איך הלכו 12$ ביד אחת

ereuveni

New member
איך הלכו 12$ ביד אחת

התחלתי לקרוא בפורום הזה לפני שבועיים בערך, ואני חייב לציין שהרבה שינוי מאז לא ראיתי. אז בניסיון לרענן את העיניינים קצת חשבתי לשתף אתכם ואולי לפתוח דיון על יד שהייתה לי אתמול. בקיצור אני משחק ב 0.25$/0.10$ נכנס לשולחן עם 12$: זה קרה די בהתחלה כך שלא הספקתי ללמוד את השחקנים יותר מדי. היו לי 88 בכיס ובFLOP היה עוד 8 שנתן לי שלישיה + שני לבבות לא חשובים התחלתי בהימור קטן כדי למשוך אחד מתוך שניים שנשארו איתי. אחד באמת נשך בחכה ועד ל-RIVER כבר היינו עם 6$ בפנים כל אחד (12$ בערך בקופה). יוצא ב-RIVER עוד לב (עכשיו יש כבר שלושה כאלה) והיריב מהמר 6$. מה הייתם עושים? מצד אחד לא הגיוני שבן אדם במצב של DRAW ביחס 1:4 לFLUSH יכנס ככה לקופה ביחס 1:2 מצד שני אולי הוא טיפש עם מזל? או אולי אני מפספס פה משהו?

Papito

New member
זה מה שקורה שאתה מחשב יותר מדי

ומשחק מעט מדי, בא מישהו ומנקנק אותך....תפסיק לחשב ותתחיל לשחק

ereuveni

New member
מסכים איתך אבל...

נכון שבאופן כללי הייתי צריך להמר בסכום שלא יתן לו יחס משתלם לFLUSH DRAW ולגרום לו להתקפל. כך כשהקופה היתה כבר ב-12$ הייתי צריך להמר בסביבות 10$ (אבל נשארו לי רק 6$). עדיין ב-TURN הוא לא קיבל את הלב שלו ולמרות זאת נכנס איתי בעוד 6$ כדי לראות את ה-RIVER. כלומר על ההימור האחרון הוא קיבל יחס של 1:3 לעומת סיכוי 1:4 לקבל FLUSH. טוב נו, לא טעות פאטלית מצידו, פעם הבאה אני לא לוקח סיכונים...

modz0r

New member
אל תשכח עוד משהו אחד קטן

בסופו של דבר, אנשים נוטים לשחק הרבה יותר פתוח, ופחות "לפי הספר", כשמדובר על סכומים קטנים. בטח ובטח כשמדובר על בליינדים שם 10\25 סנט, שחלק לא קטן מהשחקנים משחקים בשביל הכיף, ולא באמת יודעים מה זה יחסי זכיה\קופה, אלא משווים כי "זה נראה להם".

שאלה

האם באיזשהו שלב אני צריך לתת את כרטיס האשראי שלי? באילו דרכים ניתן למשוך את הכסף? ועוד דבר, באופן תיאורטי אני יכול לקבל את ה-100 דולר ומיד למשוך אותם (לא שאני מתכוון לעשות את זה) ואם לא, אז באיזה שלב כן? איך זה עובד? תודה !

milor77

New member
תשובה לשאלה לגבי 100$ חינם

כמו שכתבתי במדריך, אתה מקבל את הכסף ללא כל הפקדה או מתן כרטיס אשראי כל מה שצריך לעשות זה לענות על חידון שרוב התשובות אליו נמצאות במדריך שלי הסיבה לכך שהם נותנים את הכסף הוא שהם בעצמם מקבלים כסף מחברות הפוקר ולכן הם נותנים חלק מהכסף לשחקנים על מנת למשוך יותר שחקנים. האמצעים אליהם אפשר למשוך את הכסף הם בהתאם לאתר בו תשק בסוף, מ-fulltilt אפשר למשוך את הכסף על ידי צ'ק מ-pokerstars אפשר או על ידי צ'ק או על ידי משיכה ל-entropay (כרטיס ויזה וירטואלי) על מנת למשוך את הכסף צריך לשחק עליו ולהרוויח מספיק נקודות כדי למשוך אותו, לכן אני מדגיש במדריך לשחק על סכומים קטנים בהתחלה על מנת לצבור נקודות. הכל מופיע במדריך בצורה מפורטת www.freepokerplaces.blogspot.com אם יש לך עוד שאלות, אתה מוזמן לשאול

לפי עניות דעתי

במיוחד במקרים כאלו, עדיף לקחת כמה שיותר קופות קטנות מאשר להסתכן בשביל קופה אחת גדולה.

אני אישית לא הייתי נותן לו

את הצ'אנס לתפוס את הלב השלישי,תעלה חזק,אם הוא ישווה בשביל הלב סביר להניח שלא יצא לו ואם יצא לו אז לא הפסדת שום דבר כי בסופו של דבר השוות את ההימור בכל מקרה. זה סתם לתת לו קלף חינם

למעלה