איך אתם חושבים שיקראו לספר השביעי?|

mjlk

New member
הארי פוטר והרומן המסעיר

הארי פוטר ורון שיוצא מהארון הארי פוטר וולדמורט עושים את זה הארי פוטר והאקונה מטטה הארי פוטר וטימון ופומבה הארי פוטר והאישימוטו היפני הארי פוטר והנסיך שלם הדם הארי פוטר מגלה דברים אסורים הארי פוטר והרמיוני גריינג'ר (
?) הארי פוטר והמקלדת האבודה הארי פוטר והדרסלים שחוזרים בתשובה הארי פוטר ורוח הרפאים - דמבלדור הארי פוטר והאסיר של הפרגוד הארי פוטר והמחשב המקולקל הארי פוטר והבמבה המשמינה הארי פוטר ואבא שלו הארי פוטר ואמא שלו הארי פוטר והאח האובד הארי פוטר והאח המצוי הארי פוטר וחברברת הכחליל הארי פוטר ומופסה הארי פוטר והפורומים של תפוז אנשים הארי פוטר וההורקרוקס הלא נכון הארי פוטר ומלאך המוות הארי פוטר ומלאכית המוות הארי פוטר ואלוהים הארי פוטר ובודה הארי פוטר ודוד המלאך הארי פוטר ולואי ה-16 הארי פוטר חוגג יום הולדת הארי פוטר ודץ ודצה הארי פוטר והמכשול הקטלני הארי פוטר וסקאזי הארי פוטר ומערכת התופים הכושלת הארי פוטר וסריוס בתוך הארון הארי פוטר וסיריוס יוצאים מהארון הארי פוטר וג'יני וויזלי... או שלא? הארי פוטר ומאלפוי, לוציוס מאלפוי הארי פוטר ובמבה שושהארי פוטר ובמבה אוסם הארי פוטר ותפוצ'יפס (כל שעה כל שעה, אייפוד נאנו כל שעה!) הארי פוטר והכסא השבור הארי פוטר והעכבר העילג הארי פוטר והפלאפון המקולקל הארי פוטר ואבן האודם הארי פוטר ושיקוי ההשבה לחיים הארי פוטר והפרגוד המסתורי הארי פוטר והקללה האחרונה הארי פוטר והנורא מכל
נו, מה אתם אומרים?

eyalabodram

New member
אהבתי את חברברת הכחליל../images/Emo45.gif

אני חושב שבטוח להגיד שאין שום סיכוי ל"הארי פוטר והפורומים של תפוז אנשים" להבחר כשם הבא לספר ה-7
מזכיר חברברת כחליל

black robe

New member
לב את גדולה../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo63.gif

yoavj1

New member
זה נשמע טוב

אבל זה לא מתאים לשאר שמות הספרים. אם תסתכלו על שמות הספרים האחרים, לפני הקריאה השם לא אומר כלום. "אבן החכמים", חדר הסודות", "הנסיך חצוי הדם" והשאר הם מושגים שלא הכרנו.

הכוונה היא??

ששאר השמות הם מושגים ומילים שלא אמרו לנו כלום להמשך העלילה....נכון??? אז אם היא תשמור על המסורת מעניין איך היא תקרא לספר השביעי... תודה שאת חושבת שזה נשמע טוב...

אני לא אוכלת מוות..

אני אוהבת אנשים עם כוח. ולאאאאאאאאא אני לא מעריצה את אוכלי המוות ולא את הדרך של וולדי. אני מעריכה אנשים עם כוח- על עצם הכוח לא על עצם הדרך.!! (ושוב.. אני לא מסכימה עם הדרך שלו..) ורשמתי אדון האופל כי זה מה שהיד שלי רשמה באותו רגע..

גם יכול להיות...

(לאחרונה אני כותבת מלא "יכול להיות"....) בטח ההורקרוקס האחרון יהיה משהו מפתיע כזה... יש כאלה שחושבים שהארי הוא הורקרוקס, אני מקווה שלא כי אז הוא יהיה חייב למות או שוולדמורט לעולם לא יהיה אנושי...

למעלה