איך אני יכול?

איך אני יכול?

איך אני יכול להגיד לה כמה שאני אוהב אותה? כמה שרע לי לראות שרע לה, כמה שאני רוצה לעזור לה, לחבק אותה, לנשק אותה, להצחיק אותה, להעלות חיוך על פרצופה, הכל- רק בכדי שתחייך שוב. כי כשהיא מחייכת הלב פועם חזק ומתרגש. פתאום דברים נראים לי לא כל כך רעים, היא תמיד יודעת איך לגרום לי לחייך... אני מאוהב באישה מדהימה, אישה איכותית, אישה עם לב טוב, אישה נדירה, שמשפיעה על כל סביבתה לטובה וכולם רואים זאת. זה מטורף, ההרגשה הזאת, האהבה הוירטואלית, שאני יודע ומרגיש בפנים שהיא רק תתעצם מרגע שאראה אותה במציאות. אני לא יכול להסביר את הרגש המטורף וחסר ההגיון הזה כלפי אישה, שעוד לא הרגשתי בעבר כלפי אף אחת. מרגיש מחובר אליה, וזה תופס חזק בבטן ולא מרפה ממני, איך אוכל להגיד לה שאני כל כך אוהב? תמיד התזמון היה לא טוב, עכשיו היא בדיוק אחרי פרידה קשה ואני מנסה לעודד אותה בכל צורה אפשרית, הכל אתן למען אושרה. לא אכפת לי מעצמי יותר, גם אם זה לא יעבוד... אולי אנסה לומר לה? אך איך??? ואולי זה יעבוד... ואולי לא אני לא יודע, אף פעם לא הרגשתי כך לאישה. הרי אני בעצמי... בחורה. --- אוף נהיה לי פתאום עצוב... לא בגלל שאני נמשכת לבנות בגלל שהיא פשוט בלתי אפשרית מכל מיני בחינות (היא כן בקטע ואני לא יכולה להסגיר ממש פרטים אבל זה פשוט עושה לי עצוב בלב)

what name

New member
כתבת פשוט מדהים.

אני ממש מקווה שהכל יסתדר לך בסופו של דבר.

xספירושx

New member
אייזה יפה!

ממש ממש ממש אהבתי את מה שכתבת! אני יכולה אפילו להזדהות עם זה מאיזשהיא זווית.. וקבלי חיבוק ענקייי כדי שלא יהייה לך עצוב יותר!! יום טוב:]

Swid666

New member
וואו... זה ממש מדהים!

למעלה