איך הוא עשה לי את זה

איך הוא עשה לי את זה../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

אוקיי אז בבקשה בלי תגובות מגעילות ומייבשות, כי באמת נפגעתי ממה שאני הולכת לספר לכם, ובאמת רע לי עם זה. אז להגיב רק אם יש לכם משהו מועיל לומר!!! אוקיי אז הייתי עם החבר (כן כבר נשברתי ושכבנו כבר לפני כמה זמן...). בקיצור, היינו שנינו מאוד-מאוד עייפים, ורצינו לעשות ערב מיוחד, והוא כל הזמן דאג להדגיש באוזניי עד כמה חשוב לו שזה יהיה ערב מיוחד ומקסים, וכמה חשוב לו שאני אהנה ובלה בלה בלה. אז יצאנו למקום נחמד והיה ממש נחמד ואכלנו ושתינו וצחקנו המון, והיה באמת כיף. אחרי זה אמרתי לו שאולי עדיף שנסיים את זה פה כי שנינו היינו סחוטים, והוא התעקש שאבוא אליו והבטיח שיהיה לי הכי כיף בעולם ושלא אירדם לרגע. הגענו. שכבנו במיטה. כולי סחוטה מעייפות. כמה נגיעות פה, כמה ליטופים שם
נדלקתי. ביקש שארד לו. אמרתי לו שאז הוא יגמור ויהיה יותר עייף, אז עדיף שיגמור תוך כדי סקס. אמר שמעדיף לגמור לפני הסקס פעם אחת. ירדתי לו. גמר. שכבנו מחובקים קצת. נרדם. אמרתי לו - משעמם לי, נו קום, נו יאללה. לא עזר כלום. בסוף אמרתי לו - שמע, אני עייפה. אמר - טוב, בואי אקח אותך הביתה. התלבשנו ויצאנו. לפני שיצאתי מהאוטו בבית אמר שמדהים לו איתי ושהוא מת עליי (נו, באמת). הלכתי. שלחתי SMS שנפגעתי נורא. אמר שאני צודקת ושהוא מצטער. לא מסוגלת לסלוח
הרי זה אומר שלא אכפת לו ממני, וזה אומר שהוא אגואיסט, וזה אומר שהוא צבוע (עלק "אני רוצה שאת תהני ושיהיה לך הכי כיף בעולם"), אז למה לתת צ'אנס נוסף
כל-כך נפגעתי. כל-כך הייתי בהלם. בחיים לא עשו לי דבר כזה!!! מרגישה הכי תמימה וטיפשה ומנוצלת שיש. אולי אני מגזימה, אבל זו ההרגשה שלי ב-
. מה דעתכם
תודה למי שקרא הכל!!!

gilad269

New member
ניקולי

מצטער,אבל,נראה לי שרצה לנצל אותך הבחור,אין מה לעשות זה קורה.אני לא חוב שאת מגזימה,בנסיבות הקיימות,מדובר במנייק,וכי שבכלל תחשבי לתת לו סכוי,הוא צריך לעשות הרבה. תחזיקי מעמד,ואני כאן תמיד

צודק

להירדם , להתעורר ולקחת אותך הביתה - יש לו כח......
מצד שני- אחרי שגומרים אז לרוב החשק המיני יורד. מסקנה? ליידיס פיירסט

SinergiA

New member
לדעתי את קצת מגזימה....

יש משהו בדברייך ואני מבין את הרגשתך,אבל זו לא סיבה לחתוך ולפסול לחלוטין,אולי בלי קשר הוא טמבל ואולי את עוד תגלי אהבה גדולה איתו...

ההרגשה מובנת לגמרי

תזכרי שכולם,אבל פשוט כולם נופלים בפחים כאלה לא מתוך תמימות אלא מתוך רצון כן שיהיה משהו טוב. עכשיו נשאלת השאלה עד כמה את רוצה להשקיע בו. בתור אדם שמאמין בשינוי ובחינוך זה נראה לי חשוב רק אם את רואה בו פוטנציאל ארוך טווח לקשר. למה לתת צ'אנס נוסף- 1. כי בכל זאת מצאת בו משהו. 2. כי לפעמים התנהגות כזאת נובעת מילדותיות מסוימת וכשמבהירים דברים הכל מסתדר.

את באמת לא מבינה ?

תראי ניקול או איך שקוראים לך... גברים ונשים הינם זנים שונים של אלוהים (או כל גורם שמיים שתראי לנכון להאמים בו). הדרך בה גבר חושב שונה לחלוטין מהדרך בה איזה חושבת הייתי ממליץ לך לקרוא את הספר "דברים ממאדים ונשים מנוגה". הספר מספר את ההבדלים החשיבתיים בין נשים וגברים. אני לא טוען שאת לא צריכה להיעלב ממנו. ההעלבות שלך מוצדקת לחלוטין אך ככה גברים חושבים. אין מה לעשות !! אל תנסי להבין ראש של גבר. הוא בלתי ניתן להסבר כפי שמוח של אישה לא ניתן לפתרון. המוחות של הגברים והנשים חושבים אחרת (אני מציין זאת מספר פעמים כי אני חושב שאת לא מפנימה את זה) ככה יצר אותנו הטבע?: שונים זה מזה. אולי זאת הדרך היחידה שגבר ואישה יכולים להסתדר. כאשר הם שונים כלך כך אם את באמת חשובה לו והוא חשוב לך אז תאמרי לו את האמת בפנים. נעלבת, ובצדק !! אשמח לשמוע ממך על התפתחויות נוספות

KeyserSoze

New member
נראה לי שעשית הר מעכבר

אם אני לא טועה, כתבת שהוא חבר שלך ושכבר שכבתם כמה פעמים. אז למה להתייחס למקרה כאל סטוץ וניצול? קרה מה שקרה, יכול להיות שהבחור פשוט התעייף אחרי המציצה (לגיטימי) וירד לו בלי שיש לו משהו אישי נגדך. אל תשרפי אותו על מקרה אחד שנגד את הציפיות שלך, תפנימי ותמשיכו הלאה. לא מודדים אופי של אדם על פי מעשה אחד, והתגובה שלך לא פחות אגואיסטית כשאת עושה לו את המוות על זה.

חופ שיה

New member
ברוכה הבאה לחיי הסקס

וגרורותיו.
כמו שקייזר אמר , הוא חבר שלך ולא סתם אחד מהרחוב, לייט אפ. אז הפעם הוא נשפך (זה קורה להם הרבה - יש לזה הסבר פיזיולוגי- אפילו את ידעת זאת מראש) והפינוק שלך לא התקיים, בסקס הבא שלכם תדרשי את שלך. אם זו התנהגות שחוזרת על עצמה, אני מניחה שיש לך עסק עם סוציומאט, משהו שתתקלי בו הרבה לצערי, לפעמים הם כאלה מבורות טיפשית לנושא הסקס ולפעמים זה אופי סוציומאטי פרופר. אתם רק בתחילת דרכם המינית תני לזה התפתח, אבל שבגדול לא תוותרי על הנאתך מסקס בשם אהבה, לדעתי, זו טעות מאוד גדולה שרבים מאיתנו עושים. בהצלחה. <איך קורה שבשבת אחה"צ אני עונה תשובה כל כך רצינית!!??
>

ניקול../images/Emo140.gif

ראשית אני סמוך ובטוח שאת יודעת הכי טוב מה חשוב וטוב לך.. ולכן אני לא אתיימר לתת לך עצות,למרות שהגבר גבר שלך יצא קטן ושפל.. הכי חשוב שתצאי מחוזקת מהמקרה,ותפנימי שלא כל מה שנוצץ הוא זהב. קחי יוזמה צרי קשר עם הגבר גבר,ותסבירי לו את כל אשר על ליבך,אני מאמין שברגע שתסבירי לו עד כמה נפגעת,ואם הוא טוען שאת כ"כ חשובה לו הוא יעשה משהו בנידון. בכל מקרה אחלה שבת,וכולי תקווה שמהמקרה הנ"ל תצאו שניכם מחוזקים עם המון המון אהבה. בהצלחה בהמשך.

למעלה