איך יודעים איך מגיעים ממקום א' למקום ב'?

מצב
הנושא נעול.

torino106

New member

אני משתמש בגוגל טרנזיט. האם יש עוד משהו מומלץ במחשב?
האתר bus.co.il, ממש לא מובן ולא ידידותי לטעמי. ו
גוגל טרנזיט לפעמים לא ממש מאמין (ראו דוגמא למטה- מסינמטק ת"א ל-מרכז שוסטר ברמת אביב ג')
- ראו תמונה למטה-
1. איך יודעים איך מגיעים ממקום א' למקום ב'?
2. נגיד ואני יודע שאני צריך אוטובוס שעובר פעם במלא זמן, איך אני יכול להעריך מתי הוא יגיע? (למשל 126 מבית אליהו לרמת אביב בת"א, באיזור 11 בוקר)
3. האם אפשרי לטייל בגולן בת.ציבורית?

תודה רבה

orchilit

New member
תשובה-

גוגל טרנזיט לפעמים לא ממש מאמין (ראו דוגמא למטה- מסינמטק ת"א ל-מרכז שוסטר ברמת אביב ג')
- ראו תמונה למטה-
2. נגיד ואני יודע שאני צריך אוטובוס שעובר פעם במלא זמן, איך אני יכול להעריך מתי הוא יגיע? (למשל 126 מבית אליהו לרמת אביב בת"א, באיזור 11 בוקר)

תודה רבה
תשובה-
גוגל טרנזיט/מפות הוא לא רע לתכנון. (אם כי לא מזיק לפעמים לשאול בפורום, בגלל שלפעמים יש החלפות ואפשרויות טובות יותר שגם גוגל לא תמיד עולה עליה).
אתר BUS.CO.IL הוא אתר דמיקולו, אם כבר יש את אתר bus.gov.il הממשלתי, שלא בנוי ברמת רחוב , אלא ברמת בלוקים/אזורים, אבל עדיין טוב לראות לו"ז של קווים וגם מחירים בד"כ.
לגבי זמן אמת - יש אפליקציות לנייד רבות (מוביט, איפה בוס, וכו'). למחשב נדמה לי שגם איפה בוס עובדת.

darkshadow1

New member
חבל ש-bus.gov.il בנוי בצורה מחרידה.

תשובה-
גוגל טרנזיט/מפות הוא לא רע לתכנון. (אם כי לא מזיק לפעמים לשאול בפורום, בגלל שלפעמים יש החלפות ואפשרויות טובות יותר שגם גוגל לא תמיד עולה עליה).
אתר BUS.CO.IL הוא אתר דמיקולו, אם כבר יש את אתר bus.gov.il הממשלתי, שלא בנוי ברמת רחוב , אלא ברמת בלוקים/אזורים, אבל עדיין טוב לראות לו"ז של קווים וגם מחירים בד"כ.
לגבי זמן אמת - יש אפליקציות לנייד רבות (מוביט, איפה בוס, וכו'). למחשב נדמה לי שגם איפה בוס עובדת.
למה נפתח חלון חדש כמעט בכל פעולה?
למה אי אפשר לרשום מיקום כלשהו ולתת לאתר לחפש בשבילי אלא צריך לחפש ברשימה נגללת, שלא ברור איך היא מסודרת? )מה שהופך חיפוש תחנה שלא ידוע השם המדוייק שלה למסובך)
למה לא כל התחנות מופיעות בזמן החיפוש?
למה צריך לבחור עיר בנפרד מהתחנה? (במקום לרשום בפעם אחת "תחנה מרכזית חדשה תל אביב יפו")
למה צריך לבחור עיר כשמחפשים מספר קו? (ב-bus.co.il כשמחפשים מספר קו, מקבלים את כל הקווים בעלי אותו המספר- ואפשר לבחור משם קו)
&nbsp
בקיצור- bus.co.il מעוצב טוב בהרבה מ-bus.gov.il. חבל שהוא לא מעודכן. לפעמים אני עדיין משתמש בו, כי bus.gov.il כ"כ לא נוח. לשם הבהרה- אין לי שום קשר לאף אחד מהאתרים, זה פשוט מעצבן כמה אתר ממשלתי (שאני לא אתפלא אם הושקעו בו מיליונים רבים) גרוע לעומת אתר "דמיקולו".

האתר הממשלתי מבוסס על המערכת של אגד ואגד מתחזקת אותו

למה נפתח חלון חדש כמעט בכל פעולה?
למה אי אפשר לרשום מיקום כלשהו ולתת לאתר לחפש בשבילי אלא צריך לחפש ברשימה נגללת, שלא ברור איך היא מסודרת? )מה שהופך חיפוש תחנה שלא ידוע השם המדוייק שלה למסובך)
למה לא כל התחנות מופיעות בזמן החיפוש?
למה צריך לבחור עיר בנפרד מהתחנה? (במקום לרשום בפעם אחת "תחנה מרכזית חדשה תל אביב יפו")
למה צריך לבחור עיר כשמחפשים מספר קו? (ב-bus.co.il כשמחפשים מספר קו, מקבלים את כל הקווים בעלי אותו המספר- ואפשר לבחור משם קו)
&nbsp
בקיצור- bus.co.il מעוצב טוב בהרבה מ-bus.gov.il. חבל שהוא לא מעודכן. לפעמים אני עדיין משתמש בו, כי bus.gov.il כ"כ לא נוח. לשם הבהרה- אין לי שום קשר לאף אחד מהאתרים, זה פשוט מעצבן כמה אתר ממשלתי (שאני לא אתפלא אם הושקעו בו מיליונים רבים) גרוע לעומת אתר "דמיקולו".
האתר הממשלתי מבוסס על המערכת של אגד ואגד מתחזקת אותו
זה לא ממש אתר חדש לגמרי שהושקעו בו מליונים רבים בפיתוח ועיצוב.

sweetums

New member
אפשר לטייל בגולן בתח"צ

- ראו תמונה למטה-

תודה רבה
אפשר לטייל בגולן בתח"צ
חלק מהקווים פועלים בתדירות מאוד נמוכה, כדאי לתכנן מראש כל נסיעה.פירוט הקווים זמין באתרhttp://www.golanbus.co.il/

תוכל לפרט מה הבעיה בתמונה שצירפת מגוגל?

- ראו תמונה למטה-

תודה רבה
תוכל לפרט מה הבעיה בתמונה שצירפת מגוגל?
אם אתה לא רוצה לקבל תוצאות שדורשות הרבה הליכה, כמו 501 ו-601, אתה יכול לסמן באופציות החיפוש שאתה מעדיף פחות הליכה.
אגב, יש בתוצאות שהבאת גם את קו 126, ואפשר לראות לפי הקו הכחול הרציף שזאת חלופה שאין בה כמעט הליכה.

מענדי

New member
לMoovit יש גם אתר

- ראו תמונה למטה-

תודה רבה
לMoovit יש גם אתר
אתר Moovit

מצב
הנושא נעול.
למעלה