איך ליצור יציאה קדמית לאוזניות

• פותח הנושא AMT
  • פורסם בתאריך

AMT

New member
איך ליצור יציאה קדמית לאוזניות

במארז? יש ברשותי כ.קול SB LIVE 1024 איך ליצור יציאה קדמית? תודה מראש!!!

supervine

New member
../images/Emo71.gif אני חושב

שזה יהיה די מכוער (לקדוח בפלסטיק...). אני הייתי מחליף מארז לכזה שיש לו יציאות וזהו. מחיר מארז בלי ספק: 100 ש"ח.

AMT

New member
100שח בשביל יציאה לאוזנית??

חוץ מזה אפשר לקדוח חור באותו הקוטר, לחזק מבפנים עם סיליקון, וזה יצא בדיוק כמו מארז מהחנות עם יציאה קדמית הבעיה היא איך לבצע את החיבורים...

frankthe

New member
מאוד פשוט ומאוד רע לדעת

תצטרך להשתמש בכבל מאריך. אם אתה מחליט לקדוח חור בפלסטיק (אני לא הייתי קודח חור כזה) אז תוציא מכרטיס הקול כבל מאריך אותו תעביר דרך חור שיש (או שתיצור לך) בפנל האחורי של המארז לתוך המארז ומשם תוציא דרך החור שקדחת בפנל הקדמי. כשאתה קודח חור בפנל הקדמי - תיזהר לא לפגוע בכבלים הפנימיים של הפנל הקדמי או בשאר חלקי המחשב! למה זה רע? בגלל ירידת איכות השמע!

AMT

New member
איך לעשות את זה בלי להוריד את איכות

השמע???

lmnop

New member
זה לא מספיק הוא צריך שגם בלוח

יהיה אפשרות לחבר עוד כבל

אפשר ככה:

אני פשוט קניתי כבל כזה שצד אחר שלו זכר (מתחבר ליציאה של האוזניות בכרטיס הקול) והצד השני נקבה (כניסה לאוזניות), אז אתה יכול פשוט לקחת כזה כבל ולשים את הכניסה לאוזניות איפה שאתה רוצה, אצלי זה סתם מונח על השולחן אבל אתה יכול נגיד לקדוח חור בשולחן ואז תהיה לך כניסה לאוזניות בשולחן, או בכל מקום שתרצה...

AMT

New member
השאלה היא

לאן אני מחבר צד אחד של הכבל? באיזה חלק של פנים כ.הקול? ואיך אני יוצר את הפיצול? את הכבל עתמו כבר יש לי

lmnop

New member
פשוט שים מפצל על

היציאה האחרוית של הכרטיס קול ומשם כבל מאריך לקידמת המחשב

AMT

New member
זה גם פיתרון אבל

כאשר מחברים מפצל זה מבטל את הסטריאו או את הסראונד בשביל זה צריך כ.קול 4 ערוצים תקנו אותי אם אני טועה אבל קראתי את זה איפשהו

lmnop

New member
לא מבטל את הסטריאו

בוודאות אולי זה טיפה מפחית את העוצמה ומוריד באיכות, אבל בצורה כזו מזערית שאתה לא תרגיש הבדל. בוודאות!

supervine

New member
../images/Emo71.gif

אין אפשרות לחבר לכרטיס קול בתוך המארז. עוד אפשרות שאני משתמש בה: יש לי SUB על השולחן ויש בו כניסת אוזניות - אז לא צריך שום קידוחים...

supervine

New member
../images/Emo71.gif זה מה שאמרת

הוא הבחור לא הבין - הוא מתעקש לחבר לכרטיס בתוך המארז...

כל מה שאתה אמור לעשות הוא ../images/Emo26.gif

לכבל שיש לך אמור להיות חיבורי בננות בצד אחד , ושתי כניסות בצד השני.... את חיבורי הבננות עלייך לחבר כניסות של כרטיס הקול, וככה בעצם אתה מאריך את היציאה עד למיקום שאתה מבקש בצד שני של המארז, שם יהיו לך כמו בכרטיס המקורי שתי כניסות חדשות. תצטרך גם לקדוח מן הסתם כניסה מאחור כדי להחזיר את המאריך לתוך המארז, ומקדימה (אם לשם אתה רוצה לחבר) כדי להוציא מחוץ למארז. בדיוק כמו שעושים ברוב המארזים בצורה יותר אסתטית.

כשהתחלתי את התשובה...

עדיין היתה רק שאלתו של הבחור.... למה, אתה עוקב אחריי

lmnop

New member
תוצאות לא תרוצים!

ומה רק עכשיו גילית שאני עוקב אחריך?

למעלה