איך הייתם מקבלים את זה...

hirshfe

New member
איך הייתם מקבלים את זה...

דיונים שהיו לא ממזמן דיברו על זה שאיך שון מייקלס מסים קרבות בתנועה שאצל אחרים זה חלק מהקרב. איך הייתים מגיבים עם מייקלס היה מנטור של משיהו, ואז כחלק מאימונים, הוא היה מלמד את התלמיד את SCM. ואימונים היה לבעוט שעות בגוש בשר קפואים (כן קרציה לרוקי) או עצים,

שי מילר

New member
מנהל
זה יכול להיות נחמד

לקראת הפרישה שלו, סוג של העברת לפיד. בסיומו של עניין יש לו קרב פרישה והוא מפסיד לתלמידו עם המהלך שלימד אותו.

ANGELUSPIKE

New member
רק השאלה מי....

לפי דעתי קרליטו יכול לפול בול על המשבצת של מייקלס, יש לו יכולת האבקות מאוד טובה, גם יכולת המקרופון שלו דיי טובה, הסוויט צ'איין מויזיק יכול להתלבש עליו טוב, אני יקנה ביצוע שלו של סוויט צ'איין מויזיק ונראה לי שגם הקהל יוכל לקנות אותו כשון מייקל הדור הבא.

Bad Ass IL

New member
../images/Emo45.gif

סרטונים סטייל לפני הקרב שלו מול ברט הארט ברסלמניה 12 שראו אותו מתאמן על הSCM פעם אחרי פעם, יכול לעבוד, רק שמי שיעשה את זה לא יעשה מצ'וקמק...

Predator Angle

New member
תשובה

הוא חתם על חוזה התפתחות עם הWWE, והאמת שאני רוצה לראות איזה סטוריליין שמייקל שיין (פאק בנטלי!) מגיע לרו ונהיה בן טיפוחיו של מייקלס סטייל האס ובנג'מין עם אנגל דאז.

Sid

New member
אתה בטוח שהוא חתם על חוזה התפתחות?

חשבתי שהוא הופיע כמה פעמים בתור לוקאל ג'ובר וזה היה כל הסיפור.

אני בספק שהוא נמצא בחוזה עם ארגון כלשהו

כזכור לי הוא הקים ארגון\מכון אימונים בשם FXE ומנסה לקבל חוזה עם הלהקה הכושלת שלו.

Hulk Rules

New member
כמו הסטוריליין עם חוזה לותריו

צפוי, משעמם, ובעיקר יותר מדי מלוקק.

pufpuf

New member
רק אם

אחרי שהתלמיד היה מתמקצע בזה, הוא היה נותן אחת במרכז הזירה לשון מייקלס.

ברוטוס ביפקייק אין וואן מור שואו.

אין כמו להעיף את שון דרך חלון זכוכית בשביל להעביר את הלפיד.

hirshfe

New member
תגובה כוללת

ברור לי שהרעיון, של העברת הלפיד יכול ענק, אם יבוצע נכון (כמו כל דבר אחר) אבל השאלה הייתה יותר בכיוון, אם תראו את X מתאמן שוב ושוב על הבעיטה מול עץ, גוש בשר, האם זה יייגרום ללגטימציה מצידו להשתמש ב-SCM? האם פתאום, אחרי הקליפים של אימון ושוב אימון ושוב אימון, ייתנו לבעיטה הזו יותר לגיטמציה?

Crack It

New member
תלוי.

אחרי שאותו מתאבק נראה מתאמן שוב ושוב ושוב, מגיע לקרבות עם המנטור שלו ומנסה את זה עד שזה נראה רפליקה מושלמת של SCM ואף מגיע לרמה שזה נראה טוב יותר מאשר אצל שון, אז אין ספק שיש לגיטמציה לבעיטה אצל אותו מתאבק ורואים עד כמה זה אפקטיבי וחשוב למתאבקים. לעומת זאת, אם הוא יתאמן על זה ללא סוף כדי שהבעיטה מושלמת ויבואו אחרים וישלבו את הבעיטה בקרבות שלהם והיריבים שלהם יצאו מזה בקלות זה יראה כאילו הבעיטה היא חסרת חשיבות, למרות שלמעשה זה מראה שיש הבדל בין מתאבק שמשתמש בתרגיל X כדי להגיע לפינישר שלו ומתאבק שמשתמש בתרגיל X כפינישר.

Black Hawk B

New member
אני מעדיף שזה לא יהיה עם קליפים לרוב

שון יתרגל את אותו מתאבק, לאט לאט בקרבות שלו נראה אותו משתמש ב-SCM, בהתחלה זה לא יהיה משהו, לאט לאט בעזרת קליפים (תוך חודש ככה) נראה את אותו מתאבק תופס עניין, ואז אפשר לעשות משהו עוד יותר נחמד ולתת לאותו מתלמד ולמייקלס את חגורת הזוגות, ולאחר עוד ריצה של איזה מספר שבועות הם יפסידו את האליפות בגלל SCM של מייקלס שהתפקשש. יהיו קצת הבעות אכזבה מצד שניהם, הם ירימו אחד לשני את הידיים במרכז הזירה, ואז המתלמד ככה יעשה מעין מחווה למייקלס (יענו יציג אותו במרכז הזירה, כשהוא בצד) ואז SCM מושלם ללסת של מייקלס.

שי מילר

New member
מנהל
לדעתי

הבעיטה הזאת נבנתה בצורה מוצלחת במשך כ"כ הרבה זמן, שיש לה מספיק לגיטימציה גם בלי האנגל הזה. אממה, דבר כזה בטח לא יזיק למתאבק הצעיר בדרכו להצלחה.

למעלה