איך מגיעים אלי היצורים האלו?!

גם אצלי זה קורה לאחרונה, חשבתי שזה מקריות...

אבל אני מבינה שזו תופעה ידועה, אה?

spaysi8

New member
לגמרי!

את לא מבינה אילו הודעות אני מקבלת!
פשוט לא נורמלי,
אני לא מבינה- זה אשכרה עובד להם עם מישהי?!

כנראה שזה עובד להם

מתארת לעצמי שעם בנות שההערכה העצמית שלהן שורפת לאפס... עצוב. מסתבר שלא רק אני קיבלתי את אותו המסר באותו הנוסח בדיוק.

spaysi8

New member
עזבי יש איזה מישהו..

באתר הכרויות (סיפרו לי, לא הייתי שם:p)
שכותב לבחורות הודעה ארוכה ממש על איך שהוא ראה אותה וזה כמו קסם והוא ממש נדלק והיא באה מתוך חלום ובלה בלה בלה בלה בלה

-_-

For real?

זה בטח ההוא שעוזר למושיק עפיה/ קובי פרץ לכתוב את השירים שלהם.

anna19871

New member
גם לי זה קורה

בעיקר בפייסבוק כל מיני מוזרים צריך להתעלם מיהם

קוראים לזה שיטת המספרים

לגשת (או לפנות) לכמה שיותר כך שמבחינה סטטיסטית מגדילים את הסיכוי.
אי אפשר להכחיש שזאת אכן אחת הדרכים.
רק עולה השאלה המעניינת למה זה כל כך מציק לך להיות אחת מהסטטיסטיקה אם את פשוט יכולה להגיד לא?
אני חושב שפשוט בתוכך את יודעת שאין לבן אדם הזה עניין אמיתי בך ואת חווה זלזול.

אני לא סובלת אנשים שמזלזלים באינטיליגנציה שלי

ועשה רושם שהוא חושב 'או, יופי, הנה עוד אחת שאני יכול להפעיל עליה את המשפט השבלוני שלי ובטח תיפול בפח'.

Voodo Doll

New member
זה בדיוק מה שהוא חושב.

אותם גברים מניחים מראש שנשים הן טיפשות ואפשר לעבוד עליהן. הם סופר נואשים וגם לא מאוד אינטיליגנטים בעצמם.
קרה לי פעם מקרה דומה כשהייתי במצב נפשי לא טוב והבנאדם כתב כלכך יפה שנתתי לו צ'אנס, בסוף התברר כעוד אחד מהמסכנים האלו שמציפים בנות בהודעות מובנות בתקווה שמישהי תענה.
אגב, לא אתפלא אם זו איזה שיטה קיימת ב"דון ז'ואן" להשיג בנות או משהו. כלכך קל לעשות רושם מזוייף על בנאדם באינטרנט שזה מדהים.

למעשה הוא לא חושב את זה

הוא מניח שזה לא יעבוד עליך.. זה כל הקטע של שיטת המספרים. הוא הולך על כמות ולא על איכות. ההנחה הבסיסית שלו זה שהבחורה תגיד לא ואז שהוא ילך לבאה.. האנרציה זה מה שמניע אותו.
ועדיין מעניין אותי למה זה מפריע לך באמת?
אנחנו יודעים שזה כי את חווה זלזול.. אבל למה למעשה שתחווי זלזול?
למה את לוקחת את זה אישי?

למשל מתקשרים אלי לפעמים בקטע סידרתי כדי למכור לי איזה משהו. ישר ב 5 שניות הראשונות של השיחה אני שומע שהם מצטטים לי טקסט שהם אמרו עכשיו 4000 פעמים ושאין להם מושג מי אני ואני סתם עוד שם בדף שלהם... גם הם הולכים על שיטת המספרים, רק בקטע של מכירה וכסף.
איך זה שונה?

זה קורה הרבה יותר מדי

אני פשוט מגנט לאנשים הזויים.
לגבי שיטות מכירה אידיוטיות- יש ויש... כשעבדתי שבועיים ב"ידיעות מנויים" הכריחו אותנו לדקלם ללקוחות פוטנציאליים משפטים מעצבנים שיגרמו להם כביכול להסכים. בפועל, אנשים התעצבנו מזה וטרקו לנו את הטלפון.
בואי נגיד שזה פחות היה מזיז לי אם אותו יצור היה שולח הודעה בסגנון "שלום, אני מחפש מישהי לסטוץ. את בעניין?" במקום ללכת סחור סחור ולנסות לגרום לו לזכות בתשומת לבי בכל מיני אמצעים מפוקפקים. זה סתם בזבוז אנרגיות מיותר על מישהו שאני לא מכירה בכלל, וזה היה יכול להימנע תודות לניסוח נכון.

Sun Wukong

New member
אוי לא

אנשים פונים אליכן מנסים להכיר אתכן(לא משנה לאיזו מטרה) איזה איום ונורא זה, אוי אוי אוי..

נשים..

למעלה