איך לקיים את כל התורה כולה

אם יהודי רוצה להגיע למצב שהוא מקיים את כל התורה כולה שיחשוב על דברי תורה קצרים או שיחשוב שיהודי צריך לחשוב רק על דברי תורה

נערך לאחרונה ב:

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כדי להגיע למצב שאתה מקיים את כל התורה כולה אתה צריך לקיים את ארבעת הסעיפים הבאים:
1.לא להסתכל על נשים
2.ללמוד תורה בזמנך הפנוי כל הזמן כלומר לא לחטוא בביטול תורה
3.לחשוב על דברי תורה כל הזמן(רק בשירותים אסור לחשוב על דברי תורה וגם במקלחת אסור לחשוב על דברי תורה כאשר המקלחת יחד עם השירותים)
4.להתפלל ולברך כמו שצריך כלומר לא לבלוע מילים ולא לחשוב על דברים בזמן התפילות ובזמן הברכות ולהסתכל רק על הסידור בזמן התפילות ובזמן הברכות וכאשר אתה אומר את השם המפורש(יהוה) אתה חושב אדון הכל היה הווה ויהיה וכאשר אתה אומר אלוהינו אתה חושב תקיף בעל היכולת ובעל הכוחות כולם
עבריין חוטא משוקץ שכמוך.

במקום ללמוד תורה בזמנך הפנוי ולא לחטוא בביטול תורה אתה משחית זמן לבטלה וכותב פוסטים הזויים באינטרנעט הטמאה הזותי.

טפי.

כדי להגיע למצב שאתה מקיים את כל התורה כולה אתה צריך לקיים את ארבעת הסעיפים הבאים:
1.לא להסתכל על נשים
2.ללמוד תורה בזמנך הפנוי כל הזמן כלומר לא לחטוא בביטול תורה
3.לחשוב על דברי תורה כל הזמן(רק בשירותים אסור לחשוב על דברי תורה וגם במקלחת אסור לחשוב על דברי תורה כאשר המקלחת יחד עם השירותים)
4.להתפלל ולברך כמו שצריך כלומר לא לבלוע מילים ולא לחשוב על דברים בזמן התפילות ובזמן הברכות ולהסתכל רק על הסידור בזמן התפילות ובזמן הברכות וכאשר אתה אומר את השם המפורש(יהוה) אתה חושב אדון הכל היה הווה ויהיה וכאשר אתה אומר אלוהינו אתה חושב תקיף בעל היכולת ובעל הכוחות כולם
הלוואי הייתי מקיים את כל מה שרשמתי אם הייתי מקיים את כל מה שרשמתי הייתי צדיק גמור

למעלה