איך מגיעים לפרופ' סיוון?

סנופי10

New member
איך מגיעים לפרופ' סיוון?

שלום לכולם, אני רוצה ללכת לפרופ' סיוון מתה"ש באופן פרטי. משהיא יודעת את מספר הטלפון? וכמה זמן המתנה יש? תודה מראש והריון ארוך לכולם.

הכנסתי לכאן את הביפר שלו אולי עשרים פעם...

אין לי כרגע איך לחפש, אז מה שאני מציעה זה שתעשי את חיפוש בפורום (תשתמשי בחיפוש המתקדם, ותגדירי את שלושת החודשים האחרונים), ובוודאות תמצאי את הפרטים שלו. לגבי זמן המתנה - אני קיבלתי תור ראשון אליו פחות או יותר מהיום להיום. אם זה דחוף, הוא יקבל אותך בהקדם. במידה ולא, אני מניחה שאולי תמתיני שבוע פלוס-מינוס, הכל לפי העניין. עתליה

סנופי10

New member
מצטערת, אבל לא הצלחתי למצוא

עשיתי חיפוש ןמצאתי הרבה הפניות אך אף אחת לא כללה את הטלפון. תודה בכל מקרה.

מי מומחה יותר בנושא קרישיות סיון או קופרמינץ?

לאחר 2 הריונות תקינים ו-2 הפלות ערכתי בירור והתברר שיש לי בעיה של קרישיות יתר. התחלתי עם ד"ר כארפ מתל השומר שהמליץ על קלקסן 60 בנוסף בעייה של לחץ דם אז אני לוקחת 3 כדורים של אלדומט ביום מאז אני במעקב של רופא מהקופה להריון בסיכון -פעם בשבועיים ועושה את כל הבדיקות שצריך ואני בשבוע 17. אני מבינה מכל השיחות האחרונות שבפורום שזה לא תמיד מספיק וכדאי להיות גם במעקב של המטולוג ושל מומחה בנושא קרישיות יתר. אני רוצה ללכת לייעוץ באופן פרטי אז מי מומחה יותר לבעיה סיון מתה"ש או קופרמינץ מליס? ומי המטולוג מומחה במאוחדת לנושא של קרישיות יתר בהריון? תודה רבה לכל המשיבות אני מאוד מעריכה את הידע שנצבר ואת הנתינה הרבה של המשתתפות בפורום. אני עדיין לא משיבה ורק שואלת כי אני לא מרגישה שיש לי ידע מקצועי בנושא.

למעלה