איך להגיע מהוד השרון לירושלים???

מצב
הנושא נעול.

shanym

New member

שלום, אני צריכה להגיע לירושלים מהוד השרון, איך אוכל להגיע הכי מהר?? (מדובר בשעות הבוקר) האם יש מוניות שירות באיזורים אלו ?? (אפשר גם מצומת רעננה לירושלים) אודה על עזרתכם תודה

ארזS

New member
קו 947

שלום, אני צריכה להגיע לירושלים מהוד השרון, איך אוכל להגיע הכי מהר?? (מדובר בשעות הבוקר) האם יש מוניות שירות באיזורים אלו ?? (אפשר גם מצומת רעננה לירושלים) אודה על עזרתכם תודה
קו 947
בדקתי בשבילך באתר של אגד את לוח הזמנים. נסיעה טובה !

ארזS

New member
רק הערה קטנה

קו 947
בדקתי בשבילך באתר של אגד את לוח הזמנים. נסיעה טובה !
רק הערה קטנה
הזמנים הם משוערים בהוד השרון כי האוטובוס מגיע מחיפה. מנסיון אישי שלי (אני נוסע בו לפעמים מצומת רעננה) הוא בדרך כלל כמעט מדייק בזמנים. זה קשה בגלל הנסיעה הארוכה, אז רצוי שתמתיני כמה דקות לפני השעה שאת רוצה לנסוע. נסיעה טובה !

shanym

New member
יש מוניות שרות מצומת רעננה לי-ם??

רק הערה קטנה
הזמנים הם משוערים בהוד השרון כי האוטובוס מגיע מחיפה. מנסיון אישי שלי (אני נוסע בו לפעמים מצומת רעננה) הוא בדרך כלל כמעט מדייק בזמנים. זה קשה בגלל הנסיעה הארוכה, אז רצוי שתמתיני כמה דקות לפני השעה שאת רוצה לנסוע. נסיעה טובה !
יש מוניות שרות מצומת רעננה לי-ם??

בשנת 1920 היה לך קל להגיע ברכבת:

יציאה מתחנת קלקיליה 07:44 הגעה ללוד 08:40 (החלפת רכבת) יציאה מלוד 08:50 הגעה לירושלים 12:47. סה"כ כ-5 שעות... ובשנת 1937 יציאה מקלקיליה 10:05 הגעה ללוד 10:47(החלפה) יציאה מלוד 11:05 הגעה לירושלים 13:10 סה"כ כשלוש שעות.. את לוחות הזמנים תוכלי לקנות במוזיאון הרכבת עטופים בספרו של פול קוטרל...

ארזS

New member
היו זמנים... ../images/Emo8.gif

יציאה מתחנת קלקיליה 07:44 הגעה ללוד 08:40 (החלפת רכבת) יציאה מלוד 08:50 הגעה לירושלים 12:47. סה"כ כ-5 שעות... ובשנת 1937 יציאה מקלקיליה 10:05 הגעה ללוד 10:47(החלפה) יציאה מלוד 11:05 הגעה לירושלים 13:10 סה"כ כשלוש שעות.. את לוחות הזמנים תוכלי לקנות במוזיאון הרכבת עטופים בספרו של פול קוטרל...
היו זמנים...

רק שהשואלת רוצה להגיע מחר... אבל תשובה מעניינת בני !

dvir golan

New member
תחנת קלקיליה

שתיסע ב"מנהרת הזמן" ותיקח את הרכבת
אבל יש בעיה,, יש עוצר בקלקילייה
תחנת קלקיליה
תחנת קליקליה סמוכה אמנם לעיר קליקיליה אבל יש ישובים קרובים ממנה לתחנה כמו קיבוץ אייל שעל שמו נקראה התחנה לאחר קום המדינה. כיום יושב בסיס של מג"ב במתחם התחנה וקטע המסילה בתחום זה מקביל וצמוד לתוואי חוצה ישראל. לא הצלחתי להבין האם יש הכנה לחידוש תוואי המסילה המזרחית. נראה שחוצה ישראל די בלע חלק מתוואי זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה