איך התרשמתם

קצה11

Well-known member
|כן| מצדיעה לך שהצלחת לא לצפות בחדשות בימי המבצע.
בעבר הרחוק היתי צרכן חדשות כפייתי שכלל כמובן צפייה בחדשות וגם הקשבה לכל תכניות הרדיו שקשורות לחדשות כאשר מתאפשר לי
אני חושב שאני יכול לצטט משפטים מכל פוליטיקאי.
ברגע מסוים לא יודע למה עזבתי את ההתמכרות וצפיתי מעט כמו כולם
מהחדשות התנתקתי בעיקר בתקופת הקורונה מאחר שכל מהדורת חדשות נפתחה בחצי שעה של קשקושים על הקורונה
ומנאומים של פוליטיקאים התנתקתי מאז נאומי נתניהו על הקורונה שלא חידשו כלום
פה ושם אני מסתכל ומתעדכן כמה דקות ויש גם את האינטרנט. שימי לב שבסוף החדשות יש כתבות מעניינות שלא קשורות לפוליטיקה מבחינתי זה החלק הכי מעניין בחדשות. אם אני מקליט תכנית שאחרי החדשות הממיר מקליט גם את סוף החדשות ולרוב יש כתבה מעניינת. בעיקר אם היא קשורה לטבע וערוץ 11 מעניין יותר בכתבות של סוף החדשות.

קצה11

Well-known member
לא יודע, לי הוא נראה כמו מוכר אבטיחים בשוק. :p
בגללך הלכתי לבדוק מי זה .לפי התמונה הוא נראה ילד טוב של אמא ואוכל בורקס שהיא מכינה. הוא לא מגיע לעקבים של מירי רגב לא ביופי ולא בשכל . קראתי קצת עליו יש לו הרבה תארים אבל זה לא מרשים אותי הם בצבא מקבלים קורסים נפרדים כדי שיעברו בקלות. הוא גר בקיסריה, ממשכורת של אלוף בונים וילה בקיסריה?
ובהמשך לדבריך הלכתי לבדוק תמונות של מוכרי אבטיחים בשוק ומצאתי לו אח תאום
1659944341412.png

שים לב בבקשה שמוכר הפרי נראה כמו הפרי שהוא מוכר למשל מוכר בננות נראה רזה ועקום מצרף תמונה

1659944400426.png

והינה האוכל בורקס במדים

1659944482604.png

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
בגללך הלכתי לבדוק מי זה .לפי התמונה הוא נראה ילד טוב של אמא ואוכל בורקס שהיא מכינה. הוא לא מגיע לעקבים של מירי רגב לא ביופי ולא בשכל . קראתי קצת עליו יש לו הרבה תארים אבל זה לא מרשים אותי הם בצבא מקבלים קורסים נפרדים כדי שיעברו בקלות. הוא גר בקיסריה, ממשכורת של אלוף בונים וילה בקיסריה?
ובהמשך לדבריך הלכתי לבדוק תמונות של מוכרי אבטיחים בשוק ומצאתי לו אח תאום
צפה בקובץ המצורף 57975

שים לב בבקשה שמוכר הפרי נראה כמו הפרי שהוא מוכר למשל מוכר בננות נראה רזה ועקום מצרף תמונה

צפה בקובץ המצורף 57976

והינה האוכל בורקס במדים

צפה בקובץ המצורף 57977
שמת לב שזוגות אשר חיים ביחד הרבה שנים מתחילים להיות דומים זה לזו?
יש לי כמה דוגמאות..
תראה את שלמה להט ז"ל ואישתו.
עכשיו שמתי לב שיש אנשים עריריים ואז יוצא שהם דומים לכלב שלהם.
יש לי מלא דוגמאות כאלה אבל לפעם אחרת.

קבצים מצורפים

• שלמה להט.jpg
    שלמה להט.jpg
    KB 33.1 · צפיות: 1

משתפרת1

Well-known member
ממנו כמפקד היחידה שנקראת דובר צה"ל או ממנו כדובר? כמפקד היחידה אני חושב שהוא עשה עבודה לא רעה בכלל. כדובר הוא אישית קצת פחות מתאים על פניו.
כן, כדובר הוא פחות מתאים.
כעת דיבר בטלויזיה דובר צה"ל בערבית. הוא התראיין בעברית. היה שוטף, ברור, רהוט. מקווה שהוא נשמע כך גם בערבית (אינני יודעת ערבית לכן אינני יכולה לשפוט את איכות התבטאותו בה). אם זה המצב הוא בהחלט מתאים לתפקידו.

למעלה