איך אני מוצא מלונות שעושים צק אין בלילה בבוקינג

הטיסה שלנו נוחתת ב 11 בלילה ועד שנגיע למלון בטוח יהיה אחרי 12.

1) צריך לעשות בהזדמנה את התאריך של 1 בלילה?
2) איך אני מוצא מלונות שפתוחים בלילה, יש אופציה כזאת בבוקינג לעשות שיש צק אין 24 שעות אבל שאני נכנס לעמוד של המלון אני רואה שעות אחרות של צק אין.

נ.ב

3) אנחנו נוסעים לקפריסין, בחיים לא הזמנו דירה בairbnb אני רואה שם מבחר לא קטן של דברים שיכולים להתאים לנו, ( דתיים ופחות בונים על אוכל במלונות) איך זה מתנהל שם? אפשר להגיע באמצע הלילה לווילה\דירה.

לאונידס

Active member
הטיסה שלנו נוחתת ב 11 בלילה ועד שנגיע למלון בטוח יהיה אחרי 12.

1) צריך לעשות בהזדמנה את התאריך של 1 בלילה?
2) איך אני מוצא מלונות שפתוחים בלילה, יש אופציה כזאת בבוקינג לעשות שיש צק אין 24 שעות אבל שאני נכנס לעמוד של המלון אני רואה שעות אחרות של צק אין.

נ.ב

3) אנחנו נוסעים לקפריסין, בחיים לא הזמנו דירה בairbnb אני רואה שם מבחר לא קטן של דברים שיכולים להתאים לנו, ( דתיים ופחות בונים על אוכל במלונות) איך זה מתנהל שם? אפשר להגיע באמצע הלילה לווילה\דירה.
כתוב ב BOOKING שיש דלפק פתוח 24 שעות ביממה.
צריך לרשום בהזמנה את התאריך של היום לפני, זה של לפני 12 בלילה.
חשוב מאוד לציין שתגיעו בסביבות 1 לפנות בוקר, שלא יניחו שהחלטתם לא להגיע.

דניאלה1311

Active member
מנהל
שלום דניניויורק,

בבתי מלון גדולים בדרך כלל דלפק הקבלה פתוח 24/7 ואין בעיה לעשות צ'ק אין בלילה רק שצריך לברר קודם טלפונית או לשלוח מייל.
כדאי לקבל אישור בכתב של המלון לגבי הגעה מאוחרת כדי שלא תהיינה "הפתעות". אתה חייב לבדוק את ענין השעות
בכל מקרה לפני שאתה מזמין את המלון.

מנסיוני רוב דירות ה-airbnb לא מאפשרות צ'ק אין בלילה. לדעתי הכי מאוחר זה עשר בלילה וגם זה לא תמיד בטוח. יש ווילות או דירות שבעלי הנכס
משאירים מפתח במקום כלשהו כדי שתוכלו להכנס בשעות שנוח לכם אבל כמו בבתי המלון, עליך לסכם בטלפון או להתכתב עם הבעלים, כי
זה לא הכי מקובל להכנס לדירה אחרי 12 בלילה. יתכן שידרשו ממך תשלום של יום נוסף. אבל אם אינך דובר את השפה עליך לדאוג שיהיה לך הכל כתוב
ומסוכם לגבי שעת ההגעה. כבר היו מקרים לא מועטים שאנשים נשארו ברחוב בגלל איחור בהגעה וכד'.

למעלה