איך אתם מתמודדים עם המשפחה

memlb

New member
איך אתם מתמודדים עם המשפחה

הקרניבורית שלכם?
 

FallOff

New member
חייה ותן לחיות.

הם לא מסתכלים לי בצלחת ואני לא מסתכל בשלהם. נכון, ארוחות חג זה דבר מעיק, אבל זה מה יש, משפחה לא בוחרים.
 
בראש השנה שלא רציתי דבש.....

זה היה לא נעים.... האחיות שלי והגיסים צמחונים אבל רק אני טבעונית היפית ששמה בדלי סיגריות בתיק.... אמא כבר השלימה עם עניין הטבעונות.... אבל שאמרתי בארוחה שאני לא אוכלת דבש.... לכולם נפתחו העיניים.... "מה את סטומה"? "היא עוד צעירה,זה יעבור לה" "זה גיל ההתבגרות" "היא לא מבינה מה היא עושה לעצמה" "זה לא בריא"..... בקיצור....הם התענגו על מוח,קורקבנים ולבבות.... ואני כזה... "הממ....יש לי טלפון אני כבר חוזרת"..... כן זה לפעמים קצת תוקע....מילא שעוד הייתי צמחונית....אבל עכשיו בכלל.... אנשים לא מבינים מה יש לילדה בת 17 בראש שהיא לא אוכלת אפילו דבש... "ודגים את אוכלת?..." צריך לנסות להסביר בעדינות שזאת דרך החיים שלך וזהו....בלי להטיף....כי אז בכלל זה יעלה להם ת'סעיף.....פשוט להתחמק מדיבורים ולהגיד "לא תודה אני צמחונית..." תהנו אנשים! כי אני נהניתי היום מגלידת סויה מעולה!!!! תמר
 

munge88

New member
אני לא חושבת שצריך להתחמק בדיבורים

נכון, הרבה פעמים זה מאוד לא נעים וקשה להסביר את עצמך, במיוחד למשםחה. אבל אם כבר הנושא עלה ושואלים אותך כדאי לדבר על הנושא, הם יבינו את ה"טרוף" הזה טוב יותר ואולי יפתחו קצת את העיניים למציאות.
 

memlb

New member
אני די הייתי ילדה טובה וההורים

קיבלו את זה שאני טבעונית. היינו בנצרת שלשום וכולם אכלו בשווארמיה. היה ממש דוחה כי היו גם לבבות וכאלה, אז התחלתי לבכות. והם שאלו אותי בטון לא נחמד אם זה מגעיל אותי... אמרתי שהעובדה שהם אוכלים את זה מגעילה אותי..בעע אז המצב קצת התדרדר ועכשיו הם כל הזמן תוקפים אותי ו"מוכיחים" כמה זה ממילא לא מועיל ואני טועה.
 

memlb

New member
כל עוד אני שותקת ולא אומרת שום דבר

על ההרגלים שלהם. מצד שני, שהולכים לחנות שכל מטרתה היא למכור גוויות קשה לי להתאפק.
 

verysane

New member
גם אחותי היא צמחונית, אז אני לא לבד

אבל בכל זאת, אתמול בארוחת חג, בן דוד שלי: "מה? כולם נהיו פה צמחונים?!" או: "אני שמה לך קציצות" ..."לא תודה", "שום דבר, אני שמה לך קציצות, שולה, תביאי ת'קציצות!". בחיוך ובסבלנות! :)
 

memlb

New member
אוך, לפעמיפ שעושים לי את זה בא לי

פשוט להעיף את השולחן. אני מנסה להמנע מארוחות כשאני באה לסבתא וסבא. אבל כל הכבוד על הסבלנות!
 

Endlessoul

New member
../images/Emo6.gif

מתאים לסבתא הפולנית שלי לעשות את זה. יאללה בקטנה, חזקי ואמצי
 

lolita205

New member
לי יש משפחה מיוחדת

אבא שלי כל מציק לי ומקניט אותי לגבי זה. אבל בצחוק! הוא אפילו כתב על זה שיר שהוא כל הזמן שר לי... המשפחה המורחבת שלי התערבה גם כמה זמן זה יחזיק מעמד. בינתיים אבא הפסיד 100 שקל לטובת דוד שלי וההימורים עוד נמשכים. אני גם לוקחת חלק בהימורים אני הימרתי שלכל החיים והם אמרו לי שעם עד גיל 20 אני אשאר צימחונית זה נקרא שזכיתי בהתערבות. קיצר מה שאני מנסה להגיד זה שאין לי ממש דיעה בנושא. כי לי יש משפחה ממש מיוחדת וקשה להבנה. אבל הם דווקא בסדר עם זה אחרי הכל. בהתחלה היה להם קצת קשה אבל הם התגברו על זה.
 

ט ב ע ו ל

New member
אתמול בן דוד שלי שהוא בן 8

אמר לי שאני מענה את החיטה כי אני אוכלת לחם... סביר להניח שהוא שמע את זה בבית או משהו והוא אומר לי את זה עכשיו סתם כדי להיו מגניב. אבל הבורות הפחידה אותי. אני כל הזמן נכנסת למעגל האין סופי של השאלה "איך אנשים יכולים לאכול חיות" עזבו חלב וביצים, אבל חיות? איכס גועל נפש!!! כל בן אדם שאוכל חיות יש לו מההתחלה פחות הערכה בעייני, אפשר להגיד שהרבה אנשים מתחילים אצלי עם שתי נק' שחורות למרות שהם אנשים נחמדים.
 

memlb

New member
חחח בד"כ זה עגבנייה...

"את רוצחת את העגבנייה!!!" רשמי למשפחתך מקוריות.
 

inbar20inbar

New member
בדיוק היום רבנו בסוכה...../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

פשוט מתסכל!!!! אין לי מילה אחרת... היתה מלחמה שלמה, כל המשפחה 30 איש עליי שאני 1 הם טענו שאני קיצונית שהם שמעו שגם מביצי חופש אני נמנעת... שהסברתי להם את הסיבה הם תקפו אותי מכל הכיוונים... דודה שלי אמרה שלפעמים צריך פשוט להתעלם מעט ולהמשיך להנות בחיים, כמובן ניפלטה לי המילה "שואה" מהפה ואז הריב הפך היסטרי!!! מה שמעצבן שתמיד אני יוצאת הלא בסדר, צריכה פסיכולוג, מטורפת, קיצונית.
 
למעלה