איך החדר שלכם נראה?

איך החדר שלכם נראה?../images/Emo187.gif

אני מקווה שזה בסדר שפתחתי את השרשור, זה כמו שהיה על איפור וציפורניים.. אז איך נראה החדר שלכם? במה הוא מקושט אם בכלל? אוהבים את החדר שלכם? מה הייתם משנים בו? החדר מבולגן או מסודר? בקיצצ ספרו על החדר שלכם XD

PerfectSP

New member
חחחחחחח D: ../images/Emo190.gif

הוא קטן כזה
יש לי פוסטר של סימפל,של טוקיו ושל לוסטפרופטס גדולים, ואחד קטן מההופעה של טוקיו הוטל ממוסגרD: ואבא לא הרשה לי יותר פוסטרים><' כעיקרון הוא היה אמור לעבור מן שיפוצון קטן,אבל אבא עוד לא התפנה
בסופו של דבר הוא יהיה אדום-לבן ושטיח ירוקD: ויש לי כורסת פרווה כזו לבנה!@#$%
כבר קנינו הכל רק אבא צריך לעשות וילונות ולשים את השטיח כזה
ויש לי מחשב בחדרD: וגיטרה אקוסטית זרוקה איפה שיוצא><' ואת השולחן אבא שלי עיצב
ואני אוהבת את החדר שליD: אני מנסה לשמור עליו מסודר..אבל בדר"כ תמצאו ערמות של בגדים><' שפעם בכמה זמן אני מסדרת..
מה שהייתה משנה בו זה שמה כבר את כל הדברים שקנינו!@#$%^ DDDDD:

MispIaced

New member
נמ

צבוע בסגול כהה-שחור כזה דגל של סונטה ארקטיקה בגודל של איזה 1.5 מטר על מטר, 2 פוסטרים של נייטוויש ופוסטר של לורדי. ודיי מבולגן X:

Billy Shirs

New member
לא סובלת אותו.

יש בדיוק שלושה דברים בחדר שלי שאני אוהבת: 1. טלוויזיה 2. ממיר דיגיטלי 3. פוסטר של הומר סימפסון בו כתוב If something's hard to do, it's not worth doing. מיותר לציין שזה הפוסטר הכי טוב בעולם. אה, וקיר אחד גם כחול. זה נחמד. ואני גם אוהבת את הסל כביסה והווילונות אבל לא נראה לי שזה נחשב

פלאפאל

New member
יש לך טלויזיה וממיר בחדר ואת מתלוננת?

כאלה צרות של עשירים ~.~

Billy Shirs

New member
אבל הוא מכוער!

וסיוטי כזה. אני כל כך שונאת את החדר הזה, בחיי.

Maddie

New member
שלי חדש!*שמשון7*../images/Emo185.gif

הוא אדום שחור לבן, יש קיר אחד, של המיטה כמובן, צבוע באדום. אמממ על הארון פוסטרים P: ויש מן ברקודים מאוחרי השידה ובראש המיטה שאני מתה על זה
מבולגן רוב הזמן
יש מחשב בחדר - אין טלוויזיה. גם ככה המחשב מספק אותי למה שאני צריכה P: מוזיקה. הגיטרה איפשהו פה בחדר צריכה להיות. אני אוהבת את החדר, אחרי הכל מהיום הראשון אני כמו תקליט שרוט "אימא חדר אדום אימא חדר אדום אימא חדר אדום" והיא נכנעה D: |ראר| יש פוסטר מהבת מצווה מאחורי הדלת *שורק* מדפים אדומים ומגניבים. שידה מבולגנת P: ארון שנוזלים מנו הבגדים. וזהו ^^ הוא קטן, אבל מסתדרים. אם לא הייתה שריפה לא היה חדר חדש, ואז הייתי נתקעת עם החדר כאפות שהיה לי קודם ><

פלאפאל

New member
תתחדשי המוני המונים! ../images/Emo65.gif

הוא נשמע מגניב לגמרי
רק לא הבנתי מה הקשר ברקודים. כאלה כמו בסופר? (ואמ, שריפה?
)

Maddie

New member
תודה!../images/Emo24.gif../images/Emo185.gif

כן הוא די מגניב! כן ברקודים כמו בסופר רק בלי מספרים, רק הקווים. הייתה לנו שריפה בבית בשביתה, והחדר של אחותי הגדולה נשרף [יום אחרי שהיא התגייסה] ושיפצנו את כל הקומה כבר בדרך כי כל המיטה שלי הייתה מפוצצת במים, והחדר היה קצת עם פיח, והבגדים היו מסריחים מהעשן.

פלאפאל

New member
חדר חנונים D:

בצד אחד מיטה של בצד שני של אחותי, קיר בצבע קרם עם דוגמא מאגניבה כזאת, פוסטר של אחד הציורים של דה וינצ'י, שטיח עם כתובת יפנית/סינית (מי שיכול להגיד לי איך לעזאזל מבדילים יגאל את נשמתי) בצבע קרם. צבעים חמים ומסבירי פנים שכאלה. על השטיח -תמיד- יש את כל החומר שאני לומדת באותו זמן ואי אפשר לזוז עליו, על שידה קטנה כזאת תמיד יש את הספר שאני קוראת עכשיו את הספר שקראתי קודם ועוד מחזה שאהבתי אז הוא נשאר שם (חוץ מהפעם. חלום ליל הקיץ בתרגום הזה היה ממש זוועתי, אני חייבת למצוא תרגום אחר). ומעל הבלגן שלושה מדפים - אחד עם ספרי בית ספר ושניים עם המוני ספרים. או, וגם סטריאו שתמיד עומד על החומר בהיסטוריה ויש בתוכו דיסק של פרנץ פרדיננד ששברנו לו את הקופסא. אבל מדי פעם גם שומעים בו דברים אחרים! באמת! כוורת ושלום חנוך ופסי קול ורדיו! חנונים או לא חנונים? D: היו שם שלושה פוסטרים של טוקיו הוטל, אבל ממש לא היה אף אחד שהסכים לקחת אותם אז פשוט נתתי אותם לבנות רנדומאליות ברחוב. אם מישהי כאן קיבלה פוסטר מאחת שדיברה אנגלית וטענה שהיא מניו זילנד - זו הייתי אני, פשוט התפדחתי לחלק פוסטרים בלי להתחזות לתיירת

sweet shir

New member
^^

מבולגן רצח. ברצינות, אני פאקינג לא רואה רצפה. P: החדר שלי יחסית קטן... יש פרקט, שולחן גדול שעליו נמצא המחשב, מעליו הטלויזיה, ומאחוריו המיטה. הקירות בצבע אוף וויט-בז' שכזה וקיר אחד צבוע בווש ורוד-אפרסק עדין. הוא מוצף בפוסטרים חחחח ברצינות בכל מקום בחדר שלי מודבק פוסטר. ^^ מה הייתי משנה? אני אוהבת אותו, הוא חמים וביתי... אבל תמיד יש את הפנטזיות לחדר ענקי עם חלונות ענקיים ו-ווילונות, ומיטת כילות כזאתי, כמו של נסיכות:)

פלאפאל

New member
יא ילדי שמנת מפונקים!!!!~!~!#@#R$#@E@!

לכולם פה יש טלויזיה ומחשב בחדר וכולם מתלוננים!!!#@@! ואם אין לכם את זה אז יש לכם חדר לבד (יותר ממה שיש לי) באיזה צבעים פסיכודאליים שהחלטתם ועם איזה פוסטרים שבא לכם! מה זה הטחינוּת הזאתי?!

ואני שונאת את החדר שלי!

בעצם נכנסתי לחדר של אחותי אז הכל היה מעוצב כמו שהיא אוהבת! וחוץ מזה גם כשמשנים זה למשהו שהיא אוהבת! (אל תשאלי איזה קרקס היה לי על הוילון עד שהכרחתי את אחותי ואת אמא שלי לגזור את הכל.)

MispIaced

New member
לי אין ואני לא מתלונן.

וזה צבע אחד, והיה צריך לצבוע אותו, אז שכנעתי את אמא שלי לתת לי לצבוע בסול כהה, מה הבעיה |: ולמה שהיא לא תתן לי לתלות פוסטרים, זה לא שיש בהם משהו רע Oם

MispIaced

New member
והיי, בקשר ל"חדר לבד" הזה

לא לכולם יש אחים, את יודעת. לא הייתי מתנגד לחלוק את החדר שלי עם עוד מישהו.

PerfectSP

New member
חחח../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

לי יש שני אחים גדולים><' לא ישימו אותי עם אחים שלי
אבל הם פעם היו בחדר ביחדD:

PerfectSP

New member
אני קניתי את המחשב מכספי האישי!@#$% ../images/Emo190.gif

אז ששששששששש
ובכלל כל הפוסטרים הם מהכסף שלי><' ורוב הדברים שלי אני קניתי
ויש לי גם חדר קטן,3 מטר בערך><' עלק טחונה^^ אם אני רוצה משהו אני פשוט קונה מהכסף שלי בדר"כD: אלא אם זה בגדים חיוניים[וחולצות של להקות זה מהכסף שלי><"], אוכל וכדומהD: אה, ואני לא מתלוננת D:

PerfectSP

New member
אה כן,אממ ../images/Emo190.gif

לא!@#$% בחיים לא קיבלתי דמי כיסD:
או שזה כסף מימי הולדת שקיבלתי מסבתא,או כסף שעבדתי בשבילו D: או מהבת מצווה><' שהכסף הזה כבר הלך על האמפי שלי

למעלה