איך יודעים מתי להעלות כמות של אוכל?

מיימיי5

New member
איך יודעים מתי להעלות כמות של אוכל?

אני אמנם מניקה רוב הזמן (תודה לאל, מתחילה להצליח לבסס הנקה די מלאה), אבל גם נותנת שאוב ותמ"ל בנסיבות מסויימות. הבנות בנות חודשיים וחצי ואוכלות 140CC (כלומר, שמה מים 120CC ועם התמ"ל זה יוצא 140CC) ובשאוב - תמיד שמה 140CC ונראות שבעות ועולות יפה מאוד במשקל (נולדו האחת 1870 והיום היא כבר 3,600 והשניה - 2340 והיום היא 3800). יחד עם זאת, ישנם ימים שבהן הן רוצות אחרי אותה כמות אוכל כבר לאכול שוב לאחר כשעה. ניסיתי להגדיל את הכמות ל- 160, אבל הן לא מסיימות את ה- 160 (לרוב), אבל שוב, כאמור, אחרי שעה רוצות לאכול. אני קוראת כאן שיש בנות שנותנות כמות CC שכזאת לתינוקות צעירים יותר, אז אני כבר לא יודעת מה אני צריכה לעשות. כאמור, מצד אחד מעלה כמות - לא מסיימות,אבל אחרי שעה כן רוצות עוד. עצות?

הגדלת כמויות

היי מיימיי כמות האוכל נקבעת לפי המשקל - אם מחשבים מתן תחליף או חלב שאוב. בהנקה , זה קצת יותר פשוט - לא בודקים...

סליחה.. ברחה התשובה.. המשך

סליחה.. כמובן שלא סיימתי לכתוב.. מה שהתכוונתי לומר זה שבהנקה - לא מסתכלים על הכמות, אלא שמים לב לכמויות פיפי וקקי ולעלייה במשקל וסומכים על הקטנים שינהלו הם את ההנקה, כלומר - שיינקו ובהתאם לביקוש שלהם - הגוף מסתנכרן ומייצר את החלב. בהנקה - מאוד סביר שאחרי שעה ירצו לינוק שוב. הדפוס של תינוקות יונקים הוא שונה מכאלה שמקבלים בקבוק. תינוקות יונקים - ממלאים את הבטן בתדירות גדולה יותר וכל פעם בכמויות לא גדולות. כמובן שזה לא חוק ברזל, אבל לרוב זה כך. תינוקות יונקים - לעיתים רבות - מנשנשים כל כמה זמן (יכול להיות חצי שעה,יכול להיות שעה וכדו') - ובכך ממלאים את הבטן וזה נורמלי ותקין לחלוטין. אם את רואה שאת מעלה את הכמות והן לא רוצות - אז אל תתעקשי איתן. תני להן כמה שהן רוצות ותסמכי עליהן שהן יאותתו לך כשירצו יותר. שבת שלום ולילה טוב

למעלה