איך להפנט אותה אני מתה לרדת לה

איך להפנט אותה אני מתה לרדת לה

איך להפנט אותה אני מתה לרדת לה היי לכולם אני וחברה שלי חברות כבר מהילדות . כשהיינו קטנות היינו מתחבקות ומתחככות זו בזו מבלי שאף אחד ידע . במשך השנים, אני לא יודעת מה זה עשה לה אבל לי זה הביא פנטזיות . אני מוצאת את עצמי מאוננת עליה בלי סוף . היא ממש רזה ונראית כמו דוגמנית ואני מתה לרדת לה . אני נמשכת לבנים אבל אליה הכי בעולם ומעדיפה לרדת לה יותר מלהיות עם כל גבר אחר . היא נראית מתביישת בעניין הזה למרות שיש לי הרגשה שבתוך תוכה היא רוצה . דיברנו על זה פעם והיא אמרה לי שהיא שאם היא הייתה בן אז היא לא הייתה מפסיקה לרדת לי . אני אמרתי לה שאני יכולה לרדת לה . והיא אמרה שהיא רוצה לרדת לי אבל היא לא מסוגלת להעיז ולהיפתח . הבנים מסביבנו קצת מפריעים כי הם מתקשרים הרבה אבל גם כשאנחנו לבד היא סגורה הרבה יותר ממני . אני בשבועות האחרונים אוננתי עליה כל כך הרבה והחלטתי שאני רוצה להפנט אותה . ניכנסתי לאתרי אינטרנט וגילתי סתם אתרי פורנו שלא לימדו אותי איך להפנט אותה . בבקשה, אני מחפשת אתרים שיוכלו ללמד אותי טכניקות היפנוט איך להפנט אותה שארד לה והיא תגיע לאורגזמה ותתמכר לי ותרצה ממני שכל הזמן ארד לה . בבקשה, אשמח גם לקרא עצות או קישורים לאיך להפנט אותה ולא סתם דברי ביקורת עליי כי נמאס לי מביקורות . תעזרו לי בכל מה שאתם יודעים ותנו עצות או כתובות של אתרים עם מאמרים ורעיונות .

הצילצול

New member
אל תכריחי את החברה שלך... ../images/Emo46.gif

לא יפה!

chabyboy

New member
פורום בינה לבינה?

איך התחרמנתי פתאום! אני מת לראות את זה..........

ליאן.

New member
הממ..

את יודעת שאם תעשי לה משהו מבלי שהיא תתן את הסכמתה המלאה, זה בהחלט יכול להחשב לאינוס? תגידי לה שיש לך יומולדת בקרוב וזו המתנה שאת רוצה ממנה.. אם היא מסרבת לך, תאלצי לחיות עם זה.

למעלה