איך הוא מצא אותי???

halar

New member
איך הוא מצא אותי???

אתם לא תאמיני מי מצא אותי שנה שלמה לא דיברנו לא ניפגשנו ולא כלום שנה שלמה מאז האשפוז לא היינו בקשר ידיד שלי שהיה איתי באשפוז במחלקה להפרעות אכילה בתל השומר מצא את האיי סי קיו שלי וכתב לי הוא כבר עבר את זה הוא לומד הוא מאוד הישתנה מאז ונוסף להכל יש לו חברה כבר חודשייםאני זוכרת שלפני שנה הוא אהב אותי באשפוז היינו יושבים בחדר שלי או שלו הוא היה מחבק אותי ואני בכיתי הוא היה מרגיע אותי מדבר איתי אני הייתי בוכה על האוכל שאכלתי על השומנים שיש לי והוא היה מחבק ובלי מילים מרגיע אותי הוא הציע לי חברות אני לא רציתי כי אז היה לי חבר (נאור) היום יש לו חברה הוא אמר לי שאולי היינו יכולים להיות חברים היום ושזה בעיה שלי שלא הסכמתי והוא כבר לא אוהב אותי קיבלתי שוק של החיים שלי שהוא מצא אותי ושפתאום אחרי שנה אנחנו מדברים הוא התגעגע וגם אני זה מוזר לי מוזר לדבר איתו פתאום ככה מוזר לי הכל פתאום מוזר ומשונה היום הוא עם בחורה ואני לבד קצת מקנאה אבל יודעת שאני את הגבר שלי עוד ימצא.

קטעים!

אז מצא אותך,יופי לו ויופי לך, אז אתם תישארו בקשר או משהו? כן,גם אני הייתי מקבלת שוק לא קטן,טוב,אז זהו,ביי ממני,הדרוש!!!

enjoi butterfly

New member
מצד אחד זה יפה מאוד

שהוא חשב אליך וחיפש לדבר איתך והיה לכם בבית חולים אחלה קשר אפיליו עם זה לא חברים..אני חושב שזה לא הסוף איתו.. אבל בכול מקווה שאת שמחה שאתם שוב מדברים... והמון בהצלחה !...בהמשך....

לדעתי אין שום סיבה לקנא

כאשר שניכם הייתם מאושפזים הוא הציע לך חברות אבל לך היה חבר, ולכן סירבת. אני בטוח שהוא לא היה מרוצה מזה ובטח קצת קינא, אך הוא המשיך את חייו (השתנה, התחבר עם בחורה חדשה ואפילו מצא אהבה) ואפילו אחרי זמן מסויים שוב יצר איתך קשר !! למרות שדחית אותו ולא רצית להיות חברה שלו הוא עדין מעוניין איתך בקשר לכן מצא אותך באי סי קיו . תראי , אף קשר לא נמשך כל החיים , יש סיכוי שיום אחד כן תהיו ביחד אבל , לבינתיים תהיו ידידים , בזמן הזה תחיי את חייך , אולי תמצאי אהבה חדשה או אולי עד הזמן שהוא יהיה פנוי שוב תוכלו להיות ביחד שוב.... תמיד צריכה להיות לך בלב תקווה שלא משנה מה קורה זה לא הדבר האחרון בעולם הזה שאי אפשר לשנותו .

וונקי

New member
הממ

עד כמה שאני חושבת אם הוא חיפש אותך. זה אומר שהוא מענין לאיזה שהוא קשר איתך איפלו קשר ידידות טוב זה תמיד טוב. אני לא חושבת שיש לך לקנא בו פשוט תשמחי שהוא מצא משהו ושטוב לו איתה. גם את יום אחד תמצאי אהבה חדשה. אני עברתי משהו דומה לזה אני בעצמי הייתי תקופה לא קצרה בית חולים מי סיבה שאני מעידפה לא לספר. אז את מוזמנת לדבר איתי באס"ק אני ישמח לדבר איתך

sh53

New member
המשפט האחרון שכתבת כאן

אם תאמיני בו ותהיי אופטימית, זה גם יקרה. פעם לך היה חבר והיום לו יש חברה. החיים דינמיים ומשתנים, ככה זה.

למעלה