איך אפשר להשקיע

מצב
הנושא נעול.
איך אפשר להשקיע

איך אפשר להשקיע
בלירה שטרלינג כדי לקבל את הריבית שלהם. דרך איזה מוצר פיננסי ?

../images/Emo204.gif תעודה על לירה שטרלינג

איך אפשר להשקיע
בלירה שטרלינג כדי לקבל את הריבית שלהם. דרך איזה מוצר פיננסי ?
תעודה על לירה שטרלינג
לבית ההשקעות תכלית קיים סוג של "תעודת סל", בדוק אם היא עונה לצרכיך: http://www.tih.co.il/baskets/paper.asp?id=1

תודה לך ,האם הבנתי נכון

תעודה על לירה שטרלינג
לבית ההשקעות תכלית קיים סוג של "תעודת סל", בדוק אם היא עונה לצרכיך: http://www.tih.co.il/baskets/paper.asp?id=1
תודה לך ,האם הבנתי נכון
שאם אני משקיע בתעודה הזאת אז אני מקבל בעת המכירה שלה את הריבית (ליבור מינוס 045) על כל הימים שהחזקתי בנייר ובהתאמה לשער הלירה ביום המכירה ?

נכון

תודה לך ,האם הבנתי נכון
שאם אני משקיע בתעודה הזאת אז אני מקבל בעת המכירה שלה את הריבית (ליבור מינוס 045) על כל הימים שהחזקתי בנייר ובהתאמה לשער הלירה ביום המכירה ?
נכון
למען הדיוק הריבית מחולקת פעם ברבעון, כך שביום המכירה תקבל את הריבית שנצברה מאז הפעם האחרונה שכבר חילקו לך ריבית. כדאי גם תמיד להשוות לאלטרנטיבות אחרות, לדוגמה לריבית שתקבל בבנק/ברוקר שלך על פקדון בלירה שטרלינג (במקרה כזה חשוב להביא בחשבון את שערי הקניה/מכירה אותם תשלם פעמיים).

NS101

New member
הוא לא באמת יקבל

נכון
למען הדיוק הריבית מחולקת פעם ברבעון, כך שביום המכירה תקבל את הריבית שנצברה מאז הפעם האחרונה שכבר חילקו לך ריבית. כדאי גם תמיד להשוות לאלטרנטיבות אחרות, לדוגמה לריבית שתקבל בבנק/ברוקר שלך על פקדון בלירה שטרלינג (במקרה כזה חשוב להביא בחשבון את שערי הקניה/מכירה אותם תשלם פעמיים).
הוא לא באמת יקבל
כלומר, השווי של הנייר ישקף את זה, אבל המנפיק לא יחלק לו את הריבית עצמה.

למה לא?

הוא לא באמת יקבל
כלומר, השווי של הנייר ישקף את זה, אבל המנפיק לא יחלק לו את הריבית עצמה.
למה לא?
אחת לרבעון המנפיק מחלק למחזיק התעודה את הריבית שנצברה באותו רבעון. או שהתכוונת למשהו אחר?

NS101

New member
הוא כתב

למה לא?
אחת לרבעון המנפיק מחלק למחזיק התעודה את הריבית שנצברה באותו רבעון. או שהתכוונת למשהו אחר?
הוא כתב
'אני מקבל בעת המכירה שלה את הריבית (ליבור מינוס 045) על כל הימים שהחזקתי בנייר '

lernery

New member
אגב, הבן אדם רוצה להיצמד ללי"ש

ואם תהיה אינפלציה בארץ?
זה בדיוק הסיכון שהוא מוכן לקחת - הצמדה לריבית והאינפלציה האנגליים. מה שאתה מציע לו הוא רק הצמדה לערך המטבע.

lernery

New member
בעצם גם זה לא

זה בדיוק הסיכון שהוא מוכן לקחת - הצמדה לריבית והאינפלציה האנגליים. מה שאתה מציע לו הוא רק הצמדה לערך המטבע.
בעצם גם זה לא
ומה לגבי מק"מים של ממשלת אנגליה? ומה לגבי אג"חים מקבילים לגילונים? אתה מדבר שטויות כרגיל

רוננין

New member
שטויות אתה מדבר. כשצפויה עליית ריבית--

בעצם גם זה לא
ומה לגבי מק"מים של ממשלת אנגליה? ומה לגבי אג"חים מקבילים לגילונים? אתה מדבר שטויות כרגיל
יש לקנות מט"ח ולסגור בפיקדון חודשי. אג"ח יורדות כשהריבית עולה.

NS101

New member
יש אג"חים עם ריבית משתנה

יש אג"חים עם ריבית משתנה
כמו כאלה שהם ריבית הלייבור מינוס משהו.

lernery

New member
איך בדיוק מה שאמרת קשור למה שאני אמרתי?

אג"ח מסוג גילון נותן תשואה קרובה לזו של הריבית *הנוכחית*, ומתעדכן בהתאם לשינויי הריבית. לעומת זאת, בבנק תקבל לפחות 2% פחות מהריבית. אתה פשוט לא מבין מהם ניירות ערך ולמה אג"ח יורד כאשר ריבית עולה ולהיפך. אתה גם לא מבין שגם כאשר אג"ח יורד, התשואה שתקבל, בהנחה שבחרת אג"ח עם מח"מ קצר מהזמן שאתה מעוניין להשקיע בו את הכסף, תישאר בדיוק אותו הדבר (כשהאג"ח ייפדה). אבל אני לא מצפה ממך להבין את זה, זה ידרוש ממך ממש להפעיל את גלגלי המוח (!!!)

lernery

New member
וכמובן, אם אתה יודע שצפויה עליית ריבית, אפשר

אג"ח מסוג גילון נותן תשואה קרובה לזו של הריבית *הנוכחית*, ומתעדכן בהתאם לשינויי הריבית. לעומת זאת, בבנק תקבל לפחות 2% פחות מהריבית. אתה פשוט לא מבין מהם ניירות ערך ולמה אג"ח יורד כאשר ריבית עולה ולהיפך. אתה גם לא מבין שגם כאשר אג"ח יורד, התשואה שתקבל, בהנחה שבחרת אג"ח עם מח"מ קצר מהזמן שאתה מעוניין להשקיע בו את הכסף, תישאר בדיוק אותו הדבר (כשהאג"ח ייפדה). אבל אני לא מצפה ממך להבין את זה, זה ידרוש ממך ממש להפעיל את גלגלי המוח (!!!)
וכמובן, אם אתה יודע שצפויה עליית ריבית, אפשר
פשוט לקנות אג"ח עם ריבית שצמודה לריבית במשק, ותרוויח הרבה יותר מאשר פיקדון בבנק. וגם לא תצטרך "לסגור". מתי תבין ש"לסגור" זאת אופציה מטופשת, להכניס את הכסף שלך לבית כלא על לא עוול בכפו? מה היתרון הגדול ב"לסגור"? שאתה לקוח טיפש?

מצב
הנושא נעול.
למעלה