איך אפשר להפקיד לסטאן ג'יימס?

איך אפשר להפקיד לסטאן ג'יימס?

אני רוצה להתחיל להמר אצל סבא סטאן אילן, זוהר ואנשים איך אתם מפקידים שמה אחרי כל הבלאגן שהיה והאיסור לישראלים להמר וכל זה?

cclior

New member
קאשד קראד..ואם אתה נכנס יש לי שיטה לרווח

בטוח במאה אחוז עם הבונוס של הימור ראשון חינם.. אבל לדעתי אל תכנס ... שמע רק מכמות המשחקים אתה מסתנוור ושם על ליגות שלא חשבת שתשים.. בהצלחה

cclior

New member
אגב השיטה לרווח בדוק עם בונוס

השיטה הולכת ככה.. הרי הימור ראשון הוא חינם (חוזר בתור בונוס אם מפסידים ) אז עושים דבר כזה.. לוקחים הימור שערים שיש רק שני אפשרויות ... לוקחים את היחס הגבוה לדוגמא 2.3 שמים 50 שקל עליו -זה ההימור הראשון לוקחים את ההימור הנמוך לדוגמא 1.7 שמים עליו 50 שקל יוצא שנתפס הראשון אז הבאת 115 , ואם נתפס השני אז הבאת 85 + 50 כספי הבונוס של הימור ראשון שנפל.. ככה לפחות בהימור הראשון אתה מרווח.. כמובן שאפשר לעשות את זה על משחק ככפול 1X ואז אפשר להרווח יותר... לדעתי אחלה שיטה לרווח ראשוני שנותן מקדמה.. בהצלחה

DinamoHaifa

New member
אל תשכח שה50 שקל בונוס יש להם

פחות ערך כי אתה לא יכול למשוך אותם

cclior

New member
בסדר אבל זה עדיין עדיף על לשים נגיד את כול

המאה על הימור ושזה נופל כול המאה זה בונוס.. כמו כן הימור בונוס אם משים לא חוזר כסף ההשקעה(לדוגמא שמת 50 בנוס על יחס 1.1 שזה יוצא 55 ..חוזר לך רק 5 שקל לסכום הרגיל - משמע להחזיר כסף בונוס צריך יחס 2) אני אישית את השיטה שהעליתי פה לא ניסיתי מהסיבה שאז שחשבתי עליה כבר הפסדתי הכול בסטאן . ולא חזרתי לסטאן.

תודה אני נכנס...

תגידו יש לי ניק שמה בסטאן ג'יימס אבל ישן רצח ולא הפקדתי עדיין אפילו פעם אחת אני עומד בקריטריונים למבצע הזה? ואגב איפה אפשר לקנות קש קארד בירושלים

למעלה