איך אתם סובלים את הזבלון היווני?

maanu

New member
כמה זמרים באמת מצוינים, בינהם דין.

דין נותן הופעה מעולה ומדוייקת. וגם הסרבי והאלבנית. טוש המקדוני זייף קצת, אבל עשה את זה עם המון חן ונוכחות (הוא זמר מדהים!!!)

לגבי פואד...

עד כמה אפשר לומר שהוא שר בכלל? בפזמון הוא מדויק ונותן ביצוע טוב, אבל במהלך חצי שיר הוא בעיקר לוחש וגונח כאילו הוא במהלך שיחה אירוטית. אם בהופעה של סאקיס יש חן מסוים וזה בכל זאת לא נראה כל כך זול, בבוסניה יותר וולגארי מזה לא יכול להיות! אגב, צפיתי היום שוב בהופעה של קפריסין- ובסופו של דבר ליסה אנדריאס המתוקה, למרות זיוף אחד בולט, נתנה הופעה מצוינת בכל קנה מידה. גם טובה מאוד ווקאלית, גם מרגשת וצנועה, ובסוף כשהיא אומרת "Thank you" היא כל כך חמודה... זה פשוט שובה אותך

SimsY

New member
הוא מספק הרבה עבודה ליצרני

השקיות הקאה עם התחת שלו אני חייב לציין

יוון = בעעעעעעעע אני גם לא אוהב

שיר נוראי, הופעה מלוקקת למדי עם רצון לקבל נקודות על הופעה חושפנית. ההופעה של דין, אם כבר, הרבה הרבה יותר טובה.

מיק ל2004

New member
שיר נוראי, אחד מהגרועים השנה!

סאקיס הוא ביץ' לא קטן, וגם קרבן אופנה בנוסף לכל. הופעה זולה וחסרת קסם. יש לשיר טעם של פלסטיק, פשוט נורא.

Flendy

New member
אנחנו לא..

אנחנו הולכים להשתין וחוזרים ברגע שהוא מפשיט את המלוות הקוזינות שלו .

SimsY

New member
צאו מהתשליל

סאקיס גדול ויודע גם לבצע את העבודה שלו מצויין דין הוא אוחצ'ה בוצ'ית דביקה, עם הופעה הומו אוחצ'ית טיפוסית, אפשר להחליף אותו בכל הומו מתחיל מהלונה או מה TLV

Flendy

New member
השאלה היא מה העבודה שלו-

ולדעתי העבודה שלו היא להופיע כמו בנאדם ולא להשתרלל וללחוש כמו סרט פורנו חי. בחצי חשבתי שההופעה היתה אחלה-אבל הוא שר באמת בצורה נוראית. או יותר נכון לחש. ועל פואד-כבר אין לי כוח יותר להביע את הגועל שיש לי ממנו.

מיק ל2004

New member
אף אחד לא שונא אותו כי הוא יפה.

אני לא מסוגל לסבול אותו מכמה סיבות: 1. שיר זול 2. כשרון זעיר ביותר 3. אישיות של פח אשפה

מיק ל2004

New member
הוא גרם להעפתו של המנצח ב..

Eurostar היוונית, שיה אמור לייצג את יון עם השיר השנה. במשך חודשים השלו את המתמודדים, שאחד מהם ייצג את יון באירוויזיון
לפני התחרות ביקשו מסאקיס לייצג את יון והוא סירב, אחרי שהוא שמע מי מלחין את השיר ושמע את השיר הוא נדחף במקום הזוכה בתחרות.... אני לא מסוגל לסבול דברים כאלו, פשוט עושה לי רע.

למעלה