איך אנחנו יכולים לגרום לאנייה לבוא

sharabigfan

New member
איך אנחנו יכולים לגרום לאנייה לבוא

לישראלללללל??? באמת אני חושבת על אפשרויות???

הגר לי

New member
הדבר היחיד שאני חושבת עליו כרגע זה

אולי לשלוח מכתב לאולפני הקלטות שלה בנאשוייל - אין דרך אחרת להשיג אותה ויש לה עכשיו סיבוב הופעות של שנה וחצי בערך בארה"ב...

Katherine

New member
לא נראה לי שזה יעזור

כמה שאני רוצה לראות את שאנייה, בואו נהיה מציאותיים, אין לה מספיק מעריצים בארץ שיגרמו לה לבוא לפה וחבל

mmhbk

New member
אופטימית, אה?

אני חושב שיש בארץ יותר מעריצים של שאניה ממה שאנחנו חושבים. מה שבטוח, יש עוד מעריצים של שאניה בארץ שלא לוקחים חלק בפורום הזה. בדרך כלל, כשאני מתחיל לדבר עם אנשים על שאניה, אני מקבל את התשובה "מי?", אבל יש גם כאלה שמכירים ואפילו אוהבים אותה. ולא נשכח גם ששאניה מחזיקה בשיא על האלבום הכי נמכר של זמרת(מדונה, תאכלי את הלב). שוב, לא כולם יודעים על השיא הזה אבל אם בעזרת השם שאניה תחליט להגיע לארץ, העובדה הזאת תרוץ חזק במסע הפרסום ותגרום גם למכירת כרטיסים.

Eilleen

New member
מממ...כשאנשים שומעים שאניה טוויין

אתה צודק לרוב התגובה שלהם היא "מי?"/"אה???" אבלללל כבר אוטומטית יוצא לי מהפה הדבר הבא "קיץ 99 , קליפ שצולם במדבר, בגדים מנומרים, היא מזכירה את בראד פיט (בנות זוכרות את זה משוםםםם מה...
) , עוצרת טרמפים, TDIMM) לרוב זה עוזר.... אנשים ממש מבטאים את זה שאניה במקום שנאיה!! מממ...אני כבר התרגלתי לרשום שאניה אבל לפחות להגיד את זה נכון.....

Katherine

New member
אני מקווה שזה נכון

ואני מקווה שהיא תחליט תבוא לארץ מתישהו מה שבטוח כולנו פה יכולים לנהל לה מסע פרסום שיגרום לכל הארץ לבוא להופעה

the papercut

New member
תשלחו לה עצומה

באיזה אתר של לינקין פארק רוצים שהם גם יבואו אז הם שולחים עצומה כמה שיותר יותר טוב(על תשאלואותי מאיפה מסיגים עצומה)

הגר לי

New member
השאלה היא לאן לשלוח את העצומה...ו

יש לי עוד רעיון - אפשר פשוט לשלוח מכתב למשרד התרבות (אצלנו) הם אלו שאחראים על זימון אומנים להופיע בארץ, צריך לנסח להם מכתב בנושא ולהעלות את הנושא של שאניה. ואז אם משרד התרבות יחליט שיש מקום להביא את שאניה לארץ אז מכאן הדרך הרבה יותר קלה - והם למעשה יעשו את העבודה בשבילנו. תסכימו איתי שזה אחרת אם משרד הבריאות מנהל מגעים עם החברת תקליטים של שאניה.... לדעתי זו האופציה היעילה ביותר.

the papercut

New member
אין לי מושג איך שולחים

או איך משיגים אבל באמת צריכים לעשות משהו למרות שיש המון זמן כי יוצאת למסע הופעות אני חושב

הגר לי

New member
ואם כבר נכנסנו לנושא הזה...

התכתבתי עם B.B (הלהקה שמופיעה עם שאניה) בנושא הזה בדיוק וזה מה שקיבלתי מאחד מחברי הלהקה שם: great to hear from you-wow you're far away! I'd love to perform there! please keep in touch and look forward to meeting you someday- B.B.

הגר לי

New member
ועד ששאניה תבוא להופיע פה מה דעתכם

על קצת תמונות.... נראה לי שאני אפתיע אתכם עם כמה תמונות שלא יצא לכם לראות עדין...

הגר לי

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

ונסיים עם התמונה הזאת, שהיא קסומה בעיני.

the papercut

New member
אחלה

מכתבים לשאנייה מכתבים ניתן לשלוח לכתובת: P.O. Box 1911 Charlottesville, VA, 22903 USA מצאתי את זה באיזה אתר

הגר לי

New member
זה נראה לי יותר טוב...

Shania Twain c/o Mercury Records 66 Music square west Nashville TN 37203 USA אבל לא נראה לי שיש טעם לשלוח לכתובות הללו - בטח מגיעים לשם מליון ואחד מכתבים.

לשלוח לה מכתב....

לכתוב כמה מעריציםיש לה בישראל......ו.....זהו......רק צריך את הכתובת אי מייל שלה.....

למעלה