איך אפשר למשוך את תשומת לבו של הגבר

premadonna

New member
איך אפשר למשוך את תשומת לבו של הגבר

יש מישהו שאני רוצה. אבל ממש רוצה. איך אני יכולה למשוך את תשומת
בלי לבוש מינימלי וכאלה.????????..

לבוש מינימלי זה עבודה לא?

בכל מקרה. זה מושך תשומת לב זנותית (בתור גבר אני אומר לך).. להפך, תתלבשי יפה ולא בתור אוביקט.. לכי על הכיוון של "לדבר".. כמו שאמרו כאן..

../images/Emo9.gif אני מנסה להבין פה משהו...

זה שאת מנסה לרדוף אחריו ולהשיג את תשומת הלב שלא זה אותו אחד שזרק אותך אחרי 3 שנים כי הוא מיצה אותך? אם כן: אז חבל מאוד שחבר שהיית איתו 3 שנים... אין לך מושג מה עושה לו את זה (אולי בגלל זה הוא מיצה אותך...) ואם לא: פשששש... ממש מהר את "מתגברת" על זה של ה-3 שנים ורצה להרשים איזה מישהו עם ביגוד מינימלי.. ב-ה-צ-ל-ח-ה...
מי שלא מעודכן, צירפתי קובץ... :)

גברברת

New member
ונניח שהיא עברה הלאה זה רע?

עדיף לעניות דעתי מאשר ל"התקע" לעד עם אקס מיתולוגי

premadonna

New member
לאאאאאאא.. זה מישהו אחר

עברה כבר שנה מאז שנפרדנו. ויש מישהו חדש שאני רוצה.. סוף סוף.. אבל עבר כל כך הרבה זמן מאז שהייתי עם מישהו אחר...

אה טוב זה סיפור אחר..

בהצלחה עם החדש..
פשוט מוזר ששאלת כאן על הבחור החדש ועל זה שעזב בנשימה אחת כמעט..

seeyou

New member
רק למשוך את תשומת לבו ?

בדרך כלל אומרים ילד וכלב גונבים את ההצגה! כלב קטן חמוד,מושך את תשומה של כול אחד-ברור שאת אמורה להיות לבושה בהתאם למעמד על מנת למשוך גם את תשומת לבו.. בהצלחה! יוסי

תמיר 8

New member
בשבילי זה פשוט מאד

עקבים דקים וגבוהים, איפור מודגש ,ידיים מטופחות ימשכו את תשומת ליבי .

niva99

New member
או, זה מה זה פשוט..................

היי שנונה ,אסטטית ,נשית ,כריזמטית ,אסרטיבית ,מיוחדת ,זורמת,נאמנה לעצמך,בטוחה בעצמך -בקיצור אין כאן רצפט פלא -היי את עצמך.

ramib6

New member
צורות למשיכת צומת לב

טוב קודם כל לבןש מינימלי ישיג בדיוק את התופעה ההפוכה שזה זלזול וכו או הזמנה זולה לערב וזהו. את צריכה להבין קצת את העולם שלו מה מענין אותו האם אתגר מחשבתי מושך אותו לאחר המידע הזה תזרקי משהו לחלל האויר לא רק לידו אבל זה צריך להיות משהו שמאד יענין אותו. ואז תיווצר תקשורת מכאן הדרך לשיחה וכולי קשורה בכישורי התקשורת שלך. רמי מאמן אישי http://www.tantraclub.tk

למעלה