איך התחלתם לראות פאוורפאף?

Silver Fox

New member
איך התחלתם לראות פאוורפאף?../images/Emo82.gif

שאלה נוסטלגית חביבה...
אני הייתי במלון באילת לפני שלוש שנים וראיתי בטלוויזיה שבחדר חלק מהפרק שהתחלפו להם הגופים ולא הבנתי כלום, כי בקושי ידעתי מילה באנגלית. שנה אחרי זה בערך התחילו לשדר את זה בערוץ הילדים בדיבוב המזעזע לעברית ונזכרתי (או יותר נכון אחותי הזכירה לי) בסדרה שראיתי לפני המון זמן במלון. אז צפיתי בזה בדבקות וכעבור כמה חודשים, כשהתחילו לשדר באנגלית בטלמאניה השתגעתי מרוב שמחה, ואז הפסיקו ונורא התאכזבתי אבל שמו לי דיגיטלי, ועד היום אני רואה את זה בקרטון נטוורק
ומה אתכם?

I AM MOJO JOJO

New member
בת-הדודה האהובה שלי,

הכירה לי את הסידרה המשובחת הזאת, בהתחלה ראיתי את הסידרה בעברית,וכשלמדתי אנגלית ראיתי אותה גם בקרטון נטוורק,ועכשיו,בימים אלה, יש לי טקס פולחני חשוב ב-15:30,אתם יודעים מה הוא? צפייה בפאוורפאף

I AM MOJO JOJO

New member
אוי לא,

א..ני בבית-הספר!! אני כותב לכם מבית-הספר,שיעור מחשבים,כן,כן,אני משוגע עד כדי-כך!! טוב,יש סיכוי שהמורה תתפוס אותי עוד שנייה אז ביי.

I AM MOJO JOJO

New member
הלו?קובי ולילך?אתם חיים?

לא,כי זה פשוט לא ניראה ככה,מצטער שאני מעיר כל הזמן אבל כנראה שהפורום הזה לא מי-יודע-מה את הפורום הזה. שמתם לב שאף אחד לא כתב בו לפחות איזה 5 ימים? וענבל ויעל?אני לא יודע אם הן בכלל עוד מנהלות את הפורום בכלל, וכל האחרים?הם בכלל לא מעלים בדעתם להשאיר איזה הודעה קטנה אחת!! כבר חודש שלם זה רק אני,את ואתה כותבים פה,מיצטער אבל אני חושב שפשוט לאף אחד לא אכפת מהפורום הזה יותר,כמו טוויגי האוגר בבית של מיטץ' מטצ'לסון!! אני קורא לכם בפעם המיליון,תעזרו לי להחיות את הדבר הזה!! אני חושב שלענבל וליעל לא אכפת בכלל שהן מנהלות את הפורום הזה, אם אני הייתי מנהל זה בחיים לא היה קורה!! אני מיצטער שאני מאיים,אבל אם זה ימשיך ככה אני אעזוב, וזה יהיה דבר שאני מאוד אצטער עליו,אבל מה? פורום הוא ליותר מ-3 אנשים,נכון?

Silver Fox

New member
תראה, זה לא כל כך פשוט.../images/Emo82.gif

בחופש עוד היה על מה להתלונן, אבל עכשיו התחילה שנת הלימודים, וכולנו צריכים לעבוד במרץ וללמוד. סער למשל הוא בכיתה י', וקובי כבר בחטיבה, וגם יעל בכיתה ט' או כבר בתיכון, אני לא יודעת... אתה ואני היחידים שעוד ביסודי אז יש עוד איכשהו זמן לכתוב בפורום. אם היה על מה להגיב הייתי כותבת, אבל הרי אף אחד לא כותב כלום אז גם לי אין מה לכתוב. אין לי עכשיו ראש לפרויקטים ולתחרויות מעניינות בשבילכם. ניסיתי לפתוח כאלה בעבר ואף אחד לא הגיב ולאף אחד לא היה אכפת, חוץ מלקובי אולי שמגלה כאן השתתפות נהדרת בפורום, אז התייאשתי. הרי כבר קיבלתי תגובות של "אין לי כוח" ו"אין לי השראה". אם אתה קורא לנו להחיות את הפורום תפתח אתה בעצמך טופיקים ופעילויות, אני אשמח להשתתף.

אממ

אתה צודק אבל שיש רק 3 אנשים שכותבים קבוע לא ממש כיף בפורום וענבל ויע יודעות שהן מנהלות את הפורום אבל יש להןצ גם דברים אחרים לעשות או שפשוט אין להן כוח

I AM MOJO JOJO

New member
זה בדיוק הקטע,

אין להן כוח!! אבל,לי יש כוח,ואני גם ביסודי,לכן,אם אני אהיה המנהל יהיה לי זמןוגם כוח לכתוב,בקיצור,אתם מבינים למה אני חותר, הא,איזה ראש מוג'ו ג'וג'ואי יש לי!! לא שהתכווני ברצינות אבל בכל זאת.... ובקשר לתיכון שמיכון,מה עם שבתות? הא?מה עם חגים?בחופש הגדול עוד יכולתי להבין,כי בנסיעות,אבל עכשיו? אני חושב שבין כל המיבחנים והעבודות עוד יש להם זמן, הנה,אחתי בכיתה י',וכשהיא גומרת שיעורים אז היא מסתערת על המחשב כשיש לה זמן,אז בכל-זאת. טוב בסוף הפורום יתפרק וזהו,אבל אז אני אפתח אותו מחדש והפעם אני אהיה המנהל!! מוהההאאאא!! סתם,סתם,בצחוק.

Silver Fox

New member
אתה מוכן להפסיק?../images/Emo4.gif../images/Emo82.gif

אתה תמיד משרשר למקום הלא נכון. ואתה אפילו לא משרשר - אם אתה כל כך רוצה תפתח שרשור אוף טופיק או תכתוב בנושא שזה נצל"ש. ותשרשר!

למעלה