איך אני עושה כניסה לאתר עם סיסמא?

• פותח הנושא ronm
  • פורסם בתאריך

ronm

New member
איך אני עושה כניסה לאתר עם סיסמא?

אני רוצה שרק מספר אנשים עם סיסמא יוכלו להיכנס לאזה שהוא דף או קייפריים . איך אני עושה זאת

אופיר @

New member
סיסמא

היי רון אתה צריך ליצור תיבת טקסט דינמית ולתת לה את שם המשתנה. והקוד צריך להיות משהו כזה: if pass==1234 or pass==1111 goto your frame number or somewhere else ה-pass הוא שם המשתנה ששאתה כמובן יכול לקרוא לו בכל שם שתבחר. אם משהו לא מובן,שאל שוב בהצלחה אופיר

ronm

New member
אופיר

אזה נתונים אני רושם בתיבת טקסט...?. כמו כן יש לי כפטור ששולח אותי לעמוד כולשהו. אני רוצה שרק אחרי שאני לוחץ על הכפתור הזה -יפתח לי חלון קטן שמבקש לרשום סיסמא. ואז עם הסיסמא תקינה האדם שילחץ על הקישור הזה יוכל להגיע אליו. רון מחכה לתשובה

::חביב

New member
אופיר!!!ממש לא נכון!!!

סיסמא כזאת לא יכולה לספק אפילו הגנה מינימלית מכיוון שתמיד אפשר לעשות nexyframe או לפתוח עם תוכנה את הקובץ swf. המסקנה היא שאין כרגע אפשרות לאבטחת מידע רצינית בפלאש.

אופיר @

New member
קצת סדר בבלאגן

אם מדובר באבטחת מידע גבוהה,אז יש הרבה במה שחביב אמר ולכן רצוי להשתמש ב-asp,גאוה סקריפט וכ"ו. אם זה לא מחייב אבטחת מידע גבוהה אפשר לעשות זאת דרך הפלאש אבל חובה ליצור את תיבת הטקסט בתוך מוביקליפ מכיוון שהוא לא יופיע במקרה של פתיחת קובץ ה-swf.(חביב-תנסה ותראה). תעדכן מה אתה צריך מבניהם ונמשיך. אופיר

ronm

New member
אופיר!!!

אהלן עשית משהו יפה. אני בהחלט לא צריך אבטחה גבוהה וזה מספיק לי איך אני עושה שאחרי שאני רושם תסיסמא הנכונה אני יגיע לדף אינטרנט אחר . כלומר האם אפשר לתת פקודה: אם הסיסמא נכונה אז GET URT ??? בבקשה גם תשלח לי את הFLA של הקובץ שעשית - ואם אפשר גם עם ה GET URL אם אתה יודע איך כתובת המייל שלי היא: [email protected] שוב המון תודה אופיר- רון

אופיר @

New member
רון

אני כרגע לא ליד המחשב שלי-יותר מאוחר אגיע ואשלח. לגבי שאלתך, התשובה היא כן,כלומר,אם הסיסמא היא ... ,אז הדף יעבור כתובת על ידי פקודת GetUrl אופיר

אופיר @

New member
גדי-כל הכבוד

אבל מכיוון שלא כולם כמוך,אני מניח שרמת האבטחה סבירה בנסיבות. נשמח אם תספר איך "פיצחת" . מצורף הקובץ המקורי

xorense

New member
זה לא בעיה

אופיר תעלה עוד אחד עם סיסמה שונה ותראה איך אני מפצח וגדי אל תתערב אח"כ אני יסביר איך בלי תוכנה מיוחדת

ronm

New member
אפיר -הורדתי את הקובץ אבל לא הבנתי

אפנ אני רושם GETURL אם לא אכפט לך לשלוח לי תקובץ לאימייל אם הפקודה הזאת רון. [email protected]

אופיר @

New member
בבקשה רון

אם תקיש 8898 הדף יעבור ל-www.tapuz.co.il תשנה את הכתובת של הקישור לאן שאתה צריך.

solution

New member
ובכן

זה אל כל כך מסובך יש תוכנות שעושות את זה . אני לא משתמש בהם , ואני לא ממליץ לאף אחד להשתמש בהם בגלל שהם הורסות את הטוהר של הפלאש , אבל בכל זאת . התוכנה לוקחת קובץ swf והופכת אותו לקוד מקור של fla כולל הכל , גם mc , גם layers וסקריפט , ולכן הפתרון הזה לא טוב. הפתרון היותר מוצלח , ברמה הבסיסית של הפלאש ולא עם db יעול להיות אחד משני דברים : 1. טעינת סרט ב-loadmovie , ושימוש במשתנה שקיים בו. 2. טעינת הנתונים מקובץ טקסט חיצוני , ושימוש בערך שלו בשני המקרים האלה השימוש לא יהיה בתוך הסקריפט של הפלאש עצמו ולכן לא ניתן לאתר אותו . -גדי

אופיר @

New member
חשבתי שרק אני ער בשעות כאלה

גדי -אשמח אם תפרט איך פתרת את הסיסמא. לגבי טעינת קובץ חיצוני-עשיתי אתזה בהתחלה אבל לא רציתי לסבך אותו כי הנחתי שזה יהיה לו יותר בעייתי. לגבי טעינת קובץ טקסט שיחזיק את הסיסמא,לדעתי הפתרון הזה פחות טוב כי לא בעיה לקחת את קובץ ממקורו באתר(אתה בטח יודע כמה זה פשוט). אופיר

ronm

New member
אופיר- דחוף-

עדיין יש בעיה אני מקיש סיסמא של 4 ספרות אבל הוא לא עושה כלום אחרי 5 הספרות אני מנסה ללחוץ ENTER לא צריך להיות כפתור לחץ?

למעלה