איך יוצרים פאזל מתמונה? תודה

דלית41

New member
יש לי תמונה ואני רוצה ליצור עליה

ציור פאזל (ואולי אפילו לגזור אותה אח"כ ע"פ הסימונים). האם יש דרך לעשות זאת בפוטושופ? תודה

avicorn

New member
תצרי שכבה חדשה

ובה תעשי סימונים לגזירה (יותר פשוט אם תעשי ריבועים פשוטים) אם בא לך תעלי את התמונה ואני אעשה לך את העבודה. משעמם לי...

avicorn

New member
פאזל (לא מסובך כמו שנראה):

לפי התמונה המצורפת: 1 תלחצי FILE -> OPEN ותפתחי את התמונה של שרטוט הפאזל שאני אצרף (אם אני אזכור) להודעה הבאה. 2 תלחצי EDIT -> DEFINE PATTERN 3 תלחצי OK 4 את יכולה לסגור את התמונה. ------------------------------------------ 5 FILE -> OPEN ותפתחי את התמונה שאת רוצה להפוך לפאזל. 6 תלחצי LAYER -> NEW -> LAYER או בקיצור SHIFT+CTRL+N כדי ליצור שכבה חדשה 7 תדאגי שיש V כאן 8 ושהMODE יהיה על MULTIPLY 9 תלחצי OK -------------ונעבור ותמונה האה---------------------- 10 EDIT -> FILL או בקיצור SHIFT+F5 11 את USE תשימי על PATTERN 12 תבחרי את התמונה של הפאזל ותבדקי שהPATTERN של הפאזל מופיע כאן 13 תלחצי OK TADA!!! ווי ווי מגיע לי פרס נובל...

avicorn

New member
והתמונה של הפאזל (הטקסטורה)

אל תשכחי לשמור את התמונה הזאת למחשב שלך.

דלית41

New member
קודם כול - אתה פשוט מלאך ../images/Emo140.gif

היתה לי תקלה במחשב ולכן לא עניתי לך. אני כבר רצה לנסות. תודה על הסבלנות.

avicorn

New member
../images/Emo3.gifאיך ביאסת אותי.....

ביזבזתי שעה מהחיים שלי.
סתם! בכל מקרה אין לי מה לעשות היום. וגם תירגלתי קצת פוטושופ, שזה טוב.

דלית41

New member
תגובה ל oren ול avicorn

ניסיתי את שתי השיטות - עבד מצויין בשתיהן, אממה... כפי ששאלה הבחורה מהקישור של אורן - איך ניתן (אם בכלל) להגדיל את החלקים, כי הם יוצאים מאוד קטנים. אורן - בשיטה שהבאת בקישור יש אפשרות להגדיל אך היא מוגבלת ולא הצלחתי. אם תוכלו לעזור - נהדר. תודה מראש

דלית41

New member
זהו ששניתי והחלקים עדיין קטנים.

אין אפשרות לחלקים גדולים יותר?

פייפן

New member
ניסית את זה ?

תפתחי את הטקסטורה ישירות בפוטושופ (היא קובץ PSD) תגדילי אותה כראות עיניך שימרי אותה באותה סיפריה - נאמר כ PAZZEL 2 הטעיני אותה כפילטר והרי לך

avicorn

New member
בטישה שלי:

תלחצי על הLAYER של הסימונים של הפאזל תלחצי CTRL+T ועכשיו את יכולה להגדיל את הLAYER וכך גם את חלקי הפאזל. טיפ: לפני שאת מגדילה, תקטיני את אחוזי הצפיה של התמונה (צד שמאל למטה) כך שתראי את כל התמונה במלואה ויהיה לך משטח עבודה מסביב.

למעלה