איך הלבשתן את הזעטוטים הבוקר?

איך הלבשתן את הזעטוטים הבוקר?../images/Emo163.gif

אחרי ריטואל צחצוח השיניים ושטיפת הפנים של גל, ולאחר החלפת טיטול הלילה של ליאור, הוצאתי בגדי קיץ מהארון, כי רופ חברי משכבר הימים אמר שיהיה "מה זההה חם היום.....". אחרי ויכוחים עם הנסיכה הדעתנית והעקשנית, שורוד וצהוב דווקא מאוד מתאימים לאדום יין(עוד סממן מובהק שהיא הבת של אבא שלה
)הגענו לפשרה והנסיכה הולבשה. למזלי(לעת עתה)ליאור לא מתהגדת למה שאני מלבישה אותה, כל עוד לא מדובר בסריג עבה או בגולף... ואיך שפתחתי את התריסים-נדהמתי!!!!! גשם! כן, גשם! וכל כך אפור וסגרירי שפשוט התחשמק לי לבכות...(עד שהלבשתי אותן) הלבשתי אותן מעל הבגדים הקצרים שכבה ארוכה.

שhira

New member
אני הולכת בימים האחרונים על חולצה קצרה וארוכה

לפעמים הקצרה מעל הארוכה ולפעמים הפוך- איך שיותר מתאים ומכנס דק עד בינוני ארוך. אני יוצאת מתוך הנחה שבגן עצמו לא קר וכשיצאו לחצר זה יהיה לקראת צהרים שמתחמם ומקסימום יש בגן להחלפה חולצות שרוול ארוך וקרדיגן כך שאם יהיה קר ילבישו להן

גליאל

New member
אוף - אני לא הסתכלתי החוצה. אבל שמתי להם ארוך

ונעלי ספורט - ליתר הבטחון. עדיף שהיה להם חם מאשר נזלת שלא נגמרת חודש. אני לעומת זאת שמתי חולצה קצרה וסנדלים. פיזרתי אותם לגן/בית ספר, קפאתי כמו כלב וחזרתי הביתה לשים משהו ארוך יותר. לא אמרו שמתחמם?

אני מלבישה בימים אלה חליפה ארוכה דקה

ולכל אחד בגן יש החלפה קצרה , הבוקר הם היו גם עם ג'קט מעל, כשיוצאים בבוקר עדיין קר...

S r 35

New member
מעצבן:הלבשתי אותם בחולצה דקה ומעילון פוטר

היה ממש קרררררר הבוקר. בגן של ניר הייתה ילדה עם חולצה קצרה שרעדה מקור ובכתה. אחד הילדים, שהיה לבוש טוב, השאיל לה את הקפוצ'ון שלו. עונת מעבר, אין מה לעשות - בחמסינים הגדולים עוד נתגעגע לימים האלה.

אתן יודעות מה "אבסורד"?!

אותן הלבשתי בשכבה נוספת, אבל שפחתכן הנאמנה הגיעה למשרד היום, במכנס שבע שמיניות, חולצת מעטפת קצרה, וסנדלי עקב...וקררררררר פה שחבל על לוח הזמנים. טוףףף, מזל שעוד כמה דקות אני הולכת הביתה.

נכון קפוא. גפ במרפסת שמש שלנו, מחוץ למזגן קרר

איפה החמסין שהבטיחו? מזל שלא לקחתי סיכון עם שחר ועומר והלבשתי אותם עם בגדים ארוכים

dafgol

New member
אצלינו זה פשוט

גופייה ארוכה לבנה מעליה חולצה קצרה...גם נעים וגם קול
משהו בסגנון הזה...

שו גשם ../images/Emo2.gif

היום היה לי ממש ממש חם ועוד הלכתי עם סוויטשרט וממש נמסתי מהחום
. עכשיו אבל מודה שהתחיל להיות קר

טלטוש

New member
מעיל

יצאנו מהבית בשעה שש וחצי היה סגרירי וקריר ולא שמעתי שהולך להיות שרב. בלי לחשוב פעמיים לקחתי לילדה מעיל....

שרונית28

New member
אצלנו בחמישי היה ממש חם ומעומר לבש דק וארוך

אחה"צ שירדנו לגינה כבר החליף לקצר.

למעלה