איך לשמור על החום של כפות הרגליים

איך לשמור על החום של כפות הרגליים

של הילדים בחורף? שואלת עבור חברה שלי שהיא אימא לקטנטונת שבעקבות החורף שהגיע היא מתלבטת מה הדרך הכי טובה לגרום לקטנה לא להוריד את הגרביים ואת הנעליים מהרגליים שלה.לנעליי הליכה היא עוד קטנה כי היא לא הולכת עדיין.יש לה נעלי בית מבד וגרבי צמר סרוגים שני אלה ברגע ששמיים לה אותם על הרגליים מייד מוצאים את עצמם לא על הרגליים אלא לא הרצפה או בעגלול.את ההדגמה של פעולות הגברת הקטנה ראיתי אתמול בשידור חי.האם הפתרון היחיד לילדה ולאמא שלה הוא אוברול שלם עם רגליות כמו לשינה או שיש פתרון אחר? תודה למי שיענה לי. אגב יש לכם אחלה של פורום שאני תמיד אוהבת לקרוא אותו ולהתסכל על התמונות של הקטנים שלכם. יעל

דש1דש

New member
הכי בטוח שישאר

אוברול עם רגליים - כי כל דבר אחר המוצלחים האילו מורידים.....

אתליאת

New member
אולי מכנסיים עם רגליות?

גם לנו יש אותה בעיה, ועוד לא מצאנו פתרון חוץ מלהלביש שוב ושוב את הגרביים חזרה (וזה כמובן רק אחרי שמחפשים אותן בכל מיני פינות בגן השעשועים, על הרצפה אצל הירקן וכד'...).

מתרגשת

New member
אין בעיה כזו כי סתיו ../images/Emo23.gif גרביים

בכל אופן ככה זה אצלנו. אני מצטרפת לשאר בקשר למכנסיים עם רגליות או גרביים ממש יפות ולהתייחס אליהן כמו אל שמלה ממש יפה. אולי זה יעבוד.

מחשבות

New member
האמת? זו קודם בעיה שלנו משום

שלמרות שלילדים אולי קר ברגליים בחורף, חולים הם לא נעשים מזה. אנחנו נעשים מזה חולים. זה אולי מפריע לנו לעין שהם לבושים טוב, אבל יחפים.

dafgol

New member
טיפ לגביי הגרביים...

אפשר לשים על הגרביים קוקיות קטנות לשער שמחזיקות את הגברים בלי ליפול . ז"א אחרי שגורבים את הגרב לשים גומיית שער קטנה על הגרב באזור הקרסול , ככה הגרבים לא נופלות...בדוק...

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif יערה מורידה את הקוקיות ../images/Emo6.gif

אני שמה לה על האוברול כדי שהרגליות לא יברחו לה (משום מה היא אוהבת להוציא את כפות הרגליים גם מהרגליות) אז עכשיו הקוקיות הם המבצע שלה - נו טוב - לפחות זה משפר מוטוריקה עדינה

למעלה