איך טס לו השבוע הזה - אני בשוק!

אלוניס

New member
איך טס לו השבוע הזה - אני בשוק!

פתאום קלטתי שזה יום חמישי. חמישי! שישי מעבר לפינה, סוף שבוע. איזה ספיד! נרשמתי היום לקורס מחשבים ללמוד וורד הכי בסיסי בגרמנית כי אפילו איך לעבוד עם המקלדת שלהם אני לא ממש יודעת. הנקודותיים, השטרודל וכל מיני כאלה לגמרי במקום אחר אצלם. זה יהיה בפברואר ועד אז אני מקווה לעוד שיפור ברמת הגרמנית שלי. כי זה נחוץ. הרגל מחלימה אבל עוד לא הכי הכי. הרופא אמר שזה סביר שההחלמה מפציעה כזאת לוקחת בערך 6 שבועות. והוא נתן לי איזה פתקון לחדר כושר כי הם שלחו לי מכתב שאני צריכה לשלם על החודש הזה. ובגלל שאני לגמרי מבולבלת מאיך לחשב לעצמי נקודות כשאני נזהרת בעצם מלזוז יותר מדי, התקשרתי למדריכה. ומזל שעשיתי את זה כי התברר שכבר שבועיים אני אוכלת יותר נקודות ממה שצריך כי הן חושבו גם לפי ספורט. אז מעכשיו אני עם פחות נקודות. וזה בכל זאת בסדר. מה שהאמת מפתיע קצת. אולי כי אני נהנית ולא מרגישה מוגבלת. ועוד מזל זה שגיליתי בשיחה שלמפגש הבא אני צריכה להביא את האישור מהרופא כי יש להם כלל שמי שלא בא ל-4 מפגשים צריך להירשם שוב, ולא הבנתי ממנה אם זה ל-4 רצופים או לא. אבל טוב לדעת. אני מרוצה מזה שרוב המטרות קיבלו וי נחמד - הצלחתי להקפיד על שתייה, ברוב הימים שילבתי מספיק פירות וירקות ולא חרגתי מהנקודות. ובכל פעם שאני כן טיפה זזה - אני בהחלט רושמת מה עשיתי כדי לשפר את המורל. גם 7 הדקות הליכה לכל כיוון בין תחנת האוטובוס לבית בהחלט נחשבות מבחינתי. כי בהשוואה לזה שאני יושבת עם הרגל למעלה - זה יותר מתנועה. אז יאללה, למי מתחשק גם לסכם קצת את השבוע? מה המטרות שלכם לסוף השבוע?

gingit6

New member
אלוניס, לסכם את השבוע ביום חמישי זה

ממש לא חו"לי מצידך
לא, סתם. עדיין לא התרגלתי לעבודה שאשכרה צריך לעבוד ביום שישי. אבל כן התרגלתי מאוד מהר לעובדה של-א עובדים ביום ראשון
השבוע באמת טס לו... היו רק פעמיים ספורט ולא שלוש, כי המחזור העיק ברמות קשות. האכילה היתה בסדר... מתוך 4 ימים עד כה 2 היו טובים ו-2 פחות טובים (כלומר הגזמה בנקודות). טוב, יש את סוף השבוע לאזן. אני מקווה ביום שני ללכת לשקילה בשומרי משקל, לראות מה נסגר איתי. חוץ מזה היה שבוע ממש נחמד, רכשתי באדי באטר מהמם מהבאדי שופ (משהו שבכלל לא תיכננתי, מהמהדורה המוגבלת לחג המולד). ישנתי הרבה.... סגרנו עוד קצוות בקשר לבקשת הגירה מעצבנת שאני מטפלת בה עכשיו... הכנתי אתמול בערב מרק ירקות ועדשים נהדר, אז יש כבר מה לאכול בשישי בערב (בדרך כלל לשישי בערב אני מגיעה בזחילה, אחרי יום עבודה-ועוד שיעור-וקניות בסופר בצוותא). וחוץ מזה שכמעט עוד חודש אני בביקור בישראל, יהיה נחמד. כבר לא הייתי שם שנתיים (!), ואני ממש מחכה לראות איך ארגיש. בטח ביומיים הראשונים כמו תיירת ואז כאילו מעולם לא עזבתי. בכל מקרה את הבעל אני משאירה מאחור, בפעם הבאה הוא יצטרף למסע. סופ"ש נעים לכולם

אלוניס

New member
להשאיר את הבעל מאחור

זה אחלה דבר. ככה גיליתי לאחר שהיה לי עצוב בהתחלה שהוא לא בא איתי. כי זה נתן המון חופש לנצל את הזמן באופן הכי מהודק למה שאני רוצה להספיק ולהינות עם מי שיקר לליבי בלי לחוש צורך להתפשר, לארגן וחשש מפני זה שאני משאירה את הגבר שלי בגפו להשתעמם. וזה גם יצא חסכוני כי ככה לא היה צורך בבית מלון ויכולתי לישון אצל אחותי בלי שום תיזוזים. חשבתי על מה שכתבת והבנתי שסיכמתי את השבוע כי רציתי שהוא ייגמר. ומכיוון שאני לא עובדת אז יום שישי הוא יום קצר של לימודים בבוקר ואז הכנות לשבת - וזה ממש לא שונה מהארץ. וכל הכבוד על הספורט! גם פעמיים בשבוע מצטברות יופי. ולגבי הנקודות - האם את בטוחה שהמספר תואם את צרכיך? כי אם הגברת ספורט והנקודות הם לפי חישוב שקדם לעשייה הזאת, אולי את חורגת כי יש לך צורך אמיתי ביותר? בדקת את זה עם המדריכה? לי המדריכה אמרה להנמיך ניקוד בגלל היעדר הספורט והורידה לי שלוש נקודות שאכן לא חסרות לי. אולי את דווקא כן צריכה תגבור.

BellA עלמה

New member
טס ממש

אני עברתי השבוע למושב ולאט לאט מסתדרת ומתארגנת(מושב בגליל העליון). התחלתי גם ללמוד בנתיים הכל סבבה כייף לצאת מהבית חזרתי להורים לסוף שבוע וחוזרת לדירה מוצ'ש. מקווה שיהיה לי נט שם בקרוב. ספורט ופ'ג אשתדל ללכת שם לצעידות ולמצוא איזה חוג או 2 שם. בישולים- בנתיים לא ממש מבשלת אבל לאט לאט אתחיל ללמוד גם את זה סוף סוף אצמעות

למעלה