איך להאיץ גדילת עור?

איך להאיץ גדילת עור?

שלום רב אני מקווה שפה תוכלו לעזור לי בשאלה קצת חריגה.. כבר 9 חודשים אני מותח את עור גזע הפין שלי כדי להאריך אותו ובעצם לגדל עורלה שתכסה את העטרה שלי, ראיתי הרבה יומני שיחזור והרבה פעמים נראה כי קצב גדילת העורלה שלהם מדהים ואצלי אחרי 9 חודשים אני עדיין מדשדש במקום והעור גדל ממש רק קצת ונראה לי שהעור שלי פשוט מסרב להתמתח ולהתארך למרות שלעתים אני מותח אותו 20 שעות ביממה. אני רוצה להתחיל להשתמש בטיפולים נוספים כדי לשפר את גדילת העור, אני לוקח מולטי-ויטמינים ולעתים מורח קרמים שמכילים ויטמין E על איבר המין שלי, שמעתי על מינוקסידיל והבנתי שהוא מאיץ את זרימת הדם וחשבתי שאולי הוא יכול לעזור אם אמרח קצת ממנו על הפין ואתן לו להיספג בעור כל פעם לפני שאני מתחיל למתוח את העור, האם זה יכול לעזור? הבנתי גם שלמרוח ווזלין על העור לפני מריחת המינוקסידיל מגבירה את הספיגה של המינוקסידיל בעור, כדאי? האם ישנן תרופות או קרמים שניתן להשיג בבית המרקחת, עם מרשם או בלעדיו, שניתן למרוח מקומית ושיכולים לסייע בגידול העור? אני מניח שיש דברים כאלה לטיפול בצלקות, כוויות, הריונות ועוד. בתודה מראש על ההתייחסות וההבנה

צריך עצתכם

מישהו אמר לי לקחת 25 אלף יחידות ויטמין A, גלוטמין ל, אבץ, ג`לטין בשר (beef gelatine) כבונה קולגנים, שכחתי מה היו המינונים למרכיבים אלו שאמר, מה דעתכם? לקחת? יעזור?

למעלה