איך התחלתם לעסוק בג´אגלינג/חד-אופן?

אני התחלתי במקרה, כאשר שני ידידים

שלי קיבלו פלוואר סטיקס ליום ההולדת שלהם, ואני מאוד התלהבתי ורציתי גם. מאז התפתחתי והתחלתי ללשחק בשאר סוגי הג´אגלינג. איך אתם התחלתם?

מתוכנית בערוץ 8

ראיתי בערוץ 8 תוכנית "מדען על חד אופן", התלהבתי, חיפשתי בדפי זהב איפה לעזאזל קונים כזה דבר, נסעתי ,קניתי.

בגיל 8

אבא שלי הלהיב אותי עם קסקיט פשוט של שלושה תפוזים (וזה מה שהוא יודע עד היום) אז למדתי עם קלמנטינות ואז הלכתי לפסטיבל הלהטוטנים כי זה נשמע מגניב ונפתחתי לעולם הענק הזה שהיום אני מתעסק כמעט בכולו(חוץ מפלאוור סטיק ומטרפז.)

d-edge

New member
אני כולה אוהב פויז...

בפעם הראשונה הייתי בים עם חברים וראינו מישהו משתולל עם פויז עם סטיקלייטים... הגעתי למוש דרך פה וקניתי את הפויז הראשונים שלי. התחלתי ללמוד עם HOMEOFPOI ועכשיו אני מתקדם אבל לא אין לי יותר מה ללמוד... התרגילים באתר כבר נהיו קלים ובשביל זה אני מחפש מפגש שכזה...

macman

New member
מתנה ליום הולדת 27

מי אמר שגיל 27 הוא מאוחר מידי להתחיל לרכב על חד-אופן... ואוטוטו כבר מגיע 28...

שתי סיבות לשני דברים שונים

1. לאיזה יום הולדת אחד שלי (אני לא זוכרת איזה גיל) קנה לי חבר של אבא שלי פלוואר סטיקס, שחקתי בו כמה פעמים, הוא נהרס, קניתי חדש, ומאז אני מתעסקת בפלאוור סטיקס. ג´אגלינג אם כדורים (כמו שעושים כל הזמן בקרקסים בסרטים נמצוירים), אחי לימד אותי. אני לא כל כך טובה בשני הדברים האלה, אבל אני עושה אותם.

למעלה