איך אפשר להעלות לכאן את

Rotema3

New member
איך אפשר להעלות לכאן את

הדיסק של בית אשמן? אם מישהו רוצה..

שלמונזה

New member
עם כל הרצון הטוב ../images/Emo168.gif

זה לא חוקי להעלות משהו שנמכר בחנויות בכסף....

mehashefa

New member
אבל אני כן קניתי את הספר,

רק לפני שהיה בו את הדיסק...

שלמונזה

New member
כן אבל... ../images/Emo168.gif

את רוצה להעביר את זה לאנשים שאין להם... ואגב בכיף הייתי קונה את הדיסק אם הוא היה נמכר לבד, חבל לי לקנות שוב את הספר.

mehashefa

New member
נו בדיוק

אני לא רוצה שוב את הספר, אלא רק את הדיסק שאין לי אותו. אז האם זה אתי ו/או חוקי שאני אקח את הדיסק לא מקורי (כי יש לי את הספר, רק לפני שצירפו אליו את הדיסק)??

שלמונזה

New member
זה לא חוקי וזהו ../images/Emo168.gif

לא אני המצאתי את החוקים
דיסק צרוב זה אף פעם לא חוקי, אין מה לעשות [וגם אני מתמרמרת גם לי אין את הדיסק]

mehashefa

New member
אוף אני יודעת

אין לי אף דיסק ישראלי צרוב, ויש לי אוסף של דיסקים ישראליים נרחב ביותר (יותר מ200)... בכל מקרה, אולי היינו צריכים לשאול את ערן על זה. נגיד אלונה דניאל, אמרה שבכייף לצרוב את הדיסקים שלה, כי אף חברה לא מוכנה להדפיס אותם שוב. ברגע שיחזרו להדפיס אותם שוב (ואני מקווה שיגיע רגע כזה), אז צריך להפסיק להשתמש במה שצרבנו ולקנות את האמיתי. (אצל אלונה גם הצרוב קשה להשגה...) ונגיד היה לי דר' קספר השני צרוב, כי את הדיסק הזה לא היה אפשר להשיג - וברגע שהוציאו אותו מחדש, זרקתי את הצרוב וקניתי חדש. זהו, הבהרתי את הקטע...

שלמונזה

New member
אני מבינה אותך טוב מאוד ../images/Emo168.gif

אבל ספציפית הדיסק עדיין נמכר בחנויות זה פשוט כאילו זה עולה 50 ש"ח ואז מקבלים מתנה את הספר

mehashefa

New member
כמה שירים יש בדיסק?

כי אם זה דיסק שלם באורך מלא, אולי אני אקנה את זה - ואתן מתנה למישהו את הספר? מתנה ליומולדת כזה?..

שלמונזה

New member
זה לא אורך מלא ../images/Emo168.gif

איזה 4-5 קטעים מוקראים מהספר, משהו כזה. ויתקנו אותו האנשים שבאמת יש להם את הדיסק...

1Reebok

New member
יוציאו גם יוציאו מחדש

אלונה דניאל אמרה שיוציאו את הדיסק שלה מחדש כשהיא תוציא את האלבום החדש, מה שיקרה בעוד אלוהים-יודע-כמה-זמן.

Rotema3

New member
בדיסק

יש סה"כ 8 קטעים.. והוא קצר.. כל קטע הכי הרבה 2 דקות.. סה"כ איזה 16 דקות בערך.. אני לא בטוחה ששוה לקנות את הספר שוב :\

mehashefa

New member
אני מזה מקווה

אבל לפי מה שאני יודעת, אלונה אמרה שהיא רק מקווה שזה יקרה... וכמובן גם אני :) בכל מקרה, אני מכירה אנשים שאלונה הזמינה אותם אליה הביתה כדי שיצרבו לעצמם את הדיסקים שלה, כי אי אפשר לקנות אותם... אני השגתי רק אחד מהם לצריבה, כי גם זה נדיר. וכמובן ברגע שהם יצאו שניהם, אני אזרוק את הצרוב שיש לי ויקנה את שניהם לא משנה כמה יעלו! לקראת ההופעה הראשונה של רבעיית מסנר, היה לי ולעוד כלמיני אנשים תכנון להכין עצומה ולהכתים את כל הקהל שבא להופעה, עצומה לחברת התקליטים שתוציא את האלבומים שלה שוב, אבל בסוף לא בצענו זאת. ):

1Reebok

New member
אוה וואי! את רצינית??

הבית של אלונה דניאל??? זה כמו חלום
אם את רוצה, יש לי את שני האלבומים, ואני בכיף מוכן להעביר למחשב ולך.

למעלה