איך אני פותח תיק עסק פטור לאתר לאינטרנט ?

jefor1

New member
איך אני פותח תיק עסק פטור לאתר לאינטרנט ?

יש ברשותי אתר אינטרנט אני רוצה להתחיל לעבוד עם חברות ולהוציא קבלות על פרסומים באתר . מה הצעדים לפתיחת עסק פטור ? מה עלי להביא למס הכנסה ? ואם אינני רוצה לציין שם שזה עסק של אינטרנט , יש אפשרות לכתוב במס הכנסה שזה עסק פרסום/שיווק וכ"ו... אשמח לקבל תשובה תודה ! !

Itzik RDVC

New member
כמה דברים

ראשית מזל טוב וברוך הבאה לעולם היזמות. כעקרון אין דבר כזה לרשום אתר במס הכנסה. 2 האפשרויות עקריות (יש עוד) יש לך: 1) לפתוח תיק עוסק מורשה/פטור - יש מקום לרשום סוג עסוק, אך אולי כדאי לרשום עסוק כללי. אפשר לתת לשם העסק ברשויות כמעט כל שם, אך כמדומני רק באותיות עבריות. 2) חברה בע"מ - אפשר לפתוח חברה שהיא הבעלים של האתר ואתה מחזיק המניות שלה. זהו תהליך קצת יותר מסובך ויקר ולא בטוח שמתאים בשלב ראשון של אתר. בכל מקרה, ישנם מלא מקומות ומאמרים ברשת שמסבירים את כל השלבים. המלצה שלי אישית למי שלא היה אף פעם עצמאי, לקחת רו"ח או יועצ/ת מס שתלווה אותך לפחות בשנתיים הראשונות. זה עולה כסף (לא הרבה) וזה שווה זהב. שיהיה לך המון הצלחה

dannassaf

New member
עוסק פטור

קודם כל המון בהצלחה על מנת לפתוח עוסק פטור יש לגשת למע"מ יחד עם צילום ת.ז. וצילום צק מבוטל ולמלא טופס - ממליץ לתת לרו"ח \יועץ מס לעשות את זה לאחר מכן יש לפתוח תיקים במס הכנסה ובביטוח לאומי יש טפסים מיועדים לכך מומלץ להעזר ברו"ח \יועץ מס על מנת לפתוח את התיקים את הטפסים כתבה על פתיחת עסק חדש וכן המלצה על רו"ח \יועץ מס תוכל למצוא באתר שלנו www.taxinfo.co.il שיהיה בהצלחה אסף

yarontor

New member
על תזוז בלי רואה חשבון

העצות שאתה מקבל פה בפורום הם טובות ונכונות אבל אל תסתמך רק על זה לך לרואה חשבון מוסמך והתייעץ איתו ברוב במקרים רואה החשבון לא ייקח על זה כסף. לפחות לא בשלב הראשון בהצלחה

למעלה