איך אתם מתמודדים עם המתקפה הזאת?

wildgoose

New member
איך אתם מתמודדים עם המתקפה הזאת?

כן אני מדבר על השפעת!
כל יום אני שומע על עוד כמה שחטפו וגם אני נוטרלתי כמה ימים טובים... אז איך אתם מתמודדים אם בכלל? שיטת ה- sexualing healing? אני אישית לא יכלתי לתפקד...
יש
בפורום?

אני בתקופה של

הדרת שפעת. בכלל, יצא שבחורף האחרון חליתי כמו ילד בן שנתיים שלא רוצה לשחרר את האימא שלו לעוד יום עבודה, ועכשיו, למרות שאני חולה, בפעם החצי מליון החורף, הגעתי. צולע. קופץ על רגל אחת. אבל הגעתי. אם לא הייתי כדורגלן, בטח אף אחד לא היה שם לב ששכחתי את הרגל התותבת בבית ..

גמני לפני שבועיים חליתי מאד

ולקום בבוקר לקחת את הילד לגן(שבנתיים תודה לאל החלים) היה סיוט אבל אניי לא יודעת לבקש עזרה,,בעייתית, הכי קשה לי שאני פשוט חסרת אונים וחוסר שליטה שלא כמו ביום יום וזה הכי קשה, תודה לאל שעבר ולא יחזור שוב, רק בריאות ואהבה וסקס כמובן,,

חטפתי גם חטפתי והכי קשה זה

החוסר אונים ושאתה לא בשליטה,,לקחת בבוקר ילד לגן שבעצמו היה חולה במקביל אליי ולתפקד,, אם בני ענה לטלפונים שצלצלו בבית "אני לא מבין,,אימא שלי כנראה באמת חולה כי היא במיטה כל הזמן",, תודה לאל שנגמר, רק בריאות,אהבה וסקס,,הרבה,,

ufo69

New member
וזיונים?

זה צעירים וכאלה ? מבוגרים או לא ....... נפלת.... אז תהיה חכם לא פיקח

מה שמבוגרת יכולה לעשות לך,,

שום צעירונת לא יכולה להתחרות,,ראה הוזהרת,,
, ובנוגע לחיסון - שנה שעברה התחסנתי SO..???ואני לא ממש "מבוגרת".

ufo69

New member
מינהלות יש פה מעליבנים...

למי בכלל יש לב חחחחחחחח

BabaTheBuba

New member
פעם הייתי עושה יוגה.

היום כבר אין לי את הזמן כל כך, לצערי כמובן. אבל המערכת החיסונית שלי מסוגלת להתמודד עם רוב המחלות והתנאים הקשים בלי בעיה.

stimpy5

New member
עד לפני שנה נמנעתי מחיסונים

כי בעיני זה חרטא - מאמינה גדולה בלבלוע
יש כול כך הרבה זנים - שלדעתי החיסון לא עוזר. שהגעתי לכאן חיבו אותי להתחסן (אמריקאים היסטרים ) גם גילו שאני לא מחוסנת לחזרת אז חטפתי את כול החיסון של MMR (ינעל העולם סופשבוע שלם הייתי סמרטוט) אמת צודקים כאן הכול סגור - סאבוואי, הכול דרך איוורור אז פעם ראשונה חוסנתי גם לשפעת

למעלה