איך טוענים סרטים לתוך Instances?

yanivfel

New member
איך טוענים סרטים לתוך Instances?

אני מעוניין לטעון סרט חיצוני לתוך Movie Clip ריק שיועד לקבלת הסרט החיצוני, אך זה לא עובד לי. התיאור המדוייק של מה שאני צריך קיים בתמונה המצורפת. אני השתמשתי בסקריפט הבא שלא עובד לי

on (release) { loadMovie ("projects_title.swf", "Title1"); gotoAndPlay("Scene 1", 1); }​

Deamon

New member
נסה את זה

on (release) { loadMovie ("projects_title.swf", "_root.title1"); } במקרה וה GOTOANDPLAY שעשית אמור לנגן את הסרטון שנטען אז תעשה _root.title1.gotoandplay(framenum)

Mapisto

New member
הממ

on (release) { _root.loadMovie ("projects_title.swf", "Title1"); gotoAndPlay("Scene 1", 1); }​
לא מבין למה נחוץ המשפט השני אבל חפיף

yanivfel

New member
תודה אבל זה עדיין לא זה... ../images/Emo4.gif

אם תביטו שוב בשרטוט שהכנתי, תראו שה-Title1 - שהוא ה-Instance שאמור לקבל לתוכו את הסרט החיצוני שנטען, יושב בתוך ה-"Background" (קליפ נוסף). אז אני כביכול צריך להפנות לא רק ל-Title1 אלא ל-Title1 בתוך ה- Background... איך אני עושה את זה? הדוגמא שנתן Mapisto עבדה לי על כל הסרט שב-Root (החליפה אותו בתוכן שנטען). זה הכי קרוב שהגעתי לטעינה והצגת הסרט החיצוני. עכשיו נותר לי להבין איך, במקום את הסרט שב-Root, לטעון לתוך ה-Title1 שב-Background קליפ. שוב המון תודה על הנכונות לעזור!!! יניב.

Deamon

New member
אוקיי אז הנה

loadmovie("filename.swf" , _root.background.title1 לא שמתי סוגר כדיי שלא ייתבלגן אבל זו השיטה... לגביי ה GOTOANDPLAY שוב בהנחה ואתה רוצה לנגן את הסרטון הנטען אז אתה עושה _root.background.title1.gotoandplay(framenum) מקווה שעזרתי ובהצלחה

למעלה