איך?! איך?! אבל איך אתם גולשים מסלולארי?!

balluza

New member
איך?! איך?! אבל איך אתם גולשים מסלולארי?!

איזו מכה! כבר מאתמול בבוקר יש אצלנו באיזור תקלה בקו של בזק. אי לכך, "החרמתי" לאחי את הסלולארי שלו וגלשתי לכאן :) אבל מה זה?! כל הזמן צריך לגלול ולשחק עם השרשורים בתגובות. איך אפשר לעקוב אחרי פוסטים חדשים?! גם הפורום עצמו נראה אחרת... ואפילו הכרטיסים האישיים בכלל לא דומים. ויותר מכך - לאן נעלמו החתימות בהודעות?! יוווו איך אתם מסתדרים? דיברתי הבוקר עם נציג בזק. התקלה תטופל בתוך 48 שעות.
. מזל שהיום האינטרנט לא לגמרי מושבת אלא "בא והולך". לא מוכנה יותר לגלוש לכאן מסלולארי!!! רק ממחשב!

balluza

New member
ולטובת הגולשים מסלולאר

צירפתי כאן צילום מסך של מראה הפורום ממחשב. תקנאו....!!!!!!

קליט

New member
תודה ! עכשיו אפשר לקרוא

יש במחשב תצוגה של התחלת התגובות, אבל את עדיין צריכה להיכנס לתגובה שברצונך לקרוא .

t r y i n g

New member
הדבר הכי גרוע בסלולרי

זה שצריך כל הזמן לזכור את מספרי התגובות כדי לדעת אם יש תגובה חדשה.. ויותר גרוע- אם יש תגובה חדשה בתוך שרשור משורשר... /tapuzforum/images/emo4.gif

קליט

New member
פשוט לחפש מחט בערימת שחת...

ובמחשב אפשר לאתר את התגובה האחרונה ?

t r y i n g

New member
במחשב

על כל הודעה חדשה שעוד לא נקראה יש סימון של שמש המערכת מזהה דרך הניק את מה שכבר קראת .. וכך כשנכנסים שוב מיד רואים עם סימון איפה ההודעות החדשות...

balluza

New member
אכן, זה אחד היתרונות של המחשב

או יותר נכון של מערכת ההפעלה, כי יש גם סלול' עם מע' הפעלה שמאפשרת שמירת קבצי אינטרנט זמניים. וכך בכל כניסה ניתן לזהות איזו תגובה נקראה ואיזו לא. במחשב, תגובה שנקראה מקבלת צבע כחול (או צבע אחר שנבחר), במקום השחור הראשוני. ויש גם את השמש, המיותרת לדעתי. התגובה האחרונה שהוספה בד"כ מקפיצה את השרשור. ואם לא, אז ניתן לחפש אותה לפי התאריך והשעה בטור האמצעי.

balluza

New member
כי התגובות שנקראו נצבעו בכחול במקום שחור

אז בשביל מה צריך את השמש? אולי בשביל הודעות שהנושא שלהן לא מילולי, כלומר אייקונים.

השמש-

זה הודעות שנוספו היום, ושלא נקראו עדיין... אם את רוצה לקרא את כל ההודעות שפיספסת, לכי לפי הצבע... אבל אם את רוצה לקרא רק את ההודעות של היום שלא קראת, תעזרי בשמש...

חחח

אה2תי את הודעתך!!!....אני גולשת גם מפון וגם ממחשב.... ואני חיי2ת לומר שהכל עניין של הרגל.... =]

ואני לא מסתדרת עם המחשב. התרגלתי

אם אני מהמחשב התגובה שלי נכנסת לשרשור. כי רואים שם הכל . . בקיצור סיבוך מהמחשב

balluza

New member
כן. יש את הגירסא הויזואלית בצילום מסך שצירפתי

ויש את הגירסא הטקטואלית שאין לי מושג למי מיועדת... אף פעם לא הסתדרתי איתה.

למעלה