איך אוכל לדעת איזו שמלת כלה מתאימה לי

הכל במקום אחד-מוזיל את המחיר

לדעתי (וכך זה אצלי בסלון כלות) כאשר מזמינים הכל במקום אחד - שמלה, איפור, תסרוקת - כחבילת כלה זה בהחלט מוזיל את העלויות ומקל על כל התהליך. לקבל הכל במקום אחד חוסך ריצות, דאגות ותימרונים שבהחלט יעזרו ביום החתונה ויעניקו לכל כלה יום נוח ונעים.

simaf

New member
איך אוכל לדעת איזו שמלת כלה מתאימה לי

שלום לכולם, מקווה שתוכלו לעזור לי. אני עומדת להתחתן ועוסקת כעת באיתור שמלת כלה

אני גולשת כבר שבוע, מסתכלת בתמונות של שמלות, קוראת המלצות על ממעצבים וסלוני כלות ולא יודעת ממה להתחיל. יש לנו כבר תאריך ואולם אבל אני ממש מבולבלת לגבי השמלה. מכל המקומות לאן כדאי לי ללכת?

בחירת שמלת כלה מתאימה

רוב הכלות מתלבטות בנוגע לשמלת כלה שלהן שהרי המבחר כל כך גדול ומבלבל.
אחרי שדפדפת בתמונות אני מניחה שהבנת פחות או יותר מה את אוהבת ולמה את מתחברת והגיע הזמן לתאם פגישה ולהגיע למדוד (הרי לא תבחרי מבלי למדוד, נכון?)במקום שבו ראית שקיים מבחר של שמלות בסגנון שאת אוהבת, שקרוב אליך (או אל האולם) גיאוגרפית ושקראת עליו המלצות טובות על השירות, עמידה בזמנים ואיכות השמלות.
עכשיו נשאלת עוד שאלה... את מחפשת רק שמלה או מקום שבו תוכלי גם להתארגן מבחינת איפור ותסרוקת. חשבת על זה?
מצפה לתשובתך ואשמח לעזור.
גליה.

simaf

New member
אני מחפשת מה שהכי משתלם מבחינה כלכלית

אני לא אוהבת את כל הבזבזנות שיש סביב חתונות.
הפזרנות הזו לא בשבילי. אני מניחה שזה נוח יותר שבמקום בו ארכוש שמלה גם אתארגן. אבל האם זה לא מייקר משמעותית את כל העסק?

רוח נשית

יש להן חנות רק לשמלות כלה. כל שימלה ב- 1000 ש'. תרומה לנשים שחיו באלימות ויוצאות לעצמאות כלכלית בעזרת "רוח נשית". אז את מרוויחה פעמיים. בהצלחה ובמזל טוב.

iritki

New member
ללכת לעשות סיבוב פיזי בחנויות

שם בדרך כלל פוגשים מעצב/ מעצבת שמתאימים לך שמלה ואחרי כמה פגישות את יודעת מה הסגנון שאת רוצה ומתאים לך ואז יכולה למצוא את הסגנון שאת רוצה במחיר הטוב ביותר.
&nbsp
טיפים לשמלות בזול:
-לקנות משהו של המעצב "מהקולב" ושמתאימים לך אותו (לא תופרים מאפס)
-למצוא בחנות בגדי ערב משהו שאת אוהבת ולבקש בלבן - הרבה פעמים לוקחים על זה תוספת אבל ככל שידוע לי עדיין יוצא זול יותר.
-ללכת לירידים שם מוכרים עודפים/קולקציות קודמות בזול יחסית, וגם ככה רואים הרבה סגנונות.
-אם יש לך זמן ושווה לך לקחת את הסיכון - לקנות באינטרנט.
-יש כל מיני קבוצות וגמח"ים של השאלת שמלות

Naama331

New member
היי אם את מהצפון יש לי בשבילך מישהי מעולהההה! וגם זולה יחסית

bennycom

New member
היי

היי,
גם אני התחלתי ככה ישבתי על האינטרנט ולא היה לי מושג מה וכל פעם הרגשתי שאני עוד שנייה נרדמת מהחיפוש המשעמם..עד שהלכתי ליריד של איזיווד לשמלות כלה הציגו שם כמה מעצבים והגעתי חצי שעה לפני שסגרו ולא כ"כ יצא לי להתרשם אבל, בעיקרון המחירים היו ממש שווים...אם את מסוגלת ללכת ליריד לראות משהו ולקנות כמו שאת הולכת לחנות בקניון זה שווה וגם סתם להתרשם.
אני אישית לא קניתי שם ותפרתי שמלה חדשה כך שזה ייקר את כל העניין אבל, לכל מעצבת יש דגמים שחזרו מהשכרה והיא מוכרת אותם במחירים טובים...תבדקי אצל איילה עמרני בבן יהודה אני השכרתי אצלה תוך 3 שבועות תיקתקה לי שמלה מדהימה שגרפה מחמאות.

למעלה