איך אני יכול לקנות האמר צבאי?

psihadal

New member
ועכשיו ברצינות

שמעתי שיש מכרזים על מכוניות שהצבא מוציא משירות מישהו יכול לעזור לי?

kitt

New member
הצבא מוציא משירות מכוניות בשני

מקרים: 1. סיימו את מכסת השנים שלהן ו/או מכסת קילומטרים. 2. מכוניות שסיימו את הקריירה בצורה אלימה. במקרה של ההאמר רק 2 יכול להיות וככזה לא יתנו לך לקנות אותו אלא רק לסוחר מורשה לקנית מכוניות לפירוק.

ronit ronit 1

New member
מה שכתבת נכון לגביי רכב לבן

צה"ל לא מוציא למכירה רכב חום, כי לפי חוק בישראל רכב חום נחשב לכלי מלחמה ולכן מותר למכור אותו רק לסוחרי נשק, וגם להם יש הגבלות במכירה (במקרה היה כתוב היום בעיתון על ה"להטוט").

kitt

New member
האמר ושאר הרכב החום ה"קל" כאשר

הם בלי מערכות הם כבר לא כלי נשק. להטוט נשאר כלי נשק כי זה מסוק.

Rשף

New member
לאחרונה שמעתי על להטוט בדרום

אמריקה מטיס ברוני סמים,וההוכחה שניתן לרכוש ג'יפים צבאיים הם הסיקסים שנקנו מהצבא.

kitt

New member
לא רק סיקסים, גם קומנדקר נמכרו

וטנדרים חומים ומשאיות חומות, אפילו יונימוג ממוגנות כספארי ראיתי במגרשי מכוניות על כביש 44.

ronit ronit 1

New member
צהל מכר כמות קטנה מאוד של רכב חום

וקנה הרוב חזרה בגלל הוראת בית משפט, בקשר ליונמוג זה רכבי שלל ולא צהלים אבל סופות אפשר של המשטרה (כולל מג"ב) במגרש ביהוד עם אני לא טועה

איש שטח

New member
האמר צבאי תוכל לנסות לקנות

בפ"ת ברחוב פינסק 99 אצל עופר יש אצלו אחד כזה .

psihadal

New member
תודה לכולם על העזרה

כך שהבנתי שאי אפשר לקנות האמר צבאי או כל רכב צבאי כי הוא נחשב כלי מלחמה הכיצד אז אני קונה סופה?

kitt

New member
סופה ניתן לקנות גם בשוק הפרטי וגם

במכרזים של צה"ל ושל המשטרה ועוד גופים שיש בידם סופות (חברת חשמל, רשות הטבע והגנים וכד').

אני חושב שלקנות רכב שטח צבאי

זו אחת העסקאות הגרועות ביותר שניתן להעלות על הדעת. בתור אחד שנהג לא מעט על רכבי שטח צבאיים אני יודע שהכלים האלה עוברים יום יום חיים קשים ביותר. מחליפים להם חלקים ומתקנים להם שלדות בקצב מסחרר. כשהצבא יחליט למכור רכב כזה מי שיקנה אותו יקבל סוס מת.

למעלה