איך אני אוהב\ת את הנשיקות שלי....

moranush5

New member
איך אני אוהב\ת את הנשיקות שלי....

לכל אחד יש את הנשיקות שלו. אז איך את\ה מעדיף\ה את הנשיקות שלך? עדינות? סוערות? ארוכות? קצרות? בישיבה? בעמידה? בשכיבה? כל אחד יספר כאן איך הוא הכי אוהב את הנשיקות שלו...

Ella032

New member
../images/Emo25.gifנשיקות../images/Emo25.gif

אני אוהבת את הנשיקות מגוונות: אוהבת את העדינות אבל לפעמים מתאים גם קצת סוערת (אבל לא יותר מדי...), אוהבת אותן ארוכות, אבל גם הקצרות משאירות טעם טוב
עמידה, ישיבה, שכיבה..כל זה תלוי בסיטואציה שבה נמצאים אבל בגדול? זה כבר לא ממש משנה כי אני אוהבת לנשק, אוהבת להתנשק מאוד מאוד
אלה.

זכוכיות

New member
זה ממש תלוי בעיתוי.

מקום+זמן+חברה+מצב רוח. אין לי אפילו "בגדול", פשוט אחרת בכל פעם.

omer73

New member
מסכים עם זכוכיות

זה תלוי בכמה גורמים... חוצמיזה שלפעמים גיוון מוסיף עניין.

אוהבת מגוונות ותמיד תלוי בסיטואציה

שנימצאים בה אם זה נשיקה עדינה וארוכה או סוערת או לפעמים קצרות וחטופות גם בעמיד בשכיבה או ישיבה אוהבת להתנשק עם הבחור שלי, אז אין הכי עדיף כי כולן עדיפות. נשיקות זה תמיד כייף לקבל ולתת ואני אוהבת נשיקות וחיבוקים.

נשיקות אהובות ../images/Emo25.gif

אני אוהבת נשיקות עדינות לא סוערות מידי ולא פולשניות מידי. פעם הייתי סוערת יותר אבל עכשיו יש בי צד מאוד עדין. רך יותר

Mr Ka

New member
כמו הנשיקה האחרונה שחוויתי...

מלאה, נעימה, לא סוערת במיוחד, משחקי לשון קטנים, הרגשה של כייייייף נשיקות הן דבר מאוד מיוחד, ניתן להעביר בעזרתן את הרגש, את התחושה שאופפת אותנו וכו'. היו פרטנריות שהנשיקה איתן הייתה סוערת במיוחד, היו כאלו שהיה צד אחד פעיל יותר והשני פחות, היו כאלו מיני. זה מאוד תלוי בפרטנרית, בסיטואציה ובסביבה.

Mr Ka

New member
ותוספת קטנה

תמיד ניתן להוסיף נשיכות קטנות של השפתיים.... או תפיסה עם השפתיים את הלשון

הנשיקות שלי

עדינות, רכות, ארוכות ומלאות רגש ותשוקה... וזה ממש לא משנה אם זה בעמידה שכיבה או ישיבה... מה שכן כמה שאני אוהבת עדינות אני אוהבת לפעמים גם לנשוך את השפתיים לבני הזוג שלי, רק שהם לא תמיד אוהבים את זה :)

A k a s h a

New member
אני...

נשיקות ארוכות, עדינות ומלאות תשוקה. בד"כ לא מסתדרת עם הנשיקות הסוערות וה"מבולגנות".

למעלה