איך יוצרים לינק מכפתור?

איך יוצרים לינק מכפתור?

אשמח מאוד לקבל עזרה: אני יודעת ליצור כפתור אבל לא יודעת מה עושים כדי שכשלוחצים על הכפתור יפתח לינק לדף חדש. ואיך קובעים איזה דף יפתח. יש לי פלאש MX ואני לא מצליחה להבין איך עושים את זה. תודה

itswei

New member
יותר מפורט

בוחרים בעזרת העכבר את הכפתור ( לא להכנס לתוכו) פותחים את חלון ה actions ולתוכו כותבים:
on (release){ getURL("www.walla.co.il",_blank); }​

ניסיתי ולא הצליח.

הכנתי כפתור, גררתי אותו אל הסצנה,סימנתי את הכפתור והעתקתי בדיוק את מה שכתבת לי. זה לא עשה כלום כשעשיתי TEST MUVIE.

Fever2002

New member
אני חושב שאני יודע מה הבעיה

לפחות הצלחתי לשחזר אותה... תנסי ב-getURL לרשום במקום את הכתובת ככה: www.walla.co.il, לרשום עם Http,כלומר- http://www.walla.co.il . ואז תבדקי מה קורה...

שוב ניסיתי ולא הצליח

אני יודעת שבפלאש 5 זה הלך ככה: גוררים את הכפתור לסצנה, פותחים תפריט ACTION, בוחרים ON MOUSE EVENT, ואז GO TO אבל בMX אני לא מוצאת את כל הפונקציות האלו ועם דומות אחרות לא הצלחתי להפעיל את זה. דרך אגב גם לא הצלחתי לפתוח את הקובץ ששלחת לי. תודה בכל מיקרה...

Fever2002

New member
ב-MX זה אמור ללכת ככה-

1) לגרור את הכפתור (אובייקט מסוג Button) מהספריה (אפשר להציג אותה בעזרת F11) אל תוך הבמה. 2) אח"כ קליק ימני על הכפתור שמוקם על הבמה ולבחור ב-"Actions" 3) ומשם להמשיך לפי התמונה (צבעתי באדום את האזורים הרלוונטיים כדי להקל). יכול להיות שאת מנסה להכניס את כל הקוד כי זה במצב מתקדם ופה משהו נופל,ויתכן שמעבר למצב בסיסי/נורמלי כמו שמסומן ב-V בתמונה יקל עלייך להכניס לשם את הכתובת ולבחור במה שצריך. תנסי להעזר בתמונה המצורפת ואם זה עדיין לא הולך אולי תצרפי את הקובץ שאת מנסה לערוך. לגבי הקובץ מישהו אחר ניסה לשלוח וגם לי הוא לא נפתח ב-MX (לא MX 2004)... בהצלחה.

למעלה