איך זה עובד בסרטי האנימציה של DC? כל סרט הוא המשך של הסרט הקודם?

רוב הזמן נח

Well-known member
או שזה קשור לקטגוריה של הסרט?

למשל הסרט האחרון שהיה:
Justice League Dark Apokolips War 2020

ה- Dark זאת קטגוריה נפרדת של סרטים שיש להם המשך משל עצמם ולא קשורים ל- Justice League הרגיל?

או שהם פשוט המשך של ה-Justice League הרגילים ופשוט מציינים שהסרט הפעם הוא יותר אפל מבדרך כלל?

האם הסרט החדש Justice Society World War II 2021
הוא ההמשך של הסרט
Justice League Dark Apokolips War 2020 ?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הנה מה שאני גיליתי בויקיפדיה:
הסרט Justice Society World War II הוא סרט שעומד בפני עצמו.

הסרט Justice League Dark Apokolips War הוא האחרון מסדרה של 15 סרטים שנמצאים ביקום משותף.
אלו 15 הסרטים:
1619956909151.png

עוד גיליתי שיש יקום משותף אחר שכולל הרבה סדרות וגם כמה סרטים והדבר האחרון שיצא ממנו זה סרט ב2019:
1619957192983.png

באופן כללי אני הרבה יותר אדם של מארוול, אבל עכשיו קצת בא לי להתפטר ולהקדיש תקופת זמן מחיי רק בשביל לראות את כל זה.

רוב הזמן נח

Well-known member
הנה מה שאני גיליתי בויקיפדיה:
הסרט Justice Society World War II הוא סרט שעומד בפני עצמו.

הסרט Justice League Dark Apokolips War הוא האחרון מסדרה של 15 סרטים שנמצאים ביקום משותף.
אלו 15 הסרטים:
צפה בקובץ המצורף 22060

עוד גיליתי שיש יקום משותף אחר שכולל הרבה סדרות וגם כמה סרטים והדבר האחרון שיצא ממנו זה סרט ב2019:
צפה בקובץ המצורף 22061

באופן כללי אני הרבה יותר אדם של מארוול, אבל עכשיו קצת בא לי להתפטר ולהקדיש תקופת זמן מחיי רק בשביל לראות את כל זה.
איזה מעצבן. עשו בלגן. דווקא מבחינת התקופה והעלילה היה מתאים שהסרט החדש יהיה המשך של הסרט הקודם.

נערך לאחרונה ב:
למיטב ידיעתי, Justice League Dark היא קבוצה אחרת. זה כמובן לא אומר כלום על הקשר בין סרט עליה לסרט/ים על Justice League, זה כבר עניין של יקומים.

למעלה