איך להפנט אותה אני מתה לרדת לה

איך להפנט אותה אני מתה לרדת לה

היי לכולם אני וחברה שלי חברות כבר מהילדות . כשהיינו קטנות היינו מתחבקות ומתחככות זו בזו מבלי שאף אחד ידע . במשך השנים, אני לא יודעת מה זה עשה לה אבל לי זה הביא פנטזיות . אני מוצאת את עצמי מאוננת עליה בלי סוף . היא ממש רזה ונראית כמו דוגמנית ואני מתה לרדת לה . אני נמשכת לבנים אבל אליה הכי בעולם ומעדיפה לרדת לה יותר מלהיות עם כל גבר אחר . היא נראית מתביישת בעניין הזה למרות שיש לי הרגשה שבתוך תוכה היא רוצה . דיברנו על זה פעם והיא אמרה לי שהיא שאם היא הייתה בן אז היא לא הייתה מפסיקה לרדת לי . אני אמרתי לה שאני יכולה לרדת לה . והיא אמרה שהיא רוצה לרדת לי אבל היא לא מסוגלת להעיז ולהיפתח . הבנים מסביבנו קצת מפריעים כי הם מתקשרים הרבה אבל גם כשאנחנו לבד היא סגורה הרבה יותר ממני . אני בשבועות האחרונים אוננתי עליה כל כך הרבה והחלטתי שאני רוצה להפנט אותה . ניכנסתי לאתרי אינטרנט וגילתי סתם אתרי פורנו שלא לימדו אותי איך להפנט אותה . בבקשה, אני מחפשת אתרים שיוכלו ללמד אותי טכניקות היפנוט איך להפנט אותה שארד לה והיא תגיע לאורגזמה ותתמכר לי ותרצה ממני שכל הזמן ארד לה . בבקשה, אשמח גם לקרא עצות או קישורים לאיך להפנט אותה ולא סתם דברי ביקורת עליי כי נמאס לי מביקורות . תעזרו לי בכל מה שאתם יודעים ותנו עצות או כתובות של אתרים עם מאמרים ורעיונות .

Z o d i a c

New member
אתרים שעוסקים בהפנוזה?!

צר לי אבל לא מכיר. כן מאמין בתקשורת טובה עם הבן אדם.

תקשורת מצויינת יש ביננו

אבל אומרים שבכל תקשורת טובה יש היפנוזה . אז תוכל לפרט מה ב"תקשורת טובה" יש שיכול להפנט ?

Bolton

New member
בלי להעליב....

אבל אני מקווה שאת מודעת לעובדה שזה קצת עובר את הגבול ה"אונס"... :)

ל Bolton

זה לא עובר שום חוק . יש המון קלטות וידאו שאפשר לקנות והם מלמדים איך להשפיע בלי לבקש אישור . אם דבר כזה היה אפשרי אז זה היה בלתי חוקי . ישנן גם סוג של היפנוזה שמיועד לגרום לאורגזמה נשית חזקה... אבל אין פה בכלל היפנוזה . כשאני אומרת היפנזוה אני מתכוונת לאיך לעזור לה ליישם את מה שהיא רוצה אבל מתביישת למרות שאנחנו מדברות על זה . היפנוזה היא כן דרך להגיע לאורגזמה ורוב המטפלים ואנשים פשוטים ממליצים בארה"ב ובמדינות אירופה לנשים להגיע לאורגזמה (אם הן רוצות לזרז אותה או להעצים אותה ) להשתמש בהיפנוזה ואפילו יש קלטות אודיו שמוקדשות לעניין הזה של היפנוזה שתגרום לאורגזמה נשית . דבר שני, מה שאני מנסה הוא פשוט שהיא תרגיש יותר משוחררת כי אנחנו שתינו רוצות בזה ואפילו היא אומרת לי לפעמים שאולי כדאי שנמסטל ואז אנחנו מדברות מה כל אחת תעשה לשניה... אבל יין (אלכוהול) לא עזר ואנחנו לגמרי רחוקות מסמים כמו אקסטזי או קוק . ואנחנו לא רוצות להתקרב לזה בכלל . אנחנו רוצות להתמסטל על ידי יצירת סיטוטאציה ודיבורים על רעיונות ופנטזיות שיעזרו לה סך הכל להתשחרר . אני חייבת לקרא לזה להפנט כדי שתהיו פתוחים לכתוב על כל הרעיונות . אפילו קוסמים משתמשים בהיפנוזה למשל הקוסם רון פרשט . רון פרשט הוא קוסם שמשתמש עם היפוזה והוא ממש מצליח לגרום לאנשים לשכוח עובדות על עצמם ואפילו לשכוח את הרצונות שהיו להם ולהחליף אותם ברצונות אחרים . כשאני רואה אותו ברור לי שזה יכולת מולדת שהוא זכה לה . אני לא מחפשת להכניס את חברה שלי לחוסר הכרה כי כפרה עליה אני חולה עליה . בכוונה אני מבקשת היפנוזה כי כל מה שאני אוכל למצא ולקרא מדברים שאנשים יכתבו על היפנוזה זה עצות איך להשתחרר אבל אם אקרא לזה איך להשתחרר אנשים לא יעיזו לכתוב לכן אני מבקשת לדעת איך "להפנט". את מחוברת עם המצב והבנת אותו ואני רואה את זה כשכבת שיש ביני לבינה תשתית של קשר נפלא . וכן יש ביני לבינה אינטימיות כזו שאנחנו מרגישות אחת את השניה . ואנחנו יודעות שאנחנו רוצות גם להרגיש את המיניות הרכה ולהעניק אחת לשניה מזה . אבל הבעיה היא שאין מספיק "תעוזה" . רקע יש כבר . והיא הציעה פעם להתמסטל קצת . אבל אנחנו רחוקות מאוד מאקסטזי וסמים . ואני חושבת שאולי אפשר כן למסטל בלי סמים וחומרים אלא על ידי יצירת מצב ודיבור מתוכנן איזשהו תסריט(תוכנית) או פנטזיה שאנשים יכולים לכתוב . הרקע של היחסים המצויינים כבר קיים אבל חסר תוכנית מפולפלת שתגרום ל"תעוזה" כאילו אנחנו מסטולות .

אוי נו באמת...

אם אני רוצה להיות עם מישהו ושנינו לא מעזים, אז צריך להשתמש בהיפנוזה? אני מצטערת, אבל מסכימה עם בולטון. בלי הסכמה מפורשת שלה, זה יהיה אונס. וממש לא משנה מה קוסמים או פיות עושים. אם החברה שלך כל כך רוצה אותך, ואת אותה, והתקשורת נהדרת, אין שום סיבה להכריח אותה באמצעות ביטול הרצון שלה.

יש יותר מהסכמה

ודיברנו על זה . אני ממש לא ממציאה שהיא בעצמה רוצה להשתחרר . היא בעצמה אמרה לי שהיפנוזה היא דבר שיכול לעזור לה לקבל אומץ לעשות כיף ביחד והיא אפילו אמרה לי שיש נשים עם בעיות במיניות שמקבלות היפנזוה לזרז ולהעצים אורגזמה, להשתחרר... והיא בעצמה ביקשה ממני שאפתיע אותה יום אחד ואאפנט אותה . היא מאוד רוצה וכמו שכתבתי בהתחלה דיברנו על זה . שחררי כמה עצות

Bolton

New member
אם את רוצה להפתיע אותה תרדי לה כש..

היא ישנה. ותעירי אותה תוך כדי.... :)

princeOFdream

New member
*אהמ* ...

אני מודה, הפנטזיה שלך באמת מגרה אותי, והייתי רוצה להיות שם שזה קורה... בעיקר אם היא תשב לך על הפנים ותנחוק אותך קצת, זה אפילו יותר טוב, למרות שהיפנוזה שה מגרה אף יותר. אבל, בעיה קלה- מדובר פה במשהו לא חוקי לחלוטין. מעבר לכך שהיפנוט מותר לעשות רק ע"י בעלי מקצוע וגם זה, רק בהסכמת הצד שעומד להיתאפנט- מלבד זה, את שאת כלל לא יודעת לבצע היפנוט, כלל לא הוכשרת לכך וכלל לא מכירה את האמצעי הזה, אם תנסי ללמוד דברים כאלה מהאינטרנט (ואפילו מאחת הקלטות שאת מדברת עליהן) את עלולה לפגוע במוח של חברתך בטעות. וזה לא משהו שבא לך עליו תאמיני לי... אם כל הכבוד, אם את רוצה לקיים עם חברתך יחסי-מין או משהו כזה, רצוי מאד שתעשי את זה בהסכמה מלאה שלה ובידיעתה אם היא רוצה בכך באמת, היא יכולה להשתחרר- פשוט תעזרי אומץ מצידך ותנסי.

ל פ ו מ ל י ת

אונס ? האם הדבר הבא הוא לא היפנוזה ? : "מישור הפסיכולוגי-נפשי בא לידי ביטוי בצורך של הנשלט להתמסר טוטאלית לשולט. התמסרות זו כוללת בתוכה את המרכיבים הבאים או חלקם: אהבה, הערצה, כניעה מוחלטת, נכונות עמוקה להיות נשלט והצורך לציית ללא עוררין. אל הסאב-ספייס, מתוך המישור הפסיכולוגי-נפשי, ניתן להגיע בכמה שיטות, אך כאמור, תלוי מהי מידת ההתמסרות והאהבה של הנשלט. ישנם מקרים בהם הנשלט ישמע את קולו ה'מוביל' והמרגיע של השולט ובצו המילים ייכנס אל ה'נסיקה' מתוך הגוף. במקרים אחרים, בהם הנשלט מצוי עמוק מאוד בתוך ההתמסרות, יתכן מצב התנייתי בו השולט יאמר מילה או ישמיע צליל המוכר לנשלט כ"פקודה" שעליו לשקוע והיציאה מן הגוף אל המסע המרתק יחל מייד. גם בתהליך פיזי בלבד ניתן להגיע לסאב-ספייס, אך הדרך לשם היא ארוכה הרבה יותר ולפעמים מתישה הן את השולט והן הנשלט ולעיתים אינו מוצלח או נכשל. המישור הפיזיולוגי-גופני ----------------------- המישור הפיזיולוגי-גופני בא לידי ביטוי בגירוי פיסי. לגירוי הפיסי יש מכלול אפשרויות שהמאחד את רובן הוא הכאב. מדוע כאב ? בעת ספיגת הכאב, מבצע גוף הנשלט תהליך מדהים המבוסס על שחרור אנדרופינים. (אנדרופינים הם חומרים טבעיים המצויים בגוף, המשככים את הכאב ומרגיעים אותו). על ידי העלאה מבוקרת של רמת הכאב, מייצר הגוף כמות גדלה והולכת של אנדרופינים, הגורמים לתחושה של אופוריה וריחוף. תחילתו של ריחוף מתוך המישור הפיזיולוגי-גופני, נוצר מתוך כאב ממוקד, אשר נבנה בהדרגה על ידי השולט, מתוך הכרתו את יכולותיו של הנשלט. כדי להגיע אל אותה חוויית הריחוף במסע, על הנשלט להגיע למצב זה מתוך רצון עז להתמסר לכאב, לספוג אותו מתוך נכונות לקבלו כחלק בלתי נפרד מהצורך בהנאה ולא מתוך תחושה של "עונש" או "השפלה". עליו להתמסר לכאב והחשוב מכל - לא להתנגד לו ובוודאי לא להילחם בו, בכאב. גם במישור הפיזיולוגי-גופני ישנה חשיבות רבה לקשר שבין השולט לבין הנשלט. גם כאן האהבה וההתמסרות מסייעות רבות ליכולת הספיגה של הנשלט ומקלות עליו לשקוע אל תוך הכאב ולקבלו בהנאה. ישנם נשלטים שיכולים להגיע לסאב-ספייס גם אם לא קיימת האהבה. מקרים אלה מתקיימים במצבים של תשוקה גופנית ונפשית, בהם נפגשים הצדדים אך ורק על מנת לספק צורך ריגעי ב"טיפול" חד פעמי. עומק ועוצמת הסאב-ספייס ---------------------- בשני המישורים, הן במישור הפסיכולוגי-נפשי והן במישור הפיזיולוגי-גופני, ישנן רמות שונות של כניסה אל תוך הסאב-ספייס - אל תוך הריחוף. עם הימצאות האהבה ונכונות ההתמסרות, עוצמת הריחוף גבוהה יותר. ככל שיכולת ספיגת הכאב וקבלתו גבוהים יותר, הריחוף עובר ל'מחוזות רחוקים' בתוך המסע ומכאן, גם זמן השהייה בו ארוך יותר ומלא חוויות נפשיות עמוקות יותר. מסיפורי החוויות של נשלטים אשר שבו מן הספייס, נשמעו תאורים מדהימים. ישנם כאלה שסיפרו על 'אור זוהר' אליו הגיעו הרחק מעבר לזמן העכשווי. ישנם שתיארו את הניתוק מהגוף ואת הדאייה במרחב, במקומות בהם לא היו מעולם. ישנם שסיפרו על מפגשים עם אנשים מתקופות שונות בהיסטוריה, אותם פגשו בריחוף. ישנם ששבו מן הריחוף וסיפרו על היטהרות טוטאלית של הגוף והנפש כאחד. תיאור חוויות אלה מפי השבים מן הריחוף, דומה מאוד לסיפוריהם של אנשים ששבו מתוך מצב של מדיטציה עמוקה. השילוב בין שני המישורים ----------------------- לעיתים קרובות, יציאת הנשלט אל המסע המרתק הזה, כרוכה בשני המישורים גם יחד. גם במישור הפסיכולוגי-נפשי, מעבר לקולו המוביל של השולט, יתכן ויניח את ידו בליטוף רך על גופו של הנשלט. במישור הפיזיולוגי-גופני, בעת "החדרת" הכאב אל גוף הנשלט, יפנה השולט אל נפשו של הנשלט במילים מרגיעות ומנחות, אשר בנוסף לכאב, מפלסות את הדרך אל השקיעה ואל הריחוף. תפקידו של השולט ---------------- תפקידו של השולט להביא את הנשלט לאותו ריחוף, אך נטל האחריות רובץ עליו. על השולט להכיר היטב את הנשלט ולשם כך עליו לחקור וללמוד את עברו הפיסי והנפשי כאחד. על השולט לדעת מהו סף הספיגה של הנשלט והחשוב מכול, עליו לדעת מתי ל"הנחיתו" חזרה בביטחון ובלי פגעים נפשיים מתוך הסאב-ספייס - מאותו מסע מרתק ומטהר. לשולט נדרשת הבנת התהליך הפיזיולוגי והנפשי ויכולת התמודדות עם מצבים בלתי צפויים, אשר עלולים להופיע בעת הריחוף ובעיקר בעת השיבה ממנו. " אין כאן היפנוזה ?

Z o d i a c

New member
הפנוזה כאמור אני לא מכיר איך ואיפה

לומדים. (בדקת בסטימצקי אולי יש ספרים בנושא?!) אם קשה לה להשתחרר שתנסה אולי..אה..גראס?? אישית מעולם לא עישנתי וגם אין צפי להתחלה בנדון אבל אולי זה מה שיגרום לה להשתחרר יותר.

אייבורי

New member
טובים הגראס מהאחד

זודדדדדדד בגילך ועדיין בתול ???? מייד נסיעה לסיני, קצת גראס לשנאטי לפחות תנסה. שנית, אני בעד מעשים, לא היפנוזה ולא זבובים, ככה לא בונים יער. ונראה לי שמה שאת באמת צריכה זה אומץ, אז לכי לקוסם מארץ עוץ, שמעתי שמחלקים שכל לב וכרטיס טיסה הבייתה עם נעלי קסם, וכמובן אומץ. שיהיה בהצלחה בו וויאג' אייבורי

mpanda

New member
אממ..

אני גם תומכת בדעתו של בולטון.. זה באמת נשמע בקריאה ראשונה כמו ניסיון לאונס.. ת'אמת בהשוואה ממש גסה זה מזכיר לי את הסיפורים על חולי נפש שנאנסו או נוצלו מינית ע"י המטפלים שלהם.. כי "שנייהם רצו את זה ".. אממ.. פשוט תחבי על זה טוב.. ואחת מאיתכן צריכה פשוט לאזור אומץ.. כוח רצון הוא דבר מאוד חזק.. וגם תשוקה..

דעתי היא ..

קודם כל אני מבינה אותך מאד !!! לא מזמן התאהבתי במישהיא וכל מה שאני חולמת זה לענג אותה בכל הגוף ובכל דרך אפשרית , שהיא לא תתאמץ בכלום ורק תבקש כל מה שהיא רוצה וחולמת !! אבל היא הודיעה לי שאין סיכוי ושהיא לא נמשכת לנשים מיידית ירדתי מהעניין כי מי שלא מעוניין לא אכפה את עצמי עליו , יש לי הרגשה שאצלכן זה שונה ושיש איתה פוטנציאל
תציעי לה לקשור אותה ותשקי אותה מעט יין שתשתחרר ורק אם כל זה נראה לה אז תגשי לענינים . ולא לפני כן. אני נגד הפנוזה , סתם מיותר לדעתי .

לאבודה בארון

אל תרגישי שאת אבודה, כי את לא. אני למשל נעולה עליה אז אולי אני קצת אבודה ולא את . יש לך תקווה . תודה לך על העיצה . אני חולמת לעשות כל מה שהיא רוצה ולענג אותה ולהפוך אותה למלכה . יין והיפנוזה מרדימה זה דבר שכולם מכירים בגלל זה קיבלתי עצות מהמון אנשים בסגנון הזה . האמת היא שהיפנוזה היא בכלל לא עוזרת ובהיפנוזה לעולם אי אפשר להשתלט למישהו על הרצונות זה סתם מיתוס מטופש שהמון אנשים מאמינים בשקר הזה שמפחיד את כולם ולכן קיבלתי המון תגובות כאילו זה לא חוקי או כפייה . הכל בולשיט אחד גדול ! סך בכל לכולנו יש מצבי רוח כאלה שלפעמים אנחנו בטוחים לחשוב על דברים שלפעמים בכלל לא עולים על הפרק . אנחנו לא מחשב שהכל בו קבוע אלא משתנים וחזרים על אותה מנטרה . בהיפנוזה הזאת שכולם מכירים וביין שכולם חושבים שהוא מיני, הכל סתם מרדים כי זה סתם מדכא את מערכת העצבים . אבל, יש רק סוג אחד שהוא יעיל במין שזה בכלל לא ההיפנוזה שכולם מכירים. והסוג הזה נקרא דימיון מודרך שכולם מכירים . הדימיון המודרך עוזר באמת לאורגזמה . אז זה הסוג של ההיפנוזה שאני מחפשת . כתבו לי הרבה שהיפנוזה זה אסור נכון ? הרי כל ההודעות הפרובוקטיביות והמגרות, או הסיפורים המיניים או הפנטזיות שאנשים כותבים כאן, כל אלה הם גם היפנוזה . כל הקשרים שלנו עם האנשים הקרובים אלינו, שיש לנו אמון, חיבה, הרמוניה חיקוי, הערצה, חום,דברים משותפים ותחושה של ביחד, כל הקשרים האלה הם היפנוזה. היפנוזה זה לא רק שעון עם מטוטלת שמוזיזים אותה מצד לצד . היפנוזה עושה גם הטלויזיה עם הפרסומות העצבניות, וגם המוזיקה המרקידה וכל דבר שמלהיב אותנו ומעורר אותנו ולא רק מרדים אותנו . אבל עם כל זה, הדברים האלה לא יכולים להשפיע עלינו לעשות דברים בניגוד לרצון שלנו . הם יכולים רק לגרום לנו להרגיש בנוח לחשוב ולהחליט בנחישות על דברים שלפעמים מרוב שאין לנו ביטחון על להתחיל בכלל לחשוב עליהם נדמה לנו שבכלל לא בא לנו עליהם . ביני לבינה יש פתיחות ואולי בגלל זה את מרגישה שאצלנו יש פוטנציאל שנהנה ביחד . לפתיחות גם אתן יכולות להגיע ואת יכולה להאיץ את זה . איך ? פשוט שמים לב שכל קשר בנוי ממרכיבים של אמון,בטחון, דברים משותפים, עד כמה היא חושבת שאת יודעת עליה דברים ושהיא סומכת על עליך ושאפשר להיות איתך פתוחה, קרבה, תדירות המפגשים שלכם צריכה להיות יותר גדולה, את צריכה לשאול אותה על הפנטזיות שלה ולהתחיל לדבר איתה על זה ולפתח את הדברים . וכך תגלי עליה עוד דברים ותשתפי אותה גם את בפנטזיות שלך האחרות (לא עליה). ואחרי עוד מפגשים תסדרי זמן שלך יהיה זמן וגם לה יהיה שמן ושאף אחד לא בבית כדי שתרגישו ביטחון . ואז תראו תסתרי במראה כשברקע יהיה בטלוזיה סרטים או תוכניות של אופנה או של נשים שמעוררות קינאה בחושניות שלהם כדי שזה אולי יכניס את האווירה לקצב של חושניות . ואז תובילי אותה בדיבורים עם רמיזות על סקס לפנטזיות שאת יודעת עליהם ממנה . ותהי טובה אליה מאוד, שיהיה כיבוד והכל כדי שהיא תעריץ אותך . את חייבת להוביל למצב שהיא תרגיש הכי קרובה אליך בעולם כשאת רואה שהצלחת אז תגידי לה שזה בסדר אם היא תאונן וזה לא מפריע לך . בכל מקרה, השגת כבר את הפתיחות שיש ביני לבין חברה שלי כבר באמצע הדרך . וכשאת לכאן אז דעי לך שהגדלת הסיכויים ל50 אחוז שהיא כן תהיה פתוחה להתגרות מבנות בכלל . ומהר מאוד ל50 אחוז שהיא תחשוב עליך . ואז תצטרכי על ידי דיבורים על פנטזיות או קריאה של הודעות מהאינטרנט שיכולים לגרות אותה עליך . ואז יצרת לה מחשבות כאלה ובגלל שדאגת לקשר עמוק ביניכם שבו היא מגיעה לזה אז את שם בכל מחשבה מינית שלה ולכן סביר יותר שהיא תפנטז עליך . מכאן תצטרכי לחפש את מה שאני מחפשת וזה פשוט איך לעזור לה להרגיש בטוחה לממש בפועל את הפנטזיות שלה עליך . אם תגיעי למצב שהיא תאונן עליך אז 99 אחוז שאת ממש בדרך . סליחה על ההודעה הארוכה

אייבורי

New member
אכן ארוך

נראה מכאן שאת כלכך מבולבלת שאין לך מושג מה את באמת רוצה. שיהיה בהצלחה...זה גם היפנוזה ?

לאבודה בארון

מקודם כתבתי עם שגיאות כתיב גדולות הנה אותה הודעה ארוכה בלי שגיאות כתיב . אל תרגישי שאת אבודה, כי את לא. אני למשל נעולה עליה אז אולי אני קצת אבודה ולא את . יש לך תקווה . תודה לך על העיצה . אני חולמת לעשות כל מה שהיא רוצה ולענג אותה ולהפוך אותה למלכה . יין והיפנוזה מרדימה, זה דבר שכולם מכירים בגלל זה קיבלתי עצות מהמון אנשים בסגנון הזה . האמת היא שהיפנוזה היא בכלל לא עוזרת ובהיפנוזה לעולם אי אפשר להשתלט למישהו על הרצונות זה סתם מיתוס מטופש שהמון אנשים מאמינים בשקר הזה שמפחיד את כולם ולכן קיבלתי המון תגובות כאילו זה לא חוקי או כפייה . הכל בולשיט אחד גדול ! סך הכל לכולנו יש מצבי רוח כאלה שלפעמים אנחנו בטוחים לחשוב על דברים שלפעמים בכלל לא עולים על הפרק . אנחנו לא מחשב שהכל בו קבוע אלא משתנים וחוזרים על אותה מנטרה . בהיפנוזה הזאת שכולם מכירים, וביין שכולם חושבים שהוא מיני, הכל סתם מרדים כי זה סתם מדכא את מערכת העצבים . אבל, יש רק סוג אחד שהוא יעיל במין, וזה בכלל לא ההיפנוזה שכולם מכירים. והסוג הזה נקרא "דימיון מודרך" שכולם מכירים . הדימיון המודרך עוזר באמת לאורגזמה . (אגב, פנטזיות הם דימיון מודרך וכל גירוי אחר) אז זה הסוג של ההיפנוזה שאני מחפשת . כתבו לי הרבה שהיפנוזה זה אסור . אסור ? הרי כל ההודעות הפרובוקטיביות והמגרות, או הסיפורים המיניים או הפנטזיות שאנשים כותבים כאן, כל אלה הם גם היפנוזה . כל הקשרים שלנו עם האנשים הקרובים אלינו, שיש לנו אמון, חיבה, הרמוניה חיקוי, הערצה, חום,דברים משותפים ותחושה של ביחד, כל הקשרים האלה הם היפנוזה. היפנוזה זה לא רק שעון עם מטוטלת שמוזיזים אותה מצד לצד . היפנוזה עושה גם הטלויזיה עם הפרסומות העצבניות, וגם המוזיקה המרקידה וכל דבר שמלהיב אותנו ומעורר אותנו ולא רק מרדים אותנו . אבל עם כל זה, הדברים האלה לא יכולים להשפיע עלינו לעשות דברים בניגוד לרצון שלנו . הם יכולים רק לגרום לנו להרגיש בנוח לחשוב ולהחליט בנחישות על דברים שלפעמים מרוב שאין לנו ביטחון להתחיל בכלל לחשוב עליהם נדמה לנו שבכלל לא בא לנו עליהם . ביני לבינה יש פתיחות ואולי בגלל זה את מרגישה שאצלנו יש פוטנציאל שנהנה ביחד . לפתיחות כזאת גם אתן יכולות להגיע ואת יכולה להאיץ את זה . איך ? פשוט שמים לב שכל קשר בנוי ממרכיבים של אמון,בטחון, דברים משותפים, עד כמה היא חושבת שאת יודעת עליה דברים ושהיא סומכת עליך ושאפשר להיות איתך פתוחה, קרבה, תדירות המפגשים שלכם צריכה להיות יותר גדולה, את צריכה לשאול אותה על הפנטזיות שלה ולהתחיל לדבר איתה על זה ולפתח את הדברים . וכך תגלי עליה עוד דברים, ותשתפי אותה גם בפנטזיות שלך האחרות (לא עליה). ואחרי עוד מפגשים תסדרי זמן שלך יהיה זמן וגם לה יהיה זמן ושאף אחד לא בבית כדי שתרגישו ביטחון . ואז תסתדרי במראה(ראי), כשברקע יהיה בטלוויזיה סרטים או תוכניות של אופנה או של נשים שמעוררות קינאה בחושניות שלהם כדי שזה אולי יכניס את האווירה לקצב של חושניות . ואז תובילי אותה בדיבורים עם רמיזות על סקס לפנטזיות שאת כבר יודעת עליהם ממנה . ותהי טובה אליה מאוד, שיהיה כיבוד והכל כדי שהיא תעריץ אותך . את חייבת להוביל למצב שהיא תרגיש הכי קרובה אליך בעולם. ואז כשאת רואה שהכל מסביב כולל נושאי הדיבור שלכם, הצליח לגרות אותה כל כך אז שימי לב לעוצמת הגירוי שלה וכאשר עוצמת הגירוי שלה גבוהה מאוד ויש ביניכם פתיחות אז תגידי לה שזה בסדר אם היא תאונן וזה לא מפריע לך . בכל מקרה, השגת כבר את הפתיחות שיש ביני לבין חברה שלי כבר באמצע הדרך . הגדלת הסיכויים ל50 אחוז שהיא כן תהיה פתוחה להתגרות מבנות בכלל . ומהר מאוד ל-50 אחוז שהיא תחשוב עליך . ואז תצטרכי על ידי דיבורים על פנטזיות או לתת לה לקרא הודעות מהאינטרנט שיכולים לגרות אותה עליך . ואז יצרת לה מחשבות מגרות ובגלל שדאגת לקשר עמוק ביניכם שבו היא מגיעה לזה אז את שם בכל מחשבה מינית שלה ולכן סביר יותר שהיא תפנטז עליך . מכאן תצטרכי לחפש את מה שאני מחפשת וזה פשוט איך לעזור לה להרגיש בטוחה לממש בפועל את הפנטזיות שלה עליך . אם תגיעי למצב שהיא תאונן עליך אז 99 אחוז שאת ממש בדרך . סליחה על ההודעה הארוכה

תודה על העידוד ../images/Emo20.gif

כשאני מתוודה על אהבה אני מרגישה אמיצה. אבל כשאני מתחילה להתעקש על קשר כשאני יודעת שאין לי סיכוי אז אני מרגישה כבר פאתטית . אצלך זה שונה כי הקשר קרוב והתוודיתן אחת כלפי השנייה בפנטאזיות , לעומת זאת אצלי אין אפילו קשר קלוש והיא מאוהבת בגבר . מאחלת לך הצלחה

למעלה