איך אתם סובלים את הזבלון היווני?

assafcohen1

New member
איך אתם סובלים את הזבלון היווני?

שיר נוראי עם הופעה מחורבנת נטול אנרגיות ומשמימה. הבחור לא יודע לרקוד ולא יודע לשיר. אז הוא כוסון על, אז מה?

../images/Emo4.gif

שיר בינוני, הופעה טובה, לוק של מאהב לטיני. ומי צריך יותר מזה ?

python 4

New member
מי צריך שיר שאפשר להקשיב לו?

מספיק שיש שיר שאפשר לראות אותו. סאקיס יגיע רחוק הערב!

p i n g o

New member
../images/Emo10.gif

עם תחרות כזאת אולי עדיף שישראל ואסטוניה לא עלו!

חולק עליך

אני התמכרתי לשיר. השיר בינוני נכון אבל קליט! נטול אנרגיה? ממש לא ההופעה מצוינת!

DAN1EL

New member
די מסכים.

שיר טיפשי, אבל אני לא עד כדי כך שונא. יש שירים גרועים יותר השנה... בכל אופן, בזכות ההופעה והזמר הנערץ על ידי קהילת הגייז והנשים, השיר יגיע גבוה ואפילו יתמודד על הזכייה עם אוקראינה, קפריסין, בלגיה שוודיה וטורקיה. הולך להיות צמוד.

assafcohen1

New member
בטח יש יותר גרועים. אוקראינה למשל.

מה היא קופצת? מה קרה? איזה נענועי ראש היא דופקת שם. שתרגע. ממש לא מדברים אלי כל ה"פייבוריטים" השנה. היחידים שנעימים לי הם המקדוני, הקפריסאי, הצרפתי, האיסלנדי והספרדי.

עם כל הכבוד ,

אוקראינה לפחות שרה ונשמעת מעולה וכמעט זהה לגרסת הסטודיו . לעומת זאת , היווני אולי שובה את לב הקהל ומלהיב ויודע לרקוד ולהתפשט ולהפשיט את המלוות שלו - אבל לשיר - הוא והמלווים שלו לא ממש יודעים - וזה נשמע זוועה

היא מדהימההההההה!!!!../images/Emo99.gif

ואני יחזור על זה עוד מליון פעם!! מדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימהמדהימה

לא הייתי מגזים...

היא שרה טוב, אפילו טוב מאוד והרושם שהיא מותירה על הבמה הוא עצום (אפילו אני, שממש לא אוהב את Wild Dances, נדהמתי מהשואו המלהיב), אבל זה בוודאי לא באיכות סטודיו, וזה לא ביצוע קולי מושלם. כמעט אף אחד לא נתן ביצוע קולי מושלם בסיבוב המוקדם, בעצם, פרט לסרביה ומונטנגרו, פורטוגל ואולי אלבניה.

זה היה כהשוואה לדמיון לגרסת הסטודיו

של יוון . ברור שהיא לא הייתה כ"כ מדויקת .

Itzik200

New member
אני לא יודע למה אף אחד לא אמר

אבל לפי דעתי דין שר הכי מקצועי ומדויק מבין כולם וגם סרביה ואלבניה

למעלה