איך מגבירים ערוץ מידי מסויים?

איך מגבירים ערוץ מידי מסויים?../images/Emo53.gif

יש לי ערוץ midi של תופים, העלתי אותו לווליום הכי גבוה- 127 , אבל הוא עדיין נשמע חלש, איך אני מגבירה אותו יותר? הקיובייס שלי היא sx2 ואין לי כרטיס קול מקצועי\חצי מקצועי. תודה לעוזרים!

krypto

New member
לא אמרת באיזה VST מדובר

אפשרות אחת היא להעלות את הווליום על גבי הפלאג עצמו במידה ויש לו ווליום משלו. אפשרות שניה - לפתוח עליו בinsert איזשהו אקווליזר שנשאר מאופס בלי שום משחק בתדרים שלו ולדחוף ווליום משם (להזהר שלא יכנס לקליפ) אני אוכל לחשוב על אפשרויות נוספות אם אני אדע באיזה פלאג מדובר.

HeavenlyB

New member
קודם כל

את בטוחה שצריך להגביר את הערוץ יותר מזה? אולי צריך להנמיך את האחרים? דבר שני, האם הערוץ מידי נשלח ל VST INSTRUMENT? אם כן, אפשרם פשוט להגביר את הערוץ אודיו של אותו VST.

כןו צריך להגביר יותר מזה

כי התופים נשמעים מרוחקים. מדובר בwavestation . ומה זה הערוץ אודיו של אותו vst ?הערוץ שאני מדברת עליו הוא במידי לא אודיו.
על העזרה.

לא בעייה

את יכולה פשוט להגביר מה מכשיר עצמו או שתוכלי לפתח עליו איקיו או איזה טיוב אבל בשביל זה צריך ידע שלא יהיו חריגות בווליום

HeavenlyB

New member
אם את משתמשת ב VST

אז לאותו כלי יש ערוץ אודיו. אותו צריך להגביר, לא את המידי. אבל צריך לבדוק שווליום של הערוץ לא חזק מידי, אם כן הוא ייכנס לדיסטורשן.

kundara

New member
את מגבירה את הערוץ מידי

127 זה הערך המקסימלי של ה velocity (0-127) את צריכה להגביר במיקסר (f3) את האודיו שה VST יוצר. (במיקסר יותר ימינה).

למעלה