איך זה שלא מכירים בנאדם אף פעם ?

איך זה שלא מכירים בנאדם אף פעם ?

כאילו כמה פעמים בחיים אנחנו נתקלים במצב שבו אנחנו חושבים שאנחנו מכירים בנאדם אבל בעצם לא מכירים אותו בכלל. בעברי הרחוק קרה שחבר ילדות שלי בגיל 24 החליט לבגוד בי ולחתור תחתיי ולעשות משהו שיפגע בי בכוונה. כמובן שהוא נמחק מהלקסיקון הזה שנקרא חבר ילדות.הוא כבר ממזמן לא ! והיו עוד כמה וכמה מקרים פה ושם של אנשים שונים... והיום שוב אני נתקל בזה,היכרות של כמה שנים עם מישהי והיום התברר לי שהיא ממש לא מה שאני מכיר. למה זה ככה ? למה אי אפשר להכיר בנאדם ולהאמין בו בלב שלם ? ואני האמנתי לה ובטחתי בה בצורה שהרבה אנשים היו מייחלים לאמון שכזה,היה לי כבוד אליה. אפילו שהיא שיקרה לי ו"עבדה עליי בעיניים" כמה פעמים...אבל סלחתי לה. היום התברר לי שהיא אדם אחר לגמריי ואם הייתי יודע את זה באותה תקופה כאשר הכרתי אותה,הייתי מעיף אותה לעזאזל כבר אז ולא מתחיל שום קשר איתה. למה זה קורה לנו ?

../images/Emo24.gif ככה זה העולם רעעעעע

והאנשים בו רעים אפילו יותר.. צריך ללמוד לדלג בין הטיפות ולא "להרטב" (במקרה שלך זה תרתי ?
) מאנשים רעים!

כנראה שככה זה בנוי...

להכיר מי שמכירים עד שלא מכירים ואז מפסיקים להכיר את מה שהכרנו שאנחנו כבר לא מכירים.

gilad269

New member
כי ככה זה

מכיר את זה טוב. לכן תמיד אומרים,אל תאמין לדיבורים,אלא רק למעשים,ואם כולנו היינו יודעים הכל,אז כל חיינו היו משתנים. אלו הם תהפוכות החיים

בלאגנית

New member
זה מאוד מוכר

ומה תגיד ברי כשזה עוד קרובי משפחה...אמא שלי הכירה שנים קרובת משפחה יחסים טובים היו ביניהם ואז כשנכנסו היא ואותה אישה לשותפות עיסקית היא ניסתה לדפוק אותה ואז התגלה האופי האמיתי שלה... או דוד של אמא שלי שיש לו כמה וכמה עסקים גדולים במדינה ולא עזר לאחי למצוא עבודה למרות שאמא שלי ביקשה ממנו לדעתי לא מכירים אף אחד עד שלא נכנסים איתו למצב שמצפים ממנו למשהו גם ככה עם הרבה בחורים, יכול להיות לי ידיד ואני אוהב אותו בתור בן אדם אבל אם אני אכנס לקשר רומנטי איתו אז אני אגלה צדדים אחרים בו ובסוף זה עלול להתפוצץ ולא נשמע אחד מהשני יותר. מה שלא היה קורה אם זה היה ממשיך על הקו הידידותי בלבד. המטרה של חיינו היא למצוא את האנשים האמיתיים שהקשר איתם לא יתקלקל גם כשיהיה מצב של התקרבות

אכן כך...

בנוגע לעסקים/כספים ומשפחה...לעולם אסור לערב בין משפחה ועסקים ! פשוט אסור ! לא לפתוח עסק משפחתי ולא כלום ! לא לעזור לאחים למצוא עבודה ולא להעסיק אותם בחברה שלך,לא לעזור להם כספית ולא שום דבר. כל אחד לעצמו...כסף בין אחים...מתכון בטוח להרס הקשר. אני עם המשפחה שלי ועם החברים הקרובים אליי אין לי חשבון של כסף,הם יודעים שהארנק שלי פתוח בשבילם ואם הם צריכים הם הולכים ולוקחים לבד,אני לא מבקש חזרה את הכסף,מי שיכול מחזיר ומי שלא,אז לא נורא. אבל אני לא עושה לזה חשבון ולא כלום,לא מוכן להפסיד קשרים בשביל כסף שבא והולך. בטח ובטח לא עם האחים שלי ! וככה זה תמיד...כסף מעוור עיני חכמים.

MommyHug

New member
אתה אמרת בעצמך

שראית סימנים והבלגת מה שקורה זה שאנחנו לא רוצים לראות את הסימנים האלו אבל אם מתאמצים אפשר לראות באמת על מי אפשר לסמוך הבעיה היא שאנחנו רוצים נורא לסמוך על מישהו, וזה דבר טוב אבל צריך תמיד להשאר עם עיניים פקוחות... למה? ככה זה, מה לעשות...

למעלה