איך אני יודע את המחירון של הקטנוע ש

JacksonX

New member
איך אני יודע את המחירון של הקטנוע ש

שלי? יש לי דינק 50 שנת 2002 יד 3 ואני רוצה למכור אותו כי קניתי עכשיו אופנוע. איך אני יודע מה המחירון של הקטנוע? והאם יש סיכוי שמישהו ישלם מחירון בכזה סוג קטנוע?

adam1985

New member
http://www.motobike.co.il/

כנס מצד ימין לאפשרות הרלוונטית (המחירון כמובן)

JacksonX

New member
אוקיי, נכנסתי למחירון שם והוא מראה

לי שדינק 50 שנת 2002 מחירון : 7,100 ש"ח. האם זה לדינק חדש משנת 2002? כי איך אני אמור לחשב את המחיר לדינק שלי שהוא שנת 2002 אבל יד 3 ועם XXX קילומטר?? על פי מה אני אמור לתת מחיר לדינק שלי? מה הפרמטרים? הנה הנתונים המדוייקים של הקטנוע שלי : דינק 50 שנת 2002, יד 3 ו-36,000 קילומטר. בכמה אפשר למכור אותו?

shay6748

New member
המחירון לא תופס עבורך

משום שעשית איתו 12,000 ק"מ יותר מדיי ואתה יד שלישית. אני חושב שתוכל להתמקח יותר אם הכלי ממש שמור מבחינה חיצונית ומכאנית ואם יש לך קבלות של טיפולים במוסך מוכר, בזמן כמובן. הדרך הכי טובה לבדוק היא להכנס ללוחות של מוכרים (יד שניה, קרטל וכו') ןלשאול בכמה מכרו. אני מחפש היום גם דינק 50 אבל בדגם גבוה יותר ושמור יותר. אנשים שהתקשרתי אליהם מכרו דינק שנת 2002 בין 7 ל-6 אבל אלו היו יותר טובים משלך, על הנייר לפחות. בהצלחה!! אגב, נראה כי הקטנוע הזה פשוט נחטף כי כל מי שרשום באתר יד שנייה מכר תוך שבוע....

incognito1980

New member
תשובה

המחיר במחירון מתייחס לכלי משומש (חוץ מהשנתון האחרון שבו מובא גם המחיר לכלי חדש וגם לכלי משומש מאותה השנה). מוטו קובע כי עד שתי ידיים בשנה זה סביר. הקילומטראז' הסביר לקטנוע, שוב עפ"י מוטו, הוא 6,000 ק"מ לקטנוע 50 סמ"ק. אני ממליצה לך להכנס לאתרי מכירות באינטרנט ולראות בכמה נמכרים כלים דומים לשלך. כך תוכל להבין קצת יותר על הביקוש לו זוכה הקטנוע ועל המחיר הריאלי אותו תוכל לקבל. www.cartel.co.il www.yad2.co.il

למעלה