איך מגיעים לתל השומר??

מצב
הנושא נעול.

Asylum

New member
איך מגיעים לתל השומר??

איך מגיעים לתל השומר??
אם אני לוקח רכבת ממוצקין לתא. איפה צריך לרדת? תא מרכז ,תא השלום, תא האוניברסיטה, תא הגנה. כדאי להגיע לתל השומר אני צריך אוטובוס, אז באיזו תחנה לרדת כדי לקחת אוטובוס לשם? איזה תחנה היא גם תחנה מרכזית עם אוטובוסים? תא מרכז?

oren*

New member
כמה אפשרויות

איך מגיעים לתל השומר??
אם אני לוקח רכבת ממוצקין לתא. איפה צריך לרדת? תא מרכז ,תא השלום, תא האוניברסיטה, תא הגנה. כדאי להגיע לתל השומר אני צריך אוטובוס, אז באיזו תחנה לרדת כדי לקחת אוטובוס לשם? איזה תחנה היא גם תחנה מרכזית עם אוטובוסים? תא מרכז?
כמה אפשרויות
מרכבת מרכז: קו 59 קו 65 מתחנה מרכזית חדשה: קו 35 קו 37 קו 70 המידע מתוך אתר דן, בדף הראשי ניתן להכניס את המילים "תל השומר" לשורת "חיפוש קו ברחוב/אתר מסויים" ולמצוא את כל הקוים שמגיעים לאותו מקום.

Carl Freeborne

New member
אורן, הרשה לי לדייק בפרטים

כמה אפשרויות
מרכבת מרכז: קו 59 קו 65 מתחנה מרכזית חדשה: קו 35 קו 37 קו 70 המידע מתוך אתר דן, בדף הראשי ניתן להכניס את המילים "תל השומר" לשורת "חיפוש קו ברחוב/אתר מסויים" ולמצוא את כל הקוים שמגיעים לאותו מקום.
קו 37 לא מגיע ממש לתל השומר אלא רק לכניסה הדרומית של הבסיס וכך גם 59. הכניסה הדרומית לא כל כך עוזרת לאנשים ברוב המקרים. האיש גם שאל באיזו תחנת רכבת יש תחנה מרכזית אז תחנת ההגנה נמצאת ליד התחנה המרכזית של תל אביב.

skito

New member
יש לי כרטיס בשבילך

קו 37 לא מגיע ממש לתל השומר אלא רק לכניסה הדרומית של הבסיס וכך גם 59. הכניסה הדרומית לא כל כך עוזרת לאנשים ברוב המקרים. האיש גם שאל באיזו תחנת רכבת יש תחנה מרכזית אז תחנת ההגנה נמצאת ליד התחנה המרכזית של תל אביב.
יש לי כרטיס בשבילך
העל הכרטיס רשום תל לוינסקי פעם כיום תל השומר

יהוושע

New member
תיקון , זה לא תל לווינסקי אלא תל

יש לי כרטיס בשבילך
העל הכרטיס רשום תל לוינסקי פעם כיום תל השומר
ל י ט ו ו י נ ס ק י , וזו שכונה שעדיין קיימת בר"ג , ע"י תל-השומר . עד סוף שנות ה - 70 , פעל קו אוטובוסים פרטי בין בי"ח שיבא ( תל-השומר ) לשכונת תל ליטווינסקי . הקו הזה נרכש ע"י חברת דן והוחלף בקו 70 , שפועל עד היום .

גם בבעלות הקודמת זה היה קו 70

ל י ט ו ו י נ ס ק י , וזו שכונה שעדיין קיימת בר"ג , ע"י תל-השומר . עד סוף שנות ה - 70 , פעל קו אוטובוסים פרטי בין בי"ח שיבא ( תל-השומר ) לשכונת תל ליטווינסקי . הקו הזה נרכש ע"י חברת דן והוחלף בקו 70 , שפועל עד היום .
דן הוסיפה קו 71 לאותו יעד בדרך קצרה יותר

יהוושע

New member
בביקור בבי"ח שיבא , בערך בשנת 76

דן הוסיפה קו 71 לאותו יעד בדרך קצרה יותר
בביקור בבי"ח שיבא , בערך בשנת 76
, ראיתי בכניסה לבי"ח , במסוף האוטובוסים , שני אוטובוסים פרטיים , לא של דן , שעליהם הייתה מוטבעת הכתובת " תל השומר - תל ליטווינסקי " , ללא שום מספר . לא ידוע לי אם אז כבר פעל קו 70 של דן . שנים מאוחר יותר , פגשתי נהג דן ותיק שסיפר לי שאת הקו הזה החליף קו 70 של דן . עכ"פ , את האוטובוסים הפרטיים בקו הזה ראיתי במו עיניי , והם לא היו קשורים לדן .

מצב
הנושא נעול.
למעלה