איך הייתם מייעצים לשי חי למנף את הקריירה שלו מכאן והלאה?

Aberforth

New member
איך הייתם מייעצים לשי חי למנף את הקריירה שלו מכאן והלאה?

Hadas23091976

New member
לזרום עם מה שבא:))

נכון לעכשיו הוא הכוכב הרותח של עולם הסלבס.
מציעה לו לזרום עם מה שנראה לו נכון בשבילו, להמשיך כמובן בעיסוקיו הרגילים בקראטה (בשביל הנשמה והשכר השוטף) ולא להתפתות לפרסומות מבזות או להצעות למפגשים עם מי משישיית מי האפסיים שנשארה באח הגדול.
אני בטוחה שהוא יעשה ממילא אבל הייתי מייעצת לו להגיד בראיונות שמעכשיו ואילך האח הגדול עבורו זה היסטוריה ופניו לעתיד, להפסיק להתיחס לנושא הבעיטה ב"מיצג האמנותי" (כל העיסוק בקרטון המטופש והשאלות המציקות מהתקשורת על זה היו מגוחכות...).
וואט וואז וואז וואז וואז (מה שהיה היה:). יאללה, לך לכבוש את העולם:).

RossieL

Active member

ועוד11

New member
בשלב ראשון שוכרת אי יח"צ וכמה שיותר מהר. לא עולה הון. אבל

יביא את שי לראיונות בוני עניין וביסוס הצד שלו.
עד עכשיו הוא רק מתווכח עם המראיינים כדי לשכנע. איש יח"צ ילמד אותו כיצד לדלג מעל משוכת הוויכוחים ולעבור לביסוס עובדות שיביא אהדה.
בשלב שני למנף את רגעי ההצלחה לכיוון חיובי עם ערך מוסף. אם זה בבחירת הקמפיין הנכון, אם זה במסע חיובי והעלאת תכנים חיוביים בקרב הנוער. חרם ופכל הפעילויות מסביבו.
לגבי תניה, כבודה במקום מונח כאדם. לגביו -בכיוון המיסחרי-רצוי להצניע אתה. כמה שפחות לחשוף אותה איתו.
הוא הדמות הדומיננטית-לא היא. שלא לדבר על מה שראינו בינה לבינו שבוודאי לא יאדיר את שמו .את כל הצד שבינו לבינה לא הייתי חושפת זו נקודת החולשה שלו.

מילי1991

New member
שיעשה מה שטוב לו

מתאים לו להנהיג, להוביל וכו'
והוא גם מצחיק וכיפיייי......בדרן!

שיבא 78

Well-known member
שירצה בבתי ספר על חרם - וישפתח קו כלשהו לילדים מוחרמים

כך שיוכלו לפנות אליו ליעוץ (באמצעות פייסבוק או מייל יעודיים לנושא) ואולי גם ללמוד הגנה עצמית וקרטה לחיזוק הבטחון העצמי שלהם.

kobeonline

New member
שימשיך בקראטה.

לפי מה שהוא אומר בשבילו זו דרך חיים, אז שימשיך בזה. הוא אומר שגם אומנות מאוד חשובה לו, אז אם הוא רוצה שינסה להיכנס למשחק.

למעלה