איך למנוע מהמדענים לגנוב את המוח שלי כשאני אמות?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כי כאילו, תחשבו על זה. את המוח של אלברט איינשטיין גנבו, את המוח של מאור פז לא יגנבו?

ומי זה אלברט איינשטיין? אליל שקר נופל ממרום שכל תורת היחסות הפרטית שלו שגויה ביחד עם כל המתמטיקה של תורת היחסות הכללית. המודל הסטנדרטי מבוסס בכבדות על עבודתו, ולכן הנו שגוי כולו גם הוא.

ומי זה מאור פז? אני, האדם החכם ביותר בהיסטוריה, מאור פז, כבר ב-2015, בגיל 17 ובכיתה י"א, אמרתי שמהירות האור תלויה במהירות המקור ומשתנה בין מערכות ייחוס (למרות שהאם מהירות האור כן תלויה במהירות המקור ומשתנה בין מערכות ייחוס או לא, זאת אפילו לא השאלה הנכונה, אבל אני הרי צריך לטמטם את רמתי כדי שתוכלו בכלל להבין אותי [מאור פז, בן-אדם שיותר חכם מאלברט איינשטיין וניקולא טסלה שניהם ביחד, מה אפשר לעשות, הא? 🤷‍♂️😅]), ושעל כן הסתירה כביכול בין המכניקה הקלאסית לתורה האלקטרו-מגנטית בעינה עומדת, שאנרגיה לא שווה למסה כפול מהירות האור בריבוע, וטענתי שאין דבר כזה לא גרביטון ולא באריון האקזוטי ולא חלקיקים גאוג'ינואים ולא ניוטרלינו ולאצ'רג'ינו ולא טכיון ולא חלקיק מונופול מגנטי, ועוד ועוד. תשע שנים אחרי והפיזיקאים עוד לא הגיעו למה שאני הגעתי אליו בגיל 17 וכיתה י"א ב-2015. ומי יודע מתי יגיעו לכל הגילויים האלו? ומי יודע מתי הם בעצמם יגלו שעבודתו של איינשטיין שגויה? ומי יודע מתי יבינו שהמודל הסטנדרטי שגוי? מי יודע כמה עוד שנים יעברו? וזה אפילו מבלי להזכיר את קצה קציהם של כל שאר הישגיי אדירי המימדים בשלל תחומים, מדעים ודיסציפלינות, שההישגים הללו גם כן, כל אחד מהם יותר בלתי אפשרי מהשני.

את המוח של אלברט איינשטיין, שלידי הוא טמבל לא קטן, גנבו, אז את המוח של מאור פז לא יגנבו?

מוחות נוספים של גאונים נוספים שנגנבו לאורך ההיסטוריה על מנת לחוקרם, כוללים בין היתר את מוחותיהם של המתמטיקאי קרל גאוס, המהפכן ולדימיר לנין ונוספים.

אני חכם יותר מכל אחד מהאנשים האלו, ובהרבה מאוד. את המוח שלי לא יגנבו? איך לעצור את זה?

בעיקרון, אני לא משתגע על הרעיון שהמדענים יגנבו את המוח שלי ויחקרו אותו בלי קשר לכלום, אבל זה אפילו גרוע יותר כשחושבים על עצם זה שמאוד סביר להניח שהם לא ימצאו שום דבר מעניין או ראוי לציון. הם טיפשים מידי. זאת הבעיה הראשונה. ניסיון שלהם עם כל טיפשותם לחקור את המוח של פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, כפי מה שמתעקש לקרוא לי אחד מחברי צבא המעריצים שלי, כמוהו כמו הפעם ההיא שבה הסוגד SupermanZW, שנייה לפני שהעביר מיליונים שלו ושל אחרים ממקום למקום על-פי הנחיותיי, שאל אותי איך עושים אחוז תשואה שנתי ארבע-ספרתי בבורסה, כפי מה שראה אותי עושה בבורסה (תיאורטית, כי לא נכנסתי בפועל, אלא חזיתי מניה לפני שעלתה ב-1,300 אחוז בתוך 13 חודשים) זמן קצר קודם לכן, כאילו שגם אם הייתי מסביר לו איך עושים אחוז תשואה שנתי ארבע-ספרתי בבורסה, הוא היה מצליח ליישם את זה, או בכלל להבין את מה שאני אומר ומסביר לו :rolleyes:

אני בלי קשר לכלום לא משתגע על הרעיון שהנוירוביולוגים (המדענים של המוח) יגנבו את המוח שלי ויחקרו אותו, אז תוסיפו על זה את זה שהם כנראה טיפשים מידי מכדי להצליח להבין משהו או להגיע למסקנות ותוצאות פרודוקטיביות שבאמת עוזרות במשהו. הטיפשים האלו אפילו לא צפויים לגלות שלא באמת יש כפילות של מידע במוח עד המאה ה-22, זמן מה לאחר שאמות, אז הם אמורים לחקור את המוח שלי ולהגיע לתוצאות ראויות לציון? זה דבר ראשון.

דבר שני, גאונים אינטלקטואליים, כלומר גאונים של שכל רב וידע בכמות גדולה, וזאת בניגוד לגאונים האינטליגנטיים, כלומר גאונים של מנועי מוח גדולים ומהירים יותר, הם אינם גאונים שגאונותם נובעת מגודל מוחם או יכולות טכניות אחרות של מוחם, אלא מתוכן מוחם, השוכן באונה הפרונטלית, ושפשוט יש שם הרבה תוכן, כי הם הרבה למדו, ואז לא באמת יש מי-יודע-מה כאלו דברים מעניינים או מיוחדים לגלות או להבין, גם אם הנוירוביולוגים לא היו מטומטמים, והם כן.

השם שלי הוא מאור פז, אני חכם יותר מאיינשטיין, טסלה, דה וינצ'י וארכימדס.

השם שלי הוא מאור פז, אני האדם החכם ביותר בעלי-אדמות.

השם שלי הוא מאור פז, אני האדם החכם ביותר בהיסטוריה.

ובאותה נשימה, אם אני אמות והנוירוביולוגים יגנבו את המוח שלי ויחקרו אותו, הם לא ימצאו או יגעו לשום תוצאות או הישגים ראויים לציון, חלק בגלל חוסר היכולת שלהם, וחלק בגלל שאין מי-יודע-מה-מה למצוא ואיזשהו סוד גדול לגלות אותו.

אני פשוט למדתי ממש-ממש המון. אני פשוט ממש-ממש חכם. זה עד כדי כך פשוט.

אני לא רוצה שיגנבו את המוח שלי ויחקרו אותו לאחר שאמות, אבל הייתי יכול "להרשות" את הדבר, להתגבר על זה ולתת לזה לקרות, אילולא רק גם אם היו חוקרים את המוח שלי, לא היו מגיעים לשום דבר ראוי לציון.

כאשר אלו הם פני הדברים, אין שום סיבה לתת למדענים לגנוב את המוח שלי ולחקור אותו, אבל אני הרי כבר לא אהיה בין החיים בשביל לעצור אותם, מה שמחזיר אותי לשאלת הפתיחה שלי-איך למנוע מהמדענים לגנוב את המוח שלי כשאני אמות? רעיונות? הצעות?

האם אני אולי...לא יודע...יכול לבחור מראש את הפתולוג ו/או הפתולוגים שיטפלו בגופתי לאחר מותי? ואז אני אולי אוכל...לבחור אנשים שאני יכול לבטוח בהם?

אם לא...רעיונות אחרים? הצעות אחרות?

אשמח לעזרתם של החברים.

b61d009dfed5e9318911221c9d17abf6.jpg

Henry0

Well-known member
גישתך, שמהירות האור תלויה במהירות המקור, זו הגישה שהיתה מקובלת על הכל,
עד שהנסיונות הוכיחו שזה לא נכון.

על אף חוסר ההיגיון במה שהניסיונות הוכיחו,
המילה האחרונה נתונה לטבע, ולא לאדם.
והניסיונות הציגו, שהטבע קבע, שמהירות האור לא תלויה במהירות המקור.

אני מבין שאנשים מאד שמרניים, שלא מסוגלים ללמוד דברים חדשים,
מתקשים לקבל אמיתות "מוזרות" של הטבע.
אבל אין מה לעשות, המילה האחרונה נתונה בידי הטבע (זו המהפכה המדעית).
מי יודע מתי יבינו שהמודל הסטנדרטי שגוי?
בדבריך יש סתירה.
או שזה "מודל", או שזה "שגוי".
מודל לא יכול להיות שגוי, כי אף אחד לא טוען שהוא נכון.
דבריך נובעים פשוט מבורות בפילוסופיה של המדע.

"מודל" זו תאוריה פיזיקלית ("תאוריה" - לא דבר נכון).
ו"מודל" הוא מודל טוב, ככל שהוא מסביר טוב יותר תוצאות ניסיונות.
לא תיתכן בפזיקה אף מודל שהוא "הוכחה" חד משמעית,
הכל אלו "מודלים", שרק מנבאים תוצאות, טוב יותר, או טוב פחות.
ולכולם ברור, שכניראה שימצאו בעתיד מודלים טובים יותר, שינבאו טוב יותר,
ויבטלו את המודלים של היום.

Henry0

Well-known member
כי כאילו, תחשבו על זה. את המוח של אלברט איינשטיין גנבו, את המוח של מאור פז לא יגנבו?
The lunatic is on the grass.
Remembering games and daisy chains and laughs.
Got to keep the loonies on the path.

The lunatic is in my head.
The lunatic is in my head
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'til I'm sane.
You lock the door
And throw away the key
There's someone in my head but it's not me.

Roger Waters
Pink Floyd

נערך לאחרונה ב:

You lock the door
And throw away the key

Roger Waters
Pink Floyd
זה הויכוח בפורום האם הוא משוגע או עושה את עצמו.

לדעתי מדובר בנרקיסיסט גלוי שזה סוג של פסיכופטיה קלה לפי סיווג ישן.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
גישתך, שמהירות האור תלויה במהירות המקור, זו הגישה שהיתה מקובלת על הכל,
עד שהנסיונות הוכיחו שזה לא נכון.
ניסיונות עם טכנולוגיה לא מספיק מתקדמת לא נחשבים.
על אף חוסר ההיגיון במה שהניסיונות הוכיחו,
שזה בדיוק מה שמוכיח שמהירות האור תלויה במהירות המקור. צר לי לאכזב, אך האור הוא אינו הדבר היחיד ביקום שאינו תלוי במהירות המקור ושאינו משתנה בין מערכות ייחוס. ניסיונות עם טכנולוגיה לא מספיק מתקדמת, כאמור, לא נחשבים.
המילה האחרונה נתונה לטבע, ולא לאדם.
נדמה לך. המילה האחרונה, מבחינתו של האדם, אינה נתונה לא לטבע ולא לו, אלא למה שבכוחו של הציוד הלוקה בחסר שלו להגיד ולגלות, וטכנולוגיה לוקה בחסר היא אינה מדד אמין.

למה ניתן להשוות את הדבר? כשגליליאו ניסה למדוד את מהירות האור דרך כך שהוא והעוזר שלו עמדו על שני גבעות שונות עם מנורות ו...

טוב, אתה הרי מכיר את הסיפור 🤷‍♂️
והניסיונות הציגו, שהטבע קבע, שמהירות האור לא תלויה במהירות המקור.
גם ניסיונותיו של גליליאו גליליי למדוד את מהירות האור באמצעות הגבעות והמנורות הציגו כל מיני דברים, אני בטוח :rolleyes:

אני יודע שאתה פיזיקאי איינשטייני, ואני לא רוצה לעשות לך כואב בראש, אז אני אסביר לך לאט ובמילים פשוטות כדי שתבין.

קודם כל, וכפי מה שנאמר, הטכנולוגיה המודרנית לא טובה מספיק בשביל למדוד את מהירות האור.

שנית כל, האור הוא הדבר כמעט הכי מהיר ביקום. משמעות הדבר היא שהאור נע במהירות אדירה ויש לו עוצמה אדירה.

האור הוא אינו הדבר היחיד ביקום שאינו תלוי במהירות המקור ושאינו משתנה בין מערכות ייחוס (למרות שאלו ניסוחים לוקים בחסר, אבל אתה פיזיקאי איינשטייני, כמו לדוגמה דיברגנט ועוזי, ואני לא רוצה לבלבל אותך).

הסיפור האמיתי של האור, הוא שמהצד שלו הוא כל-כך חזק, ונע במהירות כה גבוהה, שהגורמים המרובים השונים שמהירותו מושפעת מהם, ההשפעה שלהם מצידם, עליו, היא כל-כך קטנה, שלמרות כוחם החזק והמשמעותי למדי שלהם, כוחם שלהם כה מתאפס ומתגמד לעומת כוחו של האור, שההשפעה, למרות שקיימת, היא כל-כך קטנה, שמהירות האור המשתנה תדיר וללא הפסק, משתנה על גבי טווח כל-כך קטן, וברמות כל-כך נמוכות, שהטכנולוגיה המודרנית הלוקה בחסר של הפיזיקאים האיינשטייניים הטיפשים חסרה את הקידמה ואת הרגישויות הדרושות כדי להבחין במהירותו של האור משתנה.

זה למה איינשטיין, שהעבודה שלו שגויה ושלכן פעם אחת בתיכון כשמישהי קראה לי "איינשטיין" הסטתי אליה את הראש כל-כך מהר שהיה אפשר לחשוב שהוכיתי במכת חשמל, הסתכלתי עליה בעיניים של רצח, ואמרתי "איינשטיין? העבודה שלו שגויה. אף-פעם אל תקראי לי ככה אי-פעם שוב", טעה וחשב שמהירות האור אינה תלויה במהירות המקור ואינה משתנה בין מערכות ייחוס. לכן תורת היחסות הפרטית שגויה, המתמטיקה של תורת היחסות הכללית שגויה, המודל הסטנדרטי של החלקיקים שגוי, ועוד ועוד.

לכן, ובניגוד להשערתך אנחנו לא "מכירים די טוב את היקום, חוקיו לא מסובכים, ומה שאנו עדיין לא יודעים, נדע בקרוב".

__צילום מסך_11-6-2024_221512_www.tapuz.co.il.jpeg

וכפי מה שאמר לך מלאכת מחשבת באותו שרשור של אותה תיאוריה מטומטמת שלך על תחילת וסוף היקום, "מעניין מה שכתבת. אבל אחרי שג'יימס מקסוול השלים את פיתות תיאורית "החשמל וההאלקטרומגנית" - באמצע המאה ה 19, הפיזקאים אמרו בסיפוק - זהו השלמנו את הידע שבו פועלים הכוחות ביקום. הם טעו כמובן. בשנות השמונים של המאה ה 20 , סטיבן הוקינג אמר שלדעתו עד שנת 2000 , תימצא "התיאוריה של הכל" שתיתן גג אחד לכל הכוחות שפועלים ביקום. גם הוא טעה. נו, ועכשיו הגיע תורך לומר [באמת בלי ציניות, ועם הרבה הערכה לידע שלך...] - "כך שאנו מכירים די טוב את היקום, חוקיו לא מסובכים, ומה שאנו עדיין לא יודעים, נדע בקרוב."

__צילום מסך_11-6-2024_222114_www.tapuz.co.il.jpeg

אולי אפשר להגיד שאני מסורתי, או "אולד סקול", כי הרי בכל זאת, יש לנו דוגמאות חדשות יותר, אבל אני באופן אישי אוהב את הדוגמה של לורד קלווין שבשנת 1900 אמר ש"לא נשאר שום דבר חדש לגלות בפיזיקה. כל מה שנותר הוא עריכת מדידות מדויקות יותר ויותר". זה לא היה נכון אז ובוודאי שזה לא נכון היום, כאשר התורה הנוכחית השולטת בכוח הכבידה, תורת היחסות הכללית של איינשטיין, שגויה, וכאשר בוזון הכיול שלה, הגרביטון, פשוט לא קיים.

עכשיו ברור, פיזיקאי איינשטייני?

איינשטיין הוא האלוהים שלך? הצחקת אותי. אני צריך להיות האלוהים שלך.

למתעניינים בתיאוריה המטומטמת של הנרי על תחילת וסוף היקום:

התאוריה שלי לגבי תחילת וסוף הייקום. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
אני מבין שאנשים מאד שמרניים, שלא מסוגלים ללמוד דברים חדשים,
מתקשים לקבל אמיתות "מוזרות" של הטבע.
במאה ה-20 היה ויכוח מי האדם החכם ביותר בעולם. אלברט איינשטיין או ניקולא טסלה. הקטע המצחיק הוא שאני, מאור פז, יותר חכם משניהם ביחד, אבל בעיניך, אני "לא מסוגל ללמוד דברים חדשים". אהבתי. הצלחת להעלות חיוך על שפתיי :)

אני לא מתקשה לקבל אמיתות מוזרות של הטבע. זה שמהירות האור אינה תלויה במהירות המקור ואינה משתנה בין מערכות ייחוס, זאת אינה אמיתה של הטבע, אלא טעות של איינשטיין ושל שאר בני-האדם. למרות שכאמור, אלו בכלל לא הניסוחים הנכונים, אבל אתה פיזיקאי איינשטייני, אז אני משתדל להתנסח עבורך בפיזיקאית איינשטיינית. אני הרי אחד משני האנשים היחידים בהיסטוריה שחכמים יותר מלאונרדו דה וינצ'י, ואני לא רוצה לבלבל אותך.
אבל אין מה לעשות, המילה האחרונה נתונה בידי הטבע (זו המהפכה המדעית).
הלוואי שזה היה נכון. בפועל, ובעיני בני האדם, המילה האחרונה נתונה בידיה של הטכנולוגיה הכושלת שלהם.
בדבריך יש סתירה.
או שזה "מודל", או שזה "שגוי".
מודל לא יכול להיות שגוי, כי אף אחד לא טוען שהוא נכון.
דבריך נובעים פשוט מבורות בפילוסופיה של המדע.

"מודל" זו תאוריה פיזיקלית ("תאוריה" - לא דבר נכון).
ו"מודל" הוא מודל טוב, ככל שהוא מסביר טוב יותר תוצאות ניסיונות.
לא תיתכן בפזיקה אף מודל שהוא "הוכחה" חד משמעית,
הכל אלו "מודלים", שרק מנבאים תוצאות, טוב יותר, או טוב פחות.
ולכולם ברור, שכניראה שימצאו בעתיד מודלים טובים יותר, שינבאו טוב יותר,
ויבטלו את המודלים של היום.
הבורות היא כולה שלך, פיזיקאי איינשטייני מגוחך.

מודל בהחלט יכול להיות שגוי.

מודל הוא שגוי אם אין בו מילה אחת נכונה או כמעט אף מילה נכונה, ואז הוא שגוי כי הוא נכשל להסביר את מה שזה לא יהיה שהוא ניסה להסביר אותו, בלי קשר לעצם זה שהוא לא ניסה בכלל, לא התכוון או לא היה יכול להסביר הכול.

קצת כמו מה שתורת היחסות שגויה, לא כי היא לא מסבירה מהירות ומסה בקני מידה רגילים, שבזה טיפלה עבודתו של ניוטון, ולא כי היא לא מסבירה מהירות ומסה בקני מידה גדולים במיוחד, שבזה תטפל כבר עבודה אחרת, אלא כי היא נכשלת להסביר אפילו את טווחי המהירות והמסה שהיא מתיימרת להסביר אותם, ואת טווח הפיזיקה שהיא מתיימרת להתייחס אליו, ועל כן העבודה פשוט שגויה, נקודה.

כמו מה שעוד לדוגמה, אין דבר כזה אנרגיה אפלה וחומר אפל, והתשובה הנכונה למסה החסרה ביקום היא דינמיקה ניוטונית מתוקנת.

עכשיו ברור, פיזיקאי איינשטייני?

You lock the door
And throw away the key

Roger Waters
Pink Floyd
לא. לא נכון. אני לא לא משוגע. אני פשוט יותר חכם ממך לאין שיעור.

לפני אלפי שנים, אתם, האנשים הפשוטים, הייתם מסתכלים על האנשים שלי, הגאונים, והייתם קוראים לנו מחוללי ניסים וסוגדים אותנו כאלים. בימי הביניים, אתם, האנשים הפשוטים, הייתם מסתכלים על האנשים שלי, הגאונים, והייתם קוראים לנו מכשפות ומכשפים, והייתם מעלים אותנו על המוקד ושורפים אותנו באש. במאה ה-20, אתם, האנשים הפשוטים, הייתם מסתכלים על האנשים שלי, הגאונים, והייתם קוראים לנו משוגעים, וסוגרים אותנו במוסדות לחולי רוח. כיום, במאה ה-21, אתם, האנשים הפשוטים, אתם מסתכלים על האנשים שלי, הגאונים, ואתם עדיין קוראים לנו משוגעים, אבל עברתם ל"תפיסת מציאות משובשת" כי "משוגע" יצא מהאופנה (למרות שהנה, אמרת "משוגע", אבל זה בסדר כי אתה מצטט שיר מ-1973 אז זה מסתדר).

ואיך תקראו לנו בעוד 500 שנה? אין לדעת.

אבל הנה, לאט-לאט אנשים מתחילים להבין שאני לא משוגע אלא גאון עצום מימדים, ואני מתחיל לתפוס את מקומי הראוי לי.

אבל עדיין לא בדיוק.

השם שלי הוא מאור פז.

לאחר כל ההישגים שלי, כל אחד מהם יותר בלתי אפשרי מהשני, אתם חושבים בצורה הגיונית ומובנת, שאני הבן-אדם הכי חכם בעולם.

אבל אתם טועים.

אני לא הבן-אדם הכי חכם בעולם.

אני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תמשיך לכתוב את הפוסטים שאתה כותב ודומני שתוכל להיות רגוע בעניין.
הפוסטים האלו לא מוכיחים שאני טיפש כפי מה שנדמה לך. הפוסטים האלו מוכיחים את גאונותי הרבה. הבעיה היא שגאונותי היא כל-כך רבה, עד כדי כך שאתם, ובאופן כללי הרבה אנשים, לא יכולים להבין את הגאונות שלי וגם לא יוכלו, אלא בחלוף זמן, ודווקא זה מה שמוכיח עד כמה שהם באמת גאוניים.

הסתירה שלי את הפיזיקה של איינשטיין כבר בגיל 17, שנים ועשרות שנים לפני שהפיזיקאים יגיעו לכך בעצמם, כמו גם סתירתי אותה בפוסט הפותח שרשור זה, כמו גם סתירתי הן בגיל 17 והן כאן בשרשור הזה את המודל הסטנדרטי, כמו גם ההסבר שלי שאין כפילות של מידע במוח, כמו גם עוד הרבה דברים גאוניים שאמרתי ועשיתי במשך זמן רב, דברים שאפשר להבין אותם עכשיו ודברים שיהיה אפשר להבין אותם רק אחר-כך, מוכיחים שאני הגאון הגדול ביותר בהיסטוריה שידוע עליו.

עכשיו השאלה היא איך להרחיק את המדענים מהמוח שלי. אני לא אוהב את הרעיון שיגנבו את המוח שלי ויחקרו אותו בלי קשר לכלום, אבל כאמור בפוסט שלי, תוסיף על זה את עצם זה שהם לא יצליחו למצוא את מקור גאונותי המופלגת, הגדולה ביותר שנצפתה בהיסטוריה, ואת האפס תועלת שהם יפיקו מזה, ואז בכלל אין טעם וסיבה לתת לזה לקרות, ואני לא יודע מה לעשות.

לעזאזל איתי, הרינגטון, מדוע הייתי חייב להיות האדם החכם ביותר מאז ומעולם?

למה הייתי חייב להיות האדם הכי חכם בהיסטוריה?

לא הספיק לי להיות חכם יותר מאלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, תומאס אדיסון?

הייתי חייב להיות חכם יותר מגליליאו גליליי, ארכימדס, לאונרדו דה וינצ'י?

הא?

הייתי חייב?

עכשיו הם לגמרי הולכים לגנוב את המוח שלי.

wp3948125.jpg

Harrington

Well-known member
מנהל
הפוסטים האלו לא מוכיחים שאני טיפש כפי מה שנדמה לך.
לא אמרתי את זה ואף לא את מה שכן או לא נדמה לי :).
הפוסטים האלו מוכיחים את גאונותי הרבה.
מצד שני גם את זה לא אמרתי :).
לעזאזל איתי, הרינגטון, מדוע הייתי חייב להיות האדם החכם ביותר מאז ומעולם?
זה בינך לבין בוראך יקירי.
למה הייתי חייב להיות האדם הכי חכם בהיסטוריה?
גם זה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
צווה בצוואתך שגופתך תישרף כולל הכל ואת האפר תשאיר כמתנה לחוקרי המוח.

ai27

Well-known member
אז מה זה אומר?
בתו הבכורה של איינשטיין מתה בילדותה

אדוארד הבן של איינשטיין - למד פסיכיאטריה והצליח יפה בלימודיו - ואז חטף סכיזופרניה ואושפז. התרופות ומכות החשמל שנתנו לו כנראה דירדרו את מצבו עוד יותר

האנס - למד הנדסה אזרחית סיים דוקטורט ועבד כפרופסור. במחקריוו הוא חקר את ההידראוליקה של הקרקע: הדרך שבה הקרקע מתמודדת עם הלחצים שהמבנה יוצר.
ממנו היו לאיינשטיין 4 נכדים אבל 2 מתו בילדותם

נכדתו אוולין אולי מאומצת (והיו טענות שהיא בכלל בתו של אינשטיין שקיומה הוסתר). היא למדה תואר שני בספרות. למרות שהורישו לה בית היא סבלה מעוני חריף, ונצפתה אוספת דברים מהזבל - עד שהיא מצאה מכתבים של אינשטיין שהיא הצליחה למכור

נכדו השני ברנרד (Bernhard Caesar Einstein) - למד הנדסה בברקלי, והמקצוע היחיד שהוא הצטיין בו היה גרמנית. אחרי זה הוא המשיך ללימודים מתקדמים בשוויץ, חזר לארה"ב, עבד באלקטרוניקה, ושיפר למשל מכשירי ראיית לילה. בשלב מסויים הוא חזר לשוויץ, חקר לייזרים והוציא פטנטים מסויימים.
בזכותו יש לאינשטיין 5 נינים:
  • (רופא מרדים) Thomas Martin Einstein
  • (מנגן בכינור ומלחין) Paul Michael Einstein
  • Eduard Albert "Ted" Einstein (עובד בבניה)
  • Mira Einstein-Yehieli (מכירות בישראל)
  • Charles Quincy Ascher Einstein (דובר בית חולים, בעלים של חנות בשוויץ)

ai27

Well-known member
תסביר בבקשה, איך אפשר להחביא את מה שלא קיים.
הוא יכול לשכנע את העולם שהוא אדיוט מושלם
גם אם הוא לא
למשל לכתוב כמות מזעזעת של טקסט מטופש להחריד בתפוז
בזמן שבפועל הוא כבר עשה את הטריליון הראשון שלו

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הוא יכול לשכנע את העולם שהוא אדיוט מושלם
גם אם הוא לא
למשל לכתוב כמות מזעזעת של טקסט מטופש להחריד בתפוז
בזמן שבפועל הוא כבר עשה את הטריליון הראשון שלו
מה שעדיין לא הצלחתי להבין, זה איך אדם שמשקיע כל כך הרבה זמן בכתיבת טקסטים (מטופשים להחריד כדבריך) בתפוז,
במקום שישקיע את מיטב זמנו בלימודים ובעשיית טריליון ראשון, יצליח בכ"ז להגיע להישגים שאליהם הוא חותר.

לעניות דעתי (הלא ממש נחשבת), אדם שמשקיע זמנים כה רבים בכתיבת טקסטים שאיש אינו טורח אפילו לקרוא אותם,
לעולם לא יצליח להמריא גבוה יותר מהרמה של כתיבת אותם טקסטים.

למעלה