איך חוסמים דוא"ל ממישהו?

droli

New member
איך חוסמים דוא"ל ממישהו?

יש לי תוכנה של מיקרוסופט אוטלוק.

גלי®

New member
יש לי את האקספרס , לכן אני לא בדיוק

יודעת , אבל נדמה לי שבtools , אמורה להיות אפשרות של block sender ....

אתי@

New member
את יכולה לעשות rule=כלל

בתפריט כלים >> אשף הכללים תיצרי כלל חדש שכל הודעה מהאי מייל המסוים ההוא יעבור אוטומאטית ל deleted items. אם את רוצה לרמוז למי ששולח לך את המייל שלא ישלח יותר, אז תיצרי כלל שבכל פעם שאת מקבלת מייל ממנו, הוא ישלח אליו בחזרה. בהצלחה

droli

New member
למה אני לא מוצאת אצלי בכלים - את

האשף. האם הדוא"ל צריך להיות פתוח או כלים במסך ראשי?

droli

New member
../images/Emo10.gif לא מצאתי שם את התשובה ../images/Emo10.gif

יש לי גרסת 2000. בעיה נוספת שמרגיזה אותי שאני לא מצליחה לשנות את גודל האותיות כשמסמך של וורד פתוח. אם קיבלתי טקסט ואני רוצה לשנות אותו, סוג כתב או גודל - אני לא מצליחה. יש רעיונות?

גלי®

New member
המסך הראשי זה האאוטלוק כשהוא

נפתח (יש לו סרגל כלים למעלה) ... להבדיל מסרגל כלים שבתוך ההודעה עצמה .... אם הבנתי נכון ...

droli

New member
הצלחתי חלקית,

עכשיו איך אני יוצרת כלל שבכל פעם שאני מקבלת ממנו דוא"ל הוא חוזר חזרה? לבחור באופציה של להחזיר אליו את ההודעה? האם אני בוחרת במחר לצמיתות? או מחק את ההודעה?

אתי@

New member
אין אצלי את האופציות האלה, אבל נראה

לי שמחיקה לצמיתות, פשוט תמחק את ההודעה. מחיקה רגילה, תעביר את ההודעה ל deleted items.

אני יודע איך חוסמים עורקים למישהו

אז ככה. יש 3 שיטות עיקריות: 1. חוסם עורקים סטנדרטי. בא בשחור(גומי) או צבעוני (סיליקון). הסיליקון חזק יותר, אבל נקרע יותר בקלות. מהדקים כמה סיבובים (חזקים!) על האיבר הפגוע, כמה ס"מ מעל הפצע, ומשאירים איזה 30 ס"מ בשביל לקשור (בסוף ובהתחלה). 2. חסם עורקים הולנדי 3. חסם עורקים רוסי 4. ממכנסיים של פרחות

anat30g

New member
חסימה באוטלוק

לא מונעת מהדואר להגיע למחשב - אלא רק מפנה את הדואר ישר לפח הזבל...

למעלה